37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri 2019 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri 2019

Home » 2019 Etkinlikleri » 37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri 2019

Yazar: adminbaki | Eklenme: 28 Şubat 2019 Yorum Ekle

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 37. kez gerçekleştirilen Uluslararası Tiyatro Günleri, 8 Mart – 28 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek!

Etkinlik boyunca, açılış töreni ve kortej, konser, dekor, maket ve eskiz sergisi, çocuklara ve büyüklere ücretsiz oyunlar, atölyeler ve ücretli oyunlar yer alıyor.





ETKİNLİK PROGRAMINA AŞAĞIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Program kitapçığına ulaşmak için tıklayın..

Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri facebook sayfamızı beğenin,oyunları kaçırmayın!

8 MART 2019 CUMA
D.E.Ü. Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dogville – Özdemir Nutku Sahnesi  Saat: 20.00
Tiyatro Kare – Ahududu  Saat: 20.00  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
Tiyatrohane – Sürüm 1.9.8.4.  Saat: 20.00  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
Tiyatro Vol5 – Hiç-Kimse  Saat: 20.00 Foça Reha Midilli Kültür Merkezi
 
9 MART 2019 CUMARTESİ
Seferihisar Belediyesi Ürkmez Kadın Tiyatrosu – Kız Çocuğu  Saat: 16.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi
Tiyatro Kalemi – Şarkıcı  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Gültepe Mahalle Tiyatrosu – Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz  Saat: 20.00  İBB Selçuk Kültür Merkezi
Bornova Mahalle Tiyatrosu – Ayyar Hamza  Saat: 20.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
İstanbul Temaşa Tiyatrosu – İkinci Bahar  Saat: 20.00  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
 
10 MART 2019 PAZAR
Kaynaklar Köy Tiyatrosu – Sen Ben Yok Biz Varız  Saat: 15.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Tahterevalli Sanat Topluluğu – 5 Şair 5 Şarkı  Saat: 18.00 Kıbrıs Şehitleri Caddesi
Dos Flemenko Dans Kumpanyası – Que Es Flemenko  Saat: 18.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Boyoz Akademi – Deli Dili  Saat: 19.00 Kınık Mustafa Kemal İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
Doğaçhane Oyuncuları – Gecenin en Komiği Kim  Saat: 20.00 Aliağa Kültür Merkezi
Altındağ Mahalle Tiyatrosu – Midas’ın Kulakları  Saat:20.00 Çiğli Kültür Merkezi
 
11 MART 2019 PAZARTESİ
Terane Sanat Atölyesi – Sessizliğin Yeşilçamı  Saat: 18.00 Karşıyaka İzban Girişi
Balıklıova Köy Tiyatrosu – Deliler Boşandı  Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
13 MART 2019 ÇARŞAMBA
Ulamış Köy Tiyatrosu – Yaşamın İçinden  Saat:20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
15 MART 2019 CUMA
NY Sanat Akademi – Son 6 Saat  Saat: 20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Deneysel Tiyatro Komünü – Araf  Saat: 20.00  İBB Bornova Kültür Merkezi
Yolcu Tiyatro – Kürklü Venüs Saat: 20.00  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
Kedi Sahne Sanatları – Çiçekçi Sokağı Cinayeti  Saat: 20.00  Bayındır Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi
 
16 MART 2019 CUMARTESİ
Selçuk Mahalle Tiyatrosu – İstanbul Efendisi  Saat:20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
17 MART 2019 PAZAR
Oyun Bahçesi Tiyatrosu – Ksilifon  Saat: 18.00 Bornova Küçükpark
İzmir Halk Tiyatrosu – Sokaklarda Anlatılan Bir Masal  Saat: 18.00 İBB  Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
Tiyatro 35 – Suç ve Ceza “Raskolnikov”  Saat 18.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Türk Diş Hekimleri Birliği – Sevgili Doktor  Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
18 MART 2019 PAZARTESİ
Tiyatro 4 – Tom Pain  Saat: 20.00  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
Bademler Köy Tiyatrosu – Lütfen Kızımla Evlenir misiniz?  Saat: 20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu – Hizmetçiler   Saat: 20.00  Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
Epizot Görsel Sanatlar – Arabesk Müzikali  Saat: 20.00  Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Salonu Eşrefpaşa
 
19 MART 2019 SALI
Gaziemir Halk Tiyatrosu – Diktat  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Ege Sanat Atölyesi –  İçerdekiler  Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
20 MART 2019  ÇARŞAMBA
Tiyatro Siz – Sarmaşık  Saat: 20.00 Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Konferans Salonu
Tiyatro Terminal – Sırf Cinayet  Saat: 20.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
21 MART 2019 PERŞEMBE
Karşı Sanat Tiyatrosu – Girifit  Saat: 20.00 Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
Han Tiyatrosu – Uçurtmanın Kuyruğu  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
 
22 MART 2019 CUMA
Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi – “Sus-tuklarımız” Pandomim Oyunu  Saat: 20.00 Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
Fiziksel Tiyatro Performansı – Her şeye Rağmen Ayağa Kalkıyoruz  Saat: 20.00 Deniz Baykal Kültür Merkezi
 
23 MART 2019  CUMARTESİ
Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu – Umut Kim de?  Saat: 18.00  Denizatı Heykeli Önü-Göztepe
Tiyatro Yaşam – Tuhafistan  Saat: 20.00  Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
Tiyatro Salt – İtirazım Var Masallara  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
24 MART 2019 PAZAR
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun  Saat: 16.00  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Sokak Sanatçıları Derneği – Sokak Orkestrası  Saat: 18.00  Bayraklı Sevgi Yolu
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler  Saat: 18.00  Konak Meydanı
İzmir Halk Tiyatrosu – Spartalılar  Saat: 18.00  Çiğli Kasaplar Meydanı
Toprak Sahne – Tıkırtı  Saat: 18.00   İBB Selçuk Kültür Merkezi
Tiyatro Pera – Herkes Tek Başına Ölür  Saat: 18.00  Güzelbahçe Belediyesi AKM
Ülke:Almanya- Türkçe Üst yazılı – Intercultural Thebire Mut Produktion – Blindflug  Saat: 18.00  Selahattin Akçicek Kültür Merkezi Eşrefpaşa 
 
25 MART 2019  PAZARTESİ 
Deneysel Tiyatro Komünü – Barış  Saat: 18.00 Üçyol Metro Çıkışı
Roket Yapım ve Animasyon – Bir Eylül Uykusu  Saat: 20.00 Urla Belediyesi AKM
Ağaçkakan Kukla Sanatı – İ(Kimiz)  Saat: 20.00  Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
Aliağa Mahalle Tiyatrosu – Rumuz Goncagül  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Ege Halk Tiyatrosu – Shakespeare’nin Kerimeleri  Saat: 20.00  İBB Çiğli Kültür Merkezi
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun Saat: 20.00  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
 
26 MART 2019 SALI
İktisat Oyuncuları – Kısa Bir Hikâye  Saat: 18.00 Alsancak Sevgi Yolu
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler  Saat: 18.00 Bornova Büyükpark
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun  Saat: 20.00  DEÜ  GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Tiyatro Us – Tahterevalli  Saat: 20.00  Güzelbahçe Belediyesi AKM
İzmir Halk Tiyatrosu – Bir Picasso Lütfen  Saat: 20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Ezop Sahne – Beyaz  Saat:20.00  Tire Belediyesi Kültür Salonu
 
27 MART 2019 Çarşamba 
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun  Saat: 15.00 DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler  Saat: 18.30 Gündoğdu Meydanı
Tiyatro Evi – Çirkin  Saat: 20.00 Gaziemir Belediyesi AKM
Ülke: İtalya-Sözsüz – Wanted  Saat: 20.00 Gündoğdu Meydanı
 
28 MART 2019 Perşembe
Braille Okuma Tiyatrosu Ekibi – İstiridye ile İnci  Saat:20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark 
Biletler belirtilen tarihlerde  internet ve gişelerden  saat 12.00’de satışa sunulmaktadır.

13 MART ÇARŞAMBA

Altan Erkekli & Veysel Diker – Şifa Niyetine  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 6 Mart 

15 MART 2019 CUMA

Mam’art Tiyatro –  Empatopya  Saat: 20.00 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
Bilet Satış Tarihi 7 Mart 
 
16 MART 2019 CUMARTESİ
Ülke: İtalya – Türkçe üst yazılı – Beat Beatless- Esistenze A Tempo  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 8 Mart
 
17 MART 2019 PAZAR
İstanbul Halk Tiyatrosu –  Üçü Bir Arada  Saat: 18.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 11 Mart
  
18 MART 2019 PAZARTESİ
Altıdan Sonra Tiyatro – Hayvan Çiftliği  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Semaver Kumpanya – Mağrur Fil Ölüleri  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 12 Mart

19 MART 2019 SALI

Tiyatro Adam – Meçhul Paşa  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Fiziksel Tiyatro Araştırmaları – Şatonun Altında  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 13 Mart  
 
20 MART 2019 ÇARŞAMBA
Düşevi Oyuncuları – Bimarhane  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon/Ücretli
Tiyatro Komedyatürk – Halktan Biri – Travis Pine  Saat:20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 14 Mart
 
21 MART 2019 PERŞEMBE
DeepBlueldeas – Ruki  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 15 Mart 
 
22 MART 2019 CUMA
Baba Sahne – Don Kişot’um Ben  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark 
Ülke: Polonya – Sözsüz – Niebopieklo Tiyatro & Tozsamosc  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 15 Mart
 
23 MART 2019 CUMARTESİ
Eskişehir B.B. Şehir Tiyatrosu – Bernarda Alba’nın Evi  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Deneysel Tiyatro Komünü – Maskeliler  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 18 Mart
 
24 MART 2019 PAZAR
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu – Benim Adım Feuerbach  Saat: 18.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Moda Sahnesi – Kıyı  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 19 Mart 
 
25 MART 2019 PAZARTESİ 
D22 Tiyatro – Hakikat Elbet Bir Gün  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Kadıköy Emek Tiyatrosu – Cadı Avı  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi
Bilet Satış Tarihi 20 Mart
 
26 MART 2019 SALI
Özgür Tiyatro – Ben Marksist Değilim  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Tiyatro Martı – Kral  Saat: 21.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 21 Mart

İlginizi Çekebilir:  Didim Apollon Takı Festivali 2019

27 MART 2019 ÇARŞAMBA

Perdeci Oyuncuları – 1984 – Büyük Gözaltı  Saat: 21.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Gergedan Yapım – Romantizma  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon
Bilet Satış Tarihi 22 Mart 
 
28 MART 2019 PERŞEMBE
Ülke: Almanya-(Türkçe) – Güneş Tiyatro – Bir Halk Düşmanı  Saat: 20.00 İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
Bilet Satış Tarihi 22 Mart
9 MART 2019 CUMARTESİ
İzmir Sanat Etkinlikleri Merkezi – Sevgi Çemberi (Sevimli Dostlar)
Saat: 14.00  Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
 
Tiyatro Siz – Tatlı Rüyalar 
Saat:14.00  Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi 
 
Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu – Altın Kalp
Saat: 14.00  Bornova Belediyesi Altındağ Kültür Merkezi
 
10 MART 2019 PAZAR
Tiyatro İzmir – Sev Kardeşim
Saat: 14.00  Bornova Belediyesi Altındağ Kültür Merkezi
 
11 MART 2019 PAZARTESİ
NY Sanat Akademi – Kuşlar
Saat: 14.00  Aziz Vukolos Kültür Merkezi Basmane
 
12 MART 2019 SALI
Baykuş Çocuk Tiyatrosu – Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Saat: 14.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
Smyrna Kukla Tiyatrosu – Denizini Arayan Balık
Saat: 14.00  İBB Bornova Kültür Merkezi
Düşler Ezgisi Sahne Sanatları – Kutup Misafirleri 
Saat: 14.00  İBB Çiğli Kültür Merkezi
 
13 MART 2019 ÇARŞAMBA
İzmir Hareket Tiyatrosu – Prensesin Rüyası
Saat: 14.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
İzmir Çocuk Tiyatrosu – Kırmızı Başlıklı Kız
Saat: 14.00  Kiraz Belediyesi Düğün Salonu
 
14 MART 2019 PERŞEMBE
Boyoz Akademi – Masal Avcısı (Keloğlan ve Kedisi)
Saat: 14.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
Hayali Mehmet Baycan Tiyatrosu – Karagöz İbiş Okulda
Saat: 14.00  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
 
15 MART 2019 CUMA
Mavi Sanat – Renkli Düşler Kumpanyası
Saat: 14.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
Mavi Çocuk Tiyatrosu – Meraklı Ruli
Saat: 14.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
16 MART 2019 CUMARTESİ
Kat-Art Çocuk Tiyatrosu – Çizmeli Kedi
Saat: 13.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Oyun Bahçesi Çocuk Tiyatrosu – İbiş’in Korkusu
Saat: 14.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
17 MART 2019 PAZAR
Ağaçkakan Kukla Sanatı – Bir Bavul Üç Macera
Saat: 13.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Ateş Sana – Kurbağa Prens
Saat 14.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Tiyatro Mürettebat – Prens ve Rapunzel 
Saat: 14.00  Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
 
18 MART 2019 PAZARTESİ
Ege Sanat Atölyesi – Çizmeli Kedi ve Çocuk 
Saat: 14.00  İBB Bornova Kültür Merkezi
 
Sahnenin Perileri Çocuk Tiyatrosu – Kralın Mutfağı Çizmeli Kedi ve Prenses 
Saat: 14.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
Deneysel Tiyatro Komünü – Rüyalar Âlemi
Saat: 14.00  İBB Çiğli Kültür Merkezi/
 
19 MART 2019 SALI 
Toprak Sahne – Vikingler Doğa Koruyucusu
Saat: 14.00  Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
 
20 MART 2019 ÇARŞAMBA
Tiyatro 4 – Ölmez Ağaç Efsanesi 
Saat: 14.00  Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi
 
Tiyatro Eylül – Uzun Kulak ile Tospik
Saat: 14.00  İBB Bornova Kültür Merkezi
 
Mecaz Tiyatro Topluluğu – Masalcı Kuklalar Dünyasına Yolculuk
Saat: 14.00  Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
 
21 MART 2019 PERŞEMBE
Crystals – Sihirli Orman
Saat: 14.00  Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Kültür Merkezi
 
Tarla Faresi Tiyatrosu – Neşe Dolu Bir Masal
Saat: 14.00  Güzelbahçe Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
 
Doğa Tiyatro – Dişi Ağrıyan Kral
Saat: 14.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
22 MART 2019 CUMA
Elele Çocuk Tiyatrosu – Neşeli Palyaço
Saat: 14.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
Sıcakkan Sanat Çocuk Tiyatrosu – Rüzgar Kız
Saat: 14.00  İBB Selçuk Kültür Merkezi
 
Karşı Sanat Tiyatrosu – Paylaşmak
Saat: 14.00  Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
 
23 MART 2019 CUMARTESİ
Ağaçkakan Kukla Sanatı – Kütüphaneci Amca ve Kütüphanesi
Saat: 13.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Performart Project – Bir Mutluluk Masalı
Saat: 14.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Vişnecik Kukla Tiyatrosu – Kutu (Müzikli Kukla Oyunu)
Saat: 13.00  Ahşap Sahne Kültürpark 
 
Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi – Bay Z’nin Kulübesi  Pandomim Oyunu)
Saat: 16.00  Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
 
24 MART 2019 PAZAR
Ağaçkakan Kukla Sanatı – Gezici Ev Öğretmen Teyze ve Gezici Ev Kaptan Amca
Saat: 13.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi – Mimdo’nun Aradığı
Saat: 13.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Oyun Bahçesi Çocuk Tiyatrosu – Ormanda Kaybolmuş Palyaço 
Saat: 14.00  Ahşap Sahne Kültürpark
 
Tiyatro Kalemi – Kırmızı Başlıklı Kurt
Saat: 14.00  Tire Belediyesi Kültür Salonu
 
25 MART 2019 PAZARTESİ 
Hayalci Çocuk Tiyatrosu – Güdükler “Gerçek Hazine”
Saat: 14.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
26 MART 2019 SALI
Artistlik İşler Yapım – Oyuncak Tamircisi
Saat: 14.00  İBB Çiğli Kültür Merkezi
 
Moya Masal Tiyatrosu – Dev Masalı
Saat: 14.00  İBB Selçuk Kültür Merkezi
Atölyelerimize kayıtla7 Mart Perşembe günü açılacak.

Altan ERKEKLİ – Veysel DİKER – Oyunculuk Üzerine

TARİH: 14 Mart 2019 
SAAT: 12.00-14.00
YER: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi A Salonu
*18 yaş üzeri katılabilir.
KATILIMCI SAYISI: 40 kişi
YEDEK:10
KAYIT OL..
 

Orçun MASATÇI – Sokak Tiyatrosu 
TARİH: 16 Mart 2019 
SAAT: 12.00-16.00
YER: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi A Salonu
KATILIMCI SAYISI: 20 kişi
YEDEK: 5 kişi
*18 yaş üzeri katılabilir.
KAYIT OL…

 

Vişnecik Kukla Tiyatrosu – Kukla Atölyesi

TARİH: 17-23-24 MART 2019  
SAAT:15.00-17.00 
YER: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi A Salonu
*7-11 yaş aralığındaki çocuklarımız katılabilmektedir.
KATILIMCI SAYISI: Her bir atölye için 30 kişi toplam 90 kişi
YEDEK: Her bir atölye için 5 kişi
KAYIT OL…

Niebopieklo Tiyatro – Grotowski ve Barba Ekolü

Ülke: Polonya
TARİH: 19-20-21 MART 2019
SAAT: 12.00-16.00
YER: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi A Salonu
*18 yaş üzeri katılabilir.. Katılımcılar için çeviri hizmeti yapılacaktır. 
KATILIMCI SAYISI: Her bir atölye için 20 kişi
YEDEK: Her bir atölye  için 5 kişi 

Selçuk YÖNTEM – Diksiyon Üzerine

TARİH: 25 Mart 2019 
SAAT: 14.00-15.00
YER: İzmir Sanat Büyük Salon Kültürpark
*18 yaş üzeri katılabilir.
KATILIMCI SAYISI: 50 kişi
YEDEK: 10 kişi

 

İlker KILIÇER – Mim Atölyesi
25 Mart 2019 saat: 10.00-12.00, (8-10 yaş), 13.00-15.00 (10-12 yaş),                         
26 Mart 2019 saat: 13.00-15.00 (12-14 yaş ) 
YER: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi A Salonu
*Atölye katılımcılarının üste siyah tişört, alta ise siyah tayt ya da siyah eşofman giymeleri önerilir. 
Ayakkabılar kalın olmamalı, ince spor ayakkabı tercihtir.
KATILIMCI SAYISI: Yaş grubu bazında 30’ar kayıt toplam 90 kayıt
YEDEK: Yaş grubu bazında 10’ar yedek
KAYIT OL…

37.Uuslararası İzmir Tiyatro Günleri’nin “Dekor Eskiz, Maket Sergisi”  Özdemir Nutku Sahnesi Fuaye Alanı’nda  
12 Mart’ta saat 18.00’de açılıyor. 

 
Sergi kapsamındaki çalışmalar 27 Mart tarihine dek görülebilir. 

27 MART 2019 Çarşamba

ÖDÜL TÖRENİ,  KORTEJ VE KONSER 
 
Saat: 13.00 
37.Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri  Ödül Töreni
DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Saat: 18.00
37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri Korteji
Başlangıç Alsancak Limanı – Kıbrıs Şehitleri – Gündoğdu Meydanı 

Ağaçkakan Kukla Sanatı – Deve Kuşu ve Şövalye, Tahta Bacak Kanatlı Muhafız, Tahta Bacak Yeşil Palyaço 
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler
 
Saat: 19.00
Epic Band – Tiyatro Müziklerinden Seçmeler Konseri
Gündoğdu Meydanı

Saat: 20.00
 İtalya-Sözsüz – Wanted   Gündoğdu Meydanı

Paylaş:

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın