MSB Sivil Memur Alımı Başvuru Sonuçları 2021 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

MSB Sivil Memur Alımı Başvuru Sonuçları 2021

Home » 2021 Etkinlikleri » MSB Sivil Memur Alımı Başvuru Sonuçları 2021

Yorum Ekle

Milli Savunma Bakanlığı çeşitli mesleklerde sivil personel memur temini yapıyor. Peki başvuru yaptım, sonucu nasıl öğrenilir?, Başvuru sonuçları sorgulama ekranı, MSB Personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? işte detaylar;

Milli Savunma Bakanlığı tarafından duyurulan sivil memur alımları 31 Ocak 2021 tarihine kadar internet üzerinden yapılacak.
Başvuru yapmak isteyen adaylarda KPSS şartı aranıyor.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
E-devlet üzerinden yapılacak başvuruların sonuçları Şubat ayı içerisinde Milli Savunma Bakanlığı’nın web sitesindeki Duyurular bölümünden duyurulacak.
https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresine tıklayabilirsiniz.

BAŞVURUM KABUL EDİLDİ, ŞİMDİ NE YAPMALIYIM?

Başvurusu kabul edilen ve sınava katılacak adayların dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir.

a. Sınavlara gelirken adayların yanında getireceği belgeler:
Başvurusu uygun görülerek sınavlara çağrılan adaylar aşağıda belirtilen belgeleri aşağıda belirtilen sıraya uygun olacak şekilde üstü şeffaf altı mavi plastik dosyaya takılı olarak (kayıt kabul-uygulamalı sınav-mülakat aşamasında) beraberinde getireceklerdir. Belgelerin asılları dosyaya takılmayacak, adayların yanlarında olacaktır.
(1) Sınav çağrı belgesi,
(2) Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
(3) Öğrenim belgesi (diploma) veya geçici mezuniyet belgesi aslı veya kurum veya noterden onaylı sureti ya da yabancı üniversitelerden mezun olunması halinde Yükseköğretim Kurulu onaylı denklik belgesinin aslı veya onaylı sureti.
(4) Müracaat ettiği unvana ait Ustalık-Kalfalık belgesi, MEB onaylı Sertifika, Ehliyet, Avukatlık ruhsatı, İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası, Bilgisayar Sertifikası aslı veya onaylı sureti.
(5) Erkek Adaylardan;
(a) Askerlik hizmetini yapmamış olanlar için askerlik durum belgesi (E-Devletten alınan belge veya Askerlik Şubesi Başkanlığınca onaylı suret),
(b) Askerlik hizmetini yapmış olan adaylar için terhis belgesi (Belgenin aslı ve
veya Askerlik Şubesi Başkanlığınca onaylı suret),
(c) Askerlikten muaf olan adaylar için askerlikten muaf olduğuna dair belge
(Belgenin aslı ve fotokopisi veya E-Devletten alınan belge veya Askerlik Şubesi Başkanlığınca onaylı suret),
(6) Şehit, malul gazi veya muharip gazi eş ve çocuklarının; anne, baba veya eşinin şehit/gazi olduğunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi, (Vazife malulü kabul edilmeyecektir.)
(7) Güvenlik Soruşturması Formu (adaylar tarafından doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda BÜYÜK HARFLE doldurulacak, 2(iki) suret çıktısı alınacaktır. Formun sağ üst
kısmında yer alan fotoğraf kısmına yazıcı vasıtasıyla renkli fotoğraf baskısı yapılacak, kesinlikle fotoğraf yapıştırılmayacaktır.) Uygun olmayan formlar kabul edilmeyecektir.
(8) Adli sicil veya adli sicil arşiv kaydı olanların ilgili mahkeme kararları

b. Mülakat Sınavı:
(1) Başvurusunu yapan adaylar KPSS puan türü esas alınarak en yüksek puandan başlanıp en düşük puana doğru sıralanacak ve mülakat sınav çağrısı yapılacaktır. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da mülakat sınavına alınacaktır.
(2) Mülakat sınavına çağrılacak aday sayısı, atama yapılacak kadro sayısının en fazla altı katına kadar olacaktır.
(3) Sözlü sınavda Sınav Komisyonu tarafından adaylar;
(a) Bilgi düzeyi (Temin alanı ile ilgili sorulan sorulara),
(b) Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü,
(c) Liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu,
(ç) Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı,
(d) Genel yetenek ve genel kültürü,
(e) Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, yönlerinden ayrı ayrı puan verilmek suretiyle değerlendirilecektir.
c. Değerlendirme
(1) Mülakat sınavında baraj notu 100 üzerinden 70’tir. Mülakat sınavından 70 baraj notunun altında puan alan adaylar elenir ve bir sonraki aşamaya alınmazlar.
(2) Sınavı kazanan adayların notlarının eşit olması halinde, KPSS puanı yüksek olan aday sıralamada üstte yer alır. KPSS puanlarının da eşit olması halinde diploma tarihi itibariyle önce mezun olmuş olana, bunun da aynı olması halinde yaşı büyük olana, öncelik tanınır.
(3) Her unvan için asil ve yedek liste ayrı ayrı belirlenecektir.
ç. Sağlık Muayene İşlemleri
(1) Sınavlarda başarılı olan adayların sağlık raporu alabilmeleri maksadıyla, “Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği” gereğince; Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Sağlık Kuruluşları listesinde yer alan Sağlık Bakanlığı bağlısı sağlık hizmet sunucularında muayene işlemleri başlatılacaktır.
(2) Adaylar, kendisine verilen sevk belgesi ile belirtilen tarihte sağlık raporu işlemlerine başlayacaklardır. Her ne sebeple olursa olsun sevk belgesinin geçerli olduğu süre içerisinde (Ankara ili içinde üç iş günü, Ankara ili dışında beş iş günü) sağlık işlemini başlatmayan adaylara ikinci kez hastane sevk belgesi verilmeyecek ve işlemleri sonlandırılacaktır.
(3) Sağlık Kurulu Raporlarının sevk tarihinden itibaren Personel Temin Dairesi Başkanlığına en geç 30 gün içerisinde (adayın sağlık raporuna itiraz ederek itiraz/hakem hastaneye gitmesi üzerine geçen süreler dâhil) ulaştırılmamasından ve posta gecikmelerinden Millî Savunma Bakanlığı sorumlu değildir. Sağlık kurulu raporları hastane tarafından MSB’ye gönderilecektir. Sağlık kurulu raporu için gerekli tüm poliklinik (kadın adaylar için kadın doğum polikliniği dâhil) muayenelerinin yaptırılması hususunda sorumluluk adaya aittir.
d. Aday Bilgilendirme Nasıl Yapılacaktır?
(1) Yapılan sınav sonucunda başarılı olan adayların isim listesi ile sözlü sınav tarihi veyeri https://personeltemin.msb.gov.tr adresinde tebliğ niteliğinde yayımlanacaktır. Adaylara posta veya diğer iletişim araçlarıyla sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. Ayrıca T.C. Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesaplarında ön başvuru sonuçlarının açıklandığına dair duyuru yayımlanacaktır.
(2) 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu hükümleri gereğince adayların
https://personeltemin.msb.gov.tr genel ağ adresinde yayımlanan bilgiler hakkındaki bilgi edinme başvurularına işlem yapılmayacaktır.

 • Bornova İngiliz Kültür Okulları Bursluluk Sınavı Başvurusu 2021

  İngiliz Kültür Koleji sınav başvuru formu? İngiliz Kültür Koleji Seviye Tespit Sınavı, İngiliz Kültür Online STS başvuru. İzmir İngiliz Kültür Ücretsiz ödüllü sınav. İngiliz Kültür bursluluk sınavı ne zaman? İzmir’in İngilizce dilini öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği eğitim kurumlarından biri olan Bornova İngiliz Kültür Okulları, 2-3-4-5-6-7. sınıflar için Online Bursluluk Sınavı gerçekleştirecek 29,30 ve 31 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. Son başvuru tarihi 28 Ocak 2021. Neden Sınava Katılmalısınız? Her yıl düzenlenen bursluluk sınavları sayesinde öğrenciler, 1.dönem kazanım eksiklerini görebilecekler ve 2. döneminden itibaren indirimli olarak kayıt olabileceklerdir. Bursluluk Sınavına Nasıl Başvururum? Sınava başvuru yaptırmak isteyen öğrenciler veya veliler, 0232 375 84 84 numaralı telefonu arayarak veya aşağıdaki linke tıklayarak sınav başvurusunu yapabilir. Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz doldurduğunuza emin olunuz. Bornova İngiliz Kültür Bursluluk Sınavı Başvuru Formu 2021 Bursluluk Sınavı Sonuçları sizlere duyurulacaktır. Nesibe Aydın Okulları Bursluluk ve Okula Giriş Sınavı 2021Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2021Final Okulları Deneme Sınavı Sonuçları 2021

 • Sosyo App Her Ev Bir Sahne Etkinliği Her Bilet Bir Umut

  biletli online etkinlik platformu, her ev bir sahne, her bilet bir umut, milyon yapım 24 saat kesintisiz canlı müzik. sosyoapp başvuru nasıl yapılır? başvuru@sosyo.app mail gönderme. 1 HES festival. Türkiye’nin en önemli etkinlik organizasyonlarından Milyon Yapım, Sosyo App aracılığı ile, 18 ve 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kesintisiz müzik etkinliği gerçekleştirecek. Etkinliğin amacı, pandemi nedeniyle zor durumda olan sanatçılara maddi destek sağlamak olacak. Gelirlerin müzisyenlere aktarılacağı etkinliğe siz de katılmak isterseniz son başvuru tarihi 1 Şubat 2021! Her Ev Bir Sahne, Her Bilet Bir Umut! Sosyal medyada yapılan açıklamada Sosyo App şunları paylaştı: “Pandemi nedeniyle tüm dünya zor bir süreçten geçerken, müzik sektörü en çok etkilenen sektörlerin başında. Sektörün bütün oyuncularıyla kol kola yürümeyi misyon edinen Milyon Yapım olarak bu zorlu süreçte müzik emekçilerinin kendi evlerinde konser vererek gelir sağlayabilmeleri için önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından başvuran 240 müzisyen, maksimum 45’er dakikalık konserler vererek, 18-28 Şubat tarihleri arasında 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı müzik yayını gerçekleştirecek. Bilet satışından kazanılan gelirin tamamı ise, tüm sanatçılara eşit olarak paylaştırılacaktır.” Nasıl Başvururum:Başvuru için istenilen bilgiler;- Ad, Soyad- Doğum tarihi- İletişim numarası- Özgeçmiş- Video çalışmalarının 2 adet linkiİstenilen bilgilerin eksik gönderildiği başvurular dikkate alınmayacaktır.Başvurular İçin:başvuru@sosyo.app ya da Whatsapp: 0532 1576733 Son Başvuru Tarihi: 01 Şubat 2021

 • İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Yapma 2021

  İçişleri Bakanlığı personel alımı formu, İçişleri iş başvurusu yapma, İçişleri çalışma pozisyonları, İçişleri başvuru şartları nelerdir? İçişleri personel maaşı ne kadar? İçişleri başvuru sonuçları. İçişleri Bakanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. Toplamda, farklı pozisyonlardan 1772 personel alınacak alımlara başvurular, 25 ve 29 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. İçişleri Bakanlığı Duyurdu! İçişleri Bakanlığı, resmi sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, bakanlık merkez ve taşra teşkilatı emrinde istihdam edilmek üzere sözlü yapılacak sınav ile 1772 adet sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Müracaatlar elektronik ortamda E-devlet üzerinden gerçekleşecek. turkiye.gov.tr üzerinden e-devlete giriş yaparak, sizden istenen bilgiler ile formu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurulan pozisyon için gerekli şartlar Sınav İlanı’nda yazmaktadır. İş başvurunuz kabul edildiği taktirde size ulaşılacak ve sözlü sınava çağırılacaksınız. İçişleri Bakanlığı Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapacak? Kılavuzda yer alan bilgilere göre İçişleri Bakanlığı, avukat, arşiv uzmanı, çözümleyici, programcı, büro personeli, şoför, bilgisayar mühendisi, harita mühendisi, makine mühendisi, elektrik-elektronik mühendisi, bilgisayar ve harita teknikeri, teknisyen, şehir plancısı ve çağrı karşılama personeli alımı yapacak. Kızılay Personel Alımı Başvurusu Yapma 2021Ankara Büyükşehir Belediyesi EYT’liler için GSS Prim Borcu BaşvurusuİBB Eğitim Desteği Paketi Başvurusu Yapma

 • İBB Genç Üniversiteli Burs Başvuru 2021

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3200 lira eğitim bursu başvuruları ne zaman?, Kimler başvurabilir?, Başvuru Genel Koşulları, Başvuru şartları, Kaç kişiye burs veriliyor? işte detaylar; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, üniversiteye giden öğrencilere 3200 lira değerinde eğitim yardımı adı altında burs veriyor. İBB 30 bin öğrenciye 3200 TL eğitim yardımı vermek için başlattığı Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı projesinde kriterleri tutmadığı için yardımdan faydalanamayan15 bin kişilik kontenjan için yeniden başvuru almaya başladı. Kimler Burs Alabilir? İstanbulda ikamet edip başvuru kriterleri tutan 25 yaş altı tüm İstanbullu üniversite öğrencileri başvurabilir. Başvuru Genel Koşulları Nelerdir?, Kimler Başvurabilir? Başvuru Genel Koşulları T.C. vatandaşı olmakÖğrencinin kendisinin veya ailesinin/anne-baba vefat durumunda yakınının İstanbul’da ikamet etmesi *Önlisans veya Lisans öğrencisi olmakNormal öğrenim süresinin içinde eğitimine devam ediyor olmakDevlet üniversitesinde okuyor olmak veya Vakıf /Özel üniversitede yüzde yüz burslu okuyor olmakAra sınıf ve son sınıf öğrencileri için yılsonu başarı notunun en az 100 üzerinden 53 ya da 4 üzerinden 2,00 olmasıGelir durumu açısından maddi desteğe ihtiyacı olmak ** Başvuru Yapamayacak Öğrenciler Açık öğretimde okuyanlarUzaktan öğretim görenlerÜcretli değişim programında bulunanlar25 yaşından büyüklerÖğrenim görüyorken yüz kızartıcı bir eylemden dolayı disiplin cezası alanlarYüz kızartıcı bir sebeple hüküm giyenlerYüksek lisans ve doktora öğrencileri İstenilecek Belgeler Nüfus cüzdanı fotokopisiSabıka kaydı / Disiplin cezası almadığına dair belgeVukuatlı Nüfus kayıt örneğiÖğrenci belgesi ve not durumunu gösteren transkriptBursluluk belgesiDisiplin belgesiAilenin maddi durumunu gösteren belgeler (Gelir belgesi, Maaş bordrosu vb.)Varsa kendisinin ya da aile bireylerinin engelli raporu fotokopisiVarsa okuyan kardeşleri gösteren belgelerSadece aktif öğrenci olan kardeşler dikkate alınacaktır.Kayıt donduran kardeşler değerlendirmeye alınmaz.Açık öğretimde okuyan kardeşler değerlendirmeye alınmaz.Öğrencinin banka hesap bilgilerini içeren belgeÖğrencinin İstanbul Kart bilgisiTüm süreç Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uygun olarak yürütülecektir. * Anne babanın vefat etmesi ya da boşanması (Sadece resmi olarak boşanmış aileler) durumunda öğrencinin ikamet ettiği aile bireyi esas alınır.** Başvuru sahipleri gerekli görüldüğü hallerde sosyal incelemeye tabi tutulacaklardır.** Gelir beyanına AGİ/Fazla Mesai ve Prim ücretleri dahil edilmez, Bordro üstündeki net gelir baz alınır.- Eğitim Yardımı başvuruları ve evrak yüklemeleri sadece web sayfası üzerinden yapılacaktır.- Bilgilerinizin doğruluğundan emin olun. Onaylamanız durumunda bilgilerinizde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.Değerlendirme Yöntemi Değerlendirmede, «Eğitim Yardımı Değerlendirme Kriterlerine» göre yapılacak sıralama esas alınır.Eğitim yardımı değerlendirme komisyonuyla karara bağlanacaktır.Toplam 30.000 öğrenciye eğitim yardımı yapılması öngörülmektedir.Eğitim yardımı planlamasında kadın ve erkek adaylar için eşitlik dengesi gözetilecektir.Eğitim yardımı almaya hak kazanan öğrencilerin belgelerini eksiksiz olarak ibraz etmeleri istenecektir. Belgesini ibraz etmeyen adaylar yerine yedek liste ile iletişime geçilecektir. Başvurular ne zaman başlıyor? İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Genç Üniversiteli burs yardımına başvurular 2021 yılının eylül ayı içerisinde alınacak. Başvuru tarihleri henüz net değil. Başvurular nereden yapılacak? İBB Genç Üniversiteli Eğitim yardımı başvuruları online olarak https://gencuniversiteli.ibb.istanbul/BasvuruKosullari.aspx adresinden yapılacak. 25. İstanbul Tiyatro Festivali Başvuru Formu 2021İstanbul Öğrenci Kartı Çıkartma 2021İstanbul – İzmir Otoyol Ücreti Hesaplama 2021TeknoFest 2021 İstanbulİstanbul Toplu Taşıma Ücretleri 2021 Güncelİstanbul Kart Hes Kodu Yükleme Eşleştirme Kayıt Formu

 • Kardeş Türküler Canlı Konseri – 13 Şubat 2021

  1993 senesinden beri bir çok başarılı işe imza atmış oluşum Kardeş Türküleri 13 Şubat Cumartesi akşamı, Canlı konser ile evlerinize konuk olacak. Pandeminin ardından evlerinden yaptıkları videolarla dinleyicileriyle buluşmaya devam eden Kardeş Türküler, bu kez naklen bir canlı yayınla konser vermeye hazırlanıyor. Moda Sahnesi’nin “Sahneden Naklen” etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan bu konser, 28. Yılına giren Kardeş Türküler projesinin 2021’deki ilk konseri olacak. Kardeş Türküler bu konserde sosyal medyadan gelen sorulara da yanıt verecek. İzleyicilerin evlerinde dans etmesini hedefleyen Kardeş Türküler, izleyicileri konseri dinlerken çekip sosyal medyada paylaşmaya davet ediyor. Nasıl Bilet Alırım? Kardeş Türküler canlı konserine bilet almak için öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak bilet alım sekmesini açmanız gerekmektedir. Moda Sahnesi Bilet Alma EkranıArdından “Kardeş Türküler Konseri” bölümünü seçmelisiniz. Buradan bilet alma butonuna basınız ve gelen uyarıya onay vermelisiniz. Buradan size uygun bilet fiyatını seçip, formu doldurarak alım işlemini gerçekleştirebiliriniz. Bilgilendirme: 1. Bileti satın aldığınızda size yollayacağımız maildeki link size özeldir.2. Linkte yer alan “Canlı Yayın” butonu, etkinliğin başlama saatine dk kala aktif hale gelir.3. Butonu tıklayınca yayına bağlanmış olursunuz ve IP adresiniz sisteme kayıt edilir. Farklı IP adresinden aynı linki tekrar kullanamazsınız.4. Mobil aygıtlardan oyunu izleyecek olan seyircilerimizin hareket halinde olmaları durumunda baz istasyonlarının değişmesi sebebi IP adreslerinde farklılık yaratabilir. Kardeş Türküler Canlı Konseri13 Şubat 2021 – 21:00Bilet Ücretleri: 25 TL, 50 TL, 75 TL, 100 TL, 250 TLKonseri sizin mailinize yollanan linkten izleyebilirsiniz. Kardeş Türküler Konser Takvimi için tıklayınız

 • Kızılay Personel Alımı Başvurusu Yapma 2021

  Kızılay iş ilanları, Kızılay personel başvuru formu, Kızılay sonuçları, Kızılay iş başvuru şartları, Kızılay KPPS puanı, Kızılay’a nasıl başvururum? Kızılay Ankara, Kızılay İzmir, Kızılay İstanbul. Müjdeli haber geldi, Türk Kızılay’ı 2500 personel alımı yapacak. Yapılan açıklamaya göre Kızılay 5 yıllık bir işe alım planı hazırladı. Buna göre bu sene KPSS şartsız 100 personel, 5 yıl içinde ise 2500 personel alınacak. Türk Kızılay’ı Personel Başvurusu Nasıl Yapılır? Kızılay’a iş başvuru yapmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki linke tıklayarak hangi alanda personel alınacağını görebilirler. Kariyer iş ilanlarından sizin için uygun pozisyona tıklayarak başvuru şartlarını görebilir ve şartlar uyuyorsa ilana başvur butonuna tıklayabilirsiniz. Türk Kızılayı İş Başvurusu için tıklayınız İş Başvurusu yapmak için öncelikle Türk Kızılay sitesine üye olmalısınız, ardından giriş yapıp iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. 2021 yılı personel alımları Haziran ayı itibari ile başlayacaktır. Türk Kızılayı Genel Personel Başvuru Şartları:1) TC vatandaşı olmak,2) Kamu haklarından mahrum olmamak,3) Yabancı dil bilmek,4) Alanına göre lise veya lisans mezunu olmak,5) Pozisyona göre sertifika sahibi olmak,6) Seyahat engeli olmamak,7) Ekip çalışmasına uygun olmak,8) Sağlık engeli olmamak,9) Esnek çalışma saatlerine uygun olmak,10) Askerliğini yapmış olmak. Kızılay (168) Tablet Başvurusu Yapma

 • Nesibe Aydın Okulları Bursluluk ve Okula Giriş Sınavı 2021

  Nesibe Aydın Kimdir? Nesibe Aydın hazırlık sınavı başvurusu, Nesibe Aydın hazırlık sınavı sonuçları, Nesibe Aydın koleji, Nesibe Aydın bursu alma. Nesibe Aydın kayıt olma. Türkiye’de 36 yıllık eğitim tecrübesi ile siz öğrencilere her geçen sene daha iyi hizmet sunan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, uzaktan eğitim döneminde de online eğitimin öncülerinden olmayı başardı. MEB müfredatına uygun, özgün, kaliteli ve üst düzey düşünme becerilerini ölçmeye yönelik hazırlanan NESİBE AYDIN’A HAZIRLIK SINAVLARINA online katılarak eksiklerinizi görebilirsiniz. CANLI SORU ÇÖZÜM SAATLERİ ile konuları pekiştirerek, Nesibe Aydın’ın Bursluluk ve Okula Giriş Sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Aralık ve Ocak ayı sürecinde her sınıf için hazırlık sınavı yapmıştır. Kurum, 20/21 Şubat 2021 tarihlerinde de Hazırlık-2 sınavı başvuru süreci başlatmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de sınava başvurabilirsiniz. Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Sınavlarına Nasıl Başvururum? Sınavlara katılmak için öncelikle aşağıdaki linke tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak sisteme üye olmalısınız:Nesibe Aydın Ön Kayıt FormuSisteme üye olduktan sonra eğer giriş yapmadıysanız siteye giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra sınıf düzeyinize göre sınav seansınız otomatik olarak atanabilmesi için TIKLA KAYDOL! düğmesine tıklamanız yeterlidir.  Önemli Not: “Sınav kaydınız başarıyla yapılmıştır!” uyarısını gördüğünüze emin olunuz. Bu uyarı çıkmadıysa, 0312 498 25 25 nolu telefonu arayarak destek alınız. Nesibe Aydın Okulları Bursluluk ve Okula Giriş Sınavı öncesinde, tarih ve seans seçmeniz için cep telefonunuza SMS ile bildirim yapılacaktır. Nesibe Aydın Bursluluk Sınavı soru çözümleri, sınav akşamı, resmi Youtube kanalında canlı olarak yapılacaktır. Final Okulları Deneme Sınavı Sonuçları 2021Doğa Koleji Sınav Sonuçları 2021Newton Yayınları Online Deneme Sınavı Sonuçları 2021

 • Trabzon Metropol Kart Hes Kodu Eşleştirme Tanımlama Formu

  Trabzon toplu taşıma araçlarına hes kodu zorunluluğu getirildi. Peki Metropol Kart hes kodu ekleme, yükleme, tanımlama, eşleştirme ve kişileştirme işlemleri nasıl yapılır?, Kimler hes kodu yüklemek zorunda?, Hes Kodu nasıl alınır?, Metro, Belediye Otobüsü, Tramvay, Dolmuş hes kodu yükleme, 65 Yaş Kartı ve Engelli Kartı hes kodu eşleştirme yapma için işte detaylar; Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında toplu ulaşım araçlarına hes kodu zorunluluğunu uygulamaya koyuyor.Artık Trabzonda yaşayan vatandaşlar Metropol Kartlarına hes kodunu tanımlama yapmadığı sürece toplu taşıma araçlarını kullanamayacak. PEKİ METROPOL KART HES KODU EŞLEŞTİRME NASIL YAPILIR? Metropol Kartına hes kodu yüklemek isteyen vatandaşlar aşağıdaki işlemleri yapmaları yeterlidir. https://www.akillibiletim.com/HesMatch.aspx?cid=61 adresine tıklayın.Açılan sayfada sizden T.C. Vatandaşı olup olmadığınız soruluyor. Yabancı vatandaşlar Diğer seçeneğini işaretlemelidir.T.C. Kimlik No veya Pasaport No girin.Ulaşım kartınızın arka yüzünde bulunan kart numarasını uygun alana girin.Aldığınız süresiz hes kodunuzu girin.Sizinle herhangi bir sorun olduğunda ulaşılması için Telefon ve E-mail adresinizi girerek KVKK kurallarını okudum ve onaylıyorum kutucuğunu işaretleyerek Devam tuşuna basın ve işlemlerinizi bitirin. İşleminizi bitirdikten sonra olup olmadığını kontrol etmek için HES Kodu Kayıt Sorgulama alanından bakabilirsiniz. KİMLER İÇİN METROPOL KARTINA HES KODU EŞLEŞTİRME YAPMA ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ? Trabzon’da yaşayıp toplu taşıma araçlarını kullanan, Tam, Öğrenci, Öğretmen, Engelli, ve 65 Yaş Kartı kullanıcılarının hepsi hes kodu tanımlama yapmaları zorunludur. Aksi halde 1 Şubat 2021 tarihi itibariyle toplu taşıma araçlarını kullanamayacaklar. METROPOL KARTIMA HES KODUNU NEDEN EŞLEŞTİRMELİYİM? Pandemi önlemleri kapsamında zorunlu hale getirilen bu uygulama ile vatandaşlar daha sağlıklı bir yolculuk yapacaklar. Bu uygulama sayesinde Koronavirüs hastalığına yakalanan veya temaslı olan kişiler belirlenmiş olacak ve toplu ulaşımı kullanımı engellenecektir. Toplu Taşıma İçin HES Kodu Nasıl Alınır?

 • Sakarya Kart54 Hes Kodu Tanımlama Yükleme Kayıt Formu

  Sakarya’da toplu taşımaya hes kodu zorunluluğu geliyor. Peki Kart 54 hes kodu yükleme, ekleme, tanımlama, kişileştirme, eşleştirme nasıl yapılır?, Sakarya hes kodu nasıl alınır?, Metro, Belediye Otobüsü, Tramvay hes kodu yükleme, 65 yaş kartı, engelli kartı hes kodu tanımlama için işte detaylar; Sakarya’da koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarına hes kodu zorunluluğu getirildi.Sakarya’da yaşayan vatandaşlar toplu ulaşımı kullanmak istedikleri zaman hes kodunu kart54’e tanımlama yapmak durumundadır. PEKİ KART 54 HES KODU TANIMLAMA NASIL YAPILIR? Kart 54’e hes kodu yüklemek isteyen vatandaşlar aşağıdaki işlemleri yapmaları yeterlidir. https://www.akillibiletim.com/HesMatch.aspx?cid=54 adresine tıklayın.Açılan sayfada sizden T.C. Vatandaşı olup olmadığınız soruluyor. Yabancı vatandaşlar Diğer seçeneğini işaretlemelidir.T.C. Kimlik No veya Pasaport No girin.Ulaşım kartınızın arka yüzünde bulunan kart numarasını uygun alana girin.Aldığınız süresiz hes kodunuzu girin.Sizinle herhangi bir sorun olduğunda ulaşılması için Telefon ve E-mail adresinizi girerek KVKK kurallarını okudum ve onaylıyorum kutucuğunu işaretleyerek Devam tuşuna basın ve işlemlerinizi bitirin. Daha sonra isterseniz aynı adresten Hes Kodu Kayıt Sorgulama alanından hes kodunuzu sorgulatabilirsiniz. KİMLER HES KODU TANIMLAMA YAPMALI? Sakarya’da yaşayıp toplu taşıma araçlarını kullanan, Tam, Öğrenci, Öğretmen, Engelli, ve 65 Yaş Kartı kullanıcılarının hepsi hes kodu tanımlama yapmaları zorunludur. Aksi halde 15 Şubat 2021 itibariyle toplu taşıma araçlarını kullanamayacaklar. Toplu Taşıma İçin HES Kodu Nasıl Alınır?

 • İslam Kalkınma Bankası Bursları Başvurusu 2021

  İslam Kalkınma Bankası bursu nasıl alınır? İslamic Development Bank bursu 2021. İslam Kalkınma Bankası burs başvurusu çağrısı. İslam Kalkınma Bankası burs başvuru formu. İKB bursu 2021. İslam Kalkınma Bankası (İKB) tarafından 2021-2022 akademik yılı için Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doktora Sonrası düzeylerde burslar verilecektir. Son başvuru tarihi 28 Şubat 2021 olan söz konusu bursa sadece internet üzerinden başvuru yapılmaktadır. İslam Kalkınma Bankası Bursu İslam Kalkınma Bankası (Islamic Development Bank/IsDB) bünyesinde, 2021-2022 akademik yılı için burs başvuruları başlamıştır. Bu kapsamda banka başvuru çağrısında bulunmuştur. Söz konusu çağrı kapsamında aşağıda yer alan programlar için başvuru yapılabilecektir: Lisans Burs ProgramıYüksek Lisans Burs ProgramıDoktora Burs ProgramıDoktora Sonrası Araştırma ProgramıIsDB-ISFD Burs Programı (En Az Gelişmiş 21 Üye Ülke için- Teknik, Mesleki Eğitim ve Öğretim Programı)IsDB-ISFD Burs Programı (En Az Gelişmiş 21 Üye Ülke için- Lisans Çalışmaları Programı) İslam Kalkınma Bankası Bursu’na Nasıl Başvurulur? IsDB burs portalı (www.isdb.org/scholarships) üzerinden çevrimiçi olarak başvuru yapılabilecek çağrı için son başvuru tarihi 28 Şubat 2021’dir. Yalnızca çevrimiçi başvuruların dikkate alınacağı çağrının ayrıntılarına söz konusu burs portalından ulaşılabilmektedir. İslam Bankası Bursu Başvuru Sonuçları açıklandığında buradan duyurulacaktır. Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2021İBB Eğitim Desteği Paketi Başvurusu YapmaFinal Okulları Deneme Sınavı Sonuçları 2021

Etiketler: , , ,

BURADAN YORUM YAPABİLİRSİN