Spring Reggae Fest Fethiye 2019 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

Spring Reggae Fest Fethiye 2019

Home » 2019 Etkinlikleri » Spring Reggae Fest Fethiye 2019

Yazar: adminugur | Eklenme: 4 Nisan 2019 Yorum Ekle

Geçen sene birincisi düzenlenen Spring Reggae Fest bu sene Leb-i Derya Aksazlar’da, 11 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek.

Birincisi 2018 Nisan ayında düzenlenen ve bölgenin ve Fethiye’nin ilk ve tek reggae etkinliği olan organizsayon, bu sene bir festival olayına dönüşüyor!! Organizasyon “SpringReggaeFest2019” adı altında,bu kez Leb-i Derya Aksazlar ta, 11 Mayıs Cumartesi günü müzik ve reggae severleri büyük eğlenceye davet ediyor.

Reggae’nin insanlarını; Türkiye’nin en büyük reggae band i olan Sattas ve Sütlü Kakao ve daha bir çok grupla beraber; bütün bir gün eğlenceli bir organizasyon bekliyor!!!
Siz de baharın bu güzel zamanında, Türkiye’nin en şirin şehri Fethiye’de festivale katılın ve müzik ve aşkın tadını çıkarın!!!

Herkese barış ve aşk dolu baharlar!!!

İlginizi Çekebilir:  Çeşme Yaz Konserleri 2019

Festivalde, güvenlik kontrolleri sağlanacaktır. Ayrıca seramik sanat stantı, dövme stantı, kahve stantı anlaşmaları sağlanmıştır. Stant başvuruları için lütfen iletişime geçiniz.Gün boyu eğlenceli aktiviteler de müzik severleri beklemektedir. Plaj voleybolu, frizbee gösterileri, futbol, reggae jammin’ aktiviteleri ve daha bir çok sürpriz, katılımcıları beklemektedir.

Spring Reggae Fest Fethiye 2019
11 Mayıs 2019 – 15:00
Yer: Leb-i Derya Aksazlar, Fethiye
Ücret: Ön Satış: 60,00 TL
Kapı Satış: 70,00 TL
Biletler Mobilet ve Gişe’de

Paylaş:

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın