1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu 2018 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu 2018

Home » Afyon Etkinlikleri » 1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu 2018

Yazar: adminbaki | Eklenme: Aralık 2, 2018 Yorum Ekle

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Devlet Su işleri (DSİ) tarafından Uluslararası alanda düzenlenecek olan İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu ilk kez bu yıl 6-7 Aralık’ta AfyonKarahisarda gerçekeşecek.

Sempozyum Hakkında:

DSİ Genel Müdürlüğü tarafından, T.C. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin Başkanlığında 06-07 Aralik 2018 tarihlerinde Afyonkarahisar’da, “1. Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu” yapılması planlanmaktadır. Küresel ısınma, iklim değişikliği ve nüfus artışı nedeniyle artan su talebinin sınırlı olan su kaynaklarımızdan verimli ve sürdürülebilir bir şekilde temini için, içmesuyu ve atıksu sistemlerinin tasarımı, işletilmesi, su kaynaklarının geliştirilmesi, korunması ve yönetilmesi konularındaki gelişmeleri ortaya koymak amacıyla Sempozyum yapılması planlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ziynet Sali Bayındır Konseri - 4 Mayıs 2019 - Ücretsiz

Sempozyumda hükümet temsilcileri, kamu kuruluşları, akademisyenler, özel sektör temsilcileri ve danışmanlar bir araya getirilerek, suyun içmesuyu ve atıksu sistemlerinde etkili, verimli ve sürdürülebilir kullanımı konusundaki çalışmalar izlenecek, teknolojideki gelişmeler, karşılaşılan sorunlar ve çözümler tartışılacak, deneyim paylaşımına yönelik tartışma ortamı oluşturularak “İçmesuyu ve Atıksu Sistemleri” konusunda yapılan çalışmalara katkı sağlanacaktır.

PROGRAM:

Salon1 programı için tıklayın..

Salon2 programı için tıklayın..

Salon3 programı için tıklayın..

Paylaş:

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın