Hakan Aysev ile Aşkın Müziği Konseri – 4 Şubat 2019 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

Hakan Aysev ile Aşkın Müziği Konseri – 4 Şubat 2019

Home » İzmir Etkinlikleri » Hakan Aysev ile Aşkın Müziği Konseri – 4 Şubat 2019

Yorum Ekle

Hakan Aysev , Levent Gündüz ve Zafer Çebi Orkestrası ile Aşkın Müziği konseri 4 Şubat’ta Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde hayranlarıyla buluşacak.

Tenor Hakan Aysev, Levent Gündüz ve Zafer Çebi Orkestrası “Aşkın Müziği” konserleri ile opera klasiklerinden, İtalyan Napolitenlerine, Anadolu türkülerinden, Türkçe sözlü hafif batı müziğine, 70’lerin, 80’lerin klasiklerine ve hatta en ağır arabesklere kadar çok geniş bir yelpaze ile seyirci karşısına çıkıyor.

Opera vokal tekniklerini, Zafer Çebi’nin modern müzik anlayışını Türk Müziği ile sentezleyerek, yaşlısından gencine tüm izleyicinin büyük beğeni ile takip ettiği bir konser yaratan başarılı ekip sahne performansları ile dikkat çekiyor. Karşılıklı sohbetler, atışmalar, anılar ve espriler, konseri standart bir ortamdan çok öteye taşıyarak eğlenceli bir atmosfere ulaştırıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü için erken bir kutlama niteliğinde geçmesi planlanan konser daha önce birçok kez dinleyicilerle buluşmuş ve büyük beğeni kazanmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Toprak Serinhisar Konseri - 6 Temmuz 2019

Konserin biletleri 16 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 10.00’da www.aassm.org.tr adresinden ve AASSM gişesinden aynı anda satışa başlayacaktır.

Hakan Aysev ile Aşkın Müziği Konseri

4 Şubat 2019 – 20:00

Yer: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Bilet Fiyatları: 30 TL Öğrenci 15 TL

Paylaş:
error

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın