CHP ve İyi Parti Seçim Mitingleri 2019 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

CHP ve İyi Parti Seçim Mitingleri 2019

Home » Afyon Etkinlikleri » CHP ve İyi Parti Seçim Mitingleri 2019

Yazar: adminbaki | Eklenme: Aralık 14, 2018 Yorum Ekle

31 Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimler için ittifak kuran CHP ve İyi Parti anlaştı ve adaylarıyla birlikte seçim mitingleri de merak konusu oldu.CHP bazı büyükşehirler de İyi Parti’yi desteklerken İyi Parti de 3 büyük ilde CHP’yi destekleme kararı aldı.CHP ve İyi Parti’nin açıkladığı bazı illerimiz ve adaylarıyla birlikte muhtemel seçim mitingleri de birlikte verilmiştir.

İyi Parti’nin aday çıkarmadığı İzmir’de CHP büyük bir miting planı yapmaktadır.İyi Parti Genel Başkanı olan Meral Akşener’in de katılımının beklendiği Büyük İzmir Mitingi’nin yakın bir tarihte yapılacağı ön görülüyor..

Bazı illerin Yerel Seçim Adayları ve Partileri

CHP’nin aday çıkartacağı iller: Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Aydın, Muğla, Tekirdağ, Hatay, Eskişehir, Bursa ve Adana

İYİ Parti’nin aday çıkartacağı iller: Balıkesir, Kocaeli, Denizli, Manisa, Konya, Samsun, Trabzon, Kayseri, Sakarya ve Gaziantep.

CHP ve İYİ Parti Seçim Miting Programı 2019:

CHP ve İYİ Parti’nin kurduğu Millet İttifakının gerçekleştireceği mitingleri bu sayfada bulabilirsiniz.Mitingler açıklandığında duyurulacaktır.Takipte olun,kaçırmayın!

İlginizi Çekebilir:  CMYLMZ - Diamond - Elite - Platinum - Plus Tek Kişilik Gösterisi İzmir

Ak Parti ve MHP Seçim Mitingleri 2019

 

Paylaş:

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın