Rüştü Akın Vakfı Burs Şartları ve Başvuru Formu 2021 | EgeEtkinlik.com 2021

Rüştü Akın Vakfı Burs Şartları ve Başvuru Formu 2021

Home » Burslar » Rüştü Akın Vakfı Burs Şartları ve Başvuru Formu 2021

Yorum Ekle

Rüştü Akın Vakfı ilkokul, ortaokul, lise, Yükseköğretim, yüksek lisans ve doğal afet bursu başvuruları başladı. Başvuru nasıl yapılır?, Rüştü Akın Vakfı Burs başvuru şartları, Rüştü Akın 2021 bursu ne kadar?, Rüştü Akın Vakfı Güvenilir mi?, Rüştü Akın Vakfı Burs Sonuçları 2021 için burs detayları burada.

Ülkemizin eğitim, sağlık, bayındırlık ve sosyal konulardaki gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Rüştü Akın Vakfı, ilkokul, ortaokul, lise, yükseköğretim, yüksek lisans öğrencileri için verdiği burs başvuruları başladı. Online olarak yapılacak başvurularda öğrenciler başvuru formunu ve burs detaylarını merak ediyor.

Rüştü Akın Vakfı, başarılı fakat maddi olanaklardan yoksun öğrencilere desteğini sürdürüyor. Maddi imkanlardan yoksun olduğunu belgelerle ispat eden herkese belirli miktarlarda burs veren Rüştü Akın Vakfı, bilgili ve çağdaş toplum oluşturma ilkesini amaç edinmiştir.

1990 yılından bu yana dar gelirli vatandaşların yanında olan Rüştü Akın Vakfı 2021 yılında burs almak isteyen öğrencilerin başvurularını bekliyor.

Rüştü Akın Vakfı Burs Başvuru Şartları

Lisans öğrencileri: 4 üzerinden en az 3 veya 100 üzerinden en az 75 genel not ortalamasına sahip  olan adaylar arasından başarı ortalaması sıralamasına göre önde olan aday değerlendirmeye alınır.

İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri:  5 üzerinden en az 4 genel not ortalamasına sahip olan adaylar arasından başarı ortalaması sıralamasına göre önde olan aday değerlendirmeye alınır.

Rüştü Akın Vakfı Bursu 2021 Ne Kadar?

2020– 2021 Eğitim-Öğretim döneminde ilköğretim öğrencisine her ay 150 TL, orta öğretim öğrencisine 200 TL, üniversite öğrencisine ise 280 TL burs verilmektedir. 2021 – 2022 eğitim – öğretim döneminde burs miktarları artması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım Başvuru Formu

Rüştü Akın Vakfı Bursu Süresi

Rüştü Akın Vakfı bursu eğitim öğretim süresi boyunca yani Ekim – Haziran ayları arasında dokuz ay olarak verilmektedir.

Rüştü Akın Vakfı Burs Başvuru Formu 2021

Rüştü Akın Vakfı bursuna başvuru yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurabilir.

http://rav.org.tr/form.asp

 Burs Başvurusu Kabul Edilen Öğrencilerin Tamamlaması Gerekli Belgeleri görmek için Tıklayınız

Paylaş:

more

 • İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadı Hakkında Bilgiler

  İzmir Alsancak Mustafa Stadı nerede, nasıl gidilir, yol tarifi, Yeni Altay Alsancak Stadyumu kapasite, Alsancak stadı ne zaman açılacak?, Alsancak Stadı yeni ismi nedir? için stad hakkında detaylar burada. İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde yapılan Alsancak futbol stadyumu ilk olarak 1929 yılında yapıldı. Türkiye ve İzmir’in köklü takımları Altay, Karşıyaka ve Göztepe gibi kulüplerin futbol müsabakalarına oynadığı stadyumda önemli spor organizasyonları içinde kullanılmaktaydı. 2015 yılında depreme dayanıksız olması sebebiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yıkılarak tekrar yapılma kararı verildi. Altay kulübünün maçlarını oynayacağı Alsancak stadı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 6 yılın ardından 26 Kasım 2021 tarihi itibariyle yeni ve modern görünümüyle yeniden açıldı. Alsancak Stadyumu Yeni İsmi nedir? İzmir’in köklü kulübü Altay’ın maçlarını oynayacağı Alsancak Stadyumunun yeni ismi Altay’ın efsane eski futbolcusu ve şuanda teknik direktör olarak görevi yapan Mustafa Denizli’nin ismi verilmiştir. Yeni ismi Alsancak Mustafa Denizli Stadı olmuştur. Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nın kapasitesi Alsancak Mustafa Denizli Stadının seyirci kapasitesi 14.000 kişiliktir. Yeni Alsancak Stadı Nasıl Gidilir? Yol Tarifi Alsancak Stadı şehrin merkezindedir ve İZBAN şehir içi hızlı tren sistemi ile Alsancak istasyonunda indikten sonra yürüyüş mesafesinde kalmaktadır.

 • Buray Konser Takvimi 2021 – 2022

  Buray Konseri ne zaman, nerede, saat kaçta?, Buray konser tarihleri 2021 2022, Buray ücretli ücretsiz halk konserleri, Buray İstanbul Ankara İzmir konseri bilet fiyatları ne kadar?, bilet satın al için konser detayları burada. Türk pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden Buray, yeni konserlerine devam ediyor. Sanatçı Buray tarafından gerçekleşecek tüm konserlere aşağıda bulabilirsiniz. Konserler açıklandıkça liste güncellenecektir. Buray Konser Takvimi 10 Aralık 2021 – Volkswagen Arena, İstanbul 11 Aralık 2021 – Ankara ATO Congresium 17 Aralık 2021 – Trabzon KTÜ AKM 18 Aralık 2021 – Ordu Latife 31 Aralık 2021 – İzmir Kaya Thermal 4 Şubat 2022 – İstanbul Zorlu PSM 26 Şubat 2022 – İstanbul Ülker Arena 4 Mart 2022 – Mersin Yenişehir AKM 5 Mart 2022 – Kayseri Erciyes KM Buray’ın konser vermesini istediğini yerleri yoruma yazabilirsiniz.

 • İzmir Tiyatro Festivali 2021

  İzmir Tiyatro Festivali ne zaman, nerede, saat kaçta?, Tiyatro Şenliği, şöleni, oyunlar 2021, TAKSAV, International Theatre Festival, Programı, oyun takvimi, sahneler, ücretli ücretsiz oyunlar için festival detayları burada. İzmir Tiyatro Festivali, dokuzuncu kez 3-13 Aralık 2021 tarihlerinde tiyatro severler ile buluşacak. Pandemi nedeniyle geçen sene düzenlenemeyen İzmir Tiyatro Festivali, DİRENÇ temasıyla sizleri sahnelerde buluşmaya davet ediyor. Festival 2012 yılından bu yana bir çok tiyatro ekibini binlerce seyirci ile ağırladı. Her yıl farklı grupların sahne aldığı festivale yurtdışından oyunlarda katılıyor. Festival oyunları belediyelerin katkılarıyla ücretli ve ücretsiz olarak seyirci ile buluşacak. Festival programı önümüzdeki günlerde yayınlanacak. 9. İzmir Tiyatro Festivali Tarih: 3 – 13 Aralık 2021 Yer: İzmir Çeşitli Mekanlar İzmir’deki Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/egeetkinlikcom

 • Resul Aydemir Güngören Konseri – 27 Kasım 2021

  Resul Aydemir Misal konseri ne zaman, nerede, saat kaçta?, Resul Aydemir Konser Takvimi 2021 2022, İstanbul Güngören Belediyesi, Gençosman Kültür Merkezi, Resul Aydemir Yetenek sizsiniz performansı, Resul Aydemir kimdir? için konser detayları burada. Misal lakaplı rapçi Resul Aydemir, 27 Kasım 2021 Cumartesi günü İstanbul Güngören Gençosman Kültür Merkezi’nde ücretsiz bir konser verecek. İstanbul Güngören Belediyesi tarafından organize edilen konserde sahne alacak olan Resul Aydemir, Yetenek Sizsiniz yarışmasında gösterdiği performans ile tanınınmaya başlandı. Konsere giriş için online kayıt formu doldurulması gerekiyor. Resul Dindar Konseri Tarih: 27 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 20.00 Yer: Gençosman Kültür Merkezi, Güngören – İstanbul Konser halka açık ve ücretsizdir. Konsere giriş için kayıt linki: https://www.gungoren.bel.tr/etkinlik/resul-aydemir-konseri İstanbul’daki Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/marmaraetkinlik

 • Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım Başvuru Formu

  Adana Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım başvurusu yap, Seyhan Sosyal Yardım başvurusu nasıl yapılır? 2021 2022 nakdi para desteği başvuru şartları, online başvuru ekranı, Seyhan belediyesi engelli yardımı sorgulama, başvuru sonuçları için başvuru detayları burada. Adana Seyhan Belediyesi sosyal yardım başvurusu online olarak başvuru yapılacak. Belediyeye başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Seyhan Belediyesi ihtiyacı olan vatandaşların yardım başvurusu yapması için websitesi üzerinden başvuru formunu oluşturdu. Başvuru formunu dolduran vatandaşlara ihtiyaçları doğrultusunda en kısa zamanda geri dönüş yapılıyor. Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım Başvuru Şartları Seyhan ilçesi sınırları içerisinde ikamet etmekİhtiyaç Sahibi olmak Seyhan Belediyesi Sosyal Yardımları Akülü SandalyeÇocuk Tekerlekli SandalyeHasta BeziHasta KaryolasıKlozetli Sandalye, Banyo SandalyesiTekerlekli SandalyeWalker, YürüteçHukuk DanışmanlığıPsikolojik Destek Seyhan Belediyesine online Sosyal Yardım başvurusu olarak sadece yukarıdaki başlıklar ile ilgili yapılabilmektedir. Diğer sosyal yardım başvuruları için bizzat belediyeye giderek başvuru yapabilirsiniz.İlerleyen günlerde online başvuru başlıkları artırılacaktır. Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından burs, gıda, eşya, nakit gibi yardımlar yapılmaktadır. Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım başvurusu nasıl yapılır? Adana Seyhan Belediyesine Sosyal Yardım başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki linke tıklayarak online başvuru formunu doldurabilirler. https://ybs.seyhan.bel.tr/SeyhanYBS/web/SyInternetBasvuruGiris Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra açılan sayfadaki başvuru formunu doğru ve eksiksiz doldurarak siz de sosyal yardım başvurusu alabilirsiniz. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Galatasaray Gazi ve Engelli Bileti Başvuru Kayıt Formu

  Galatasaray gazi ve engelli taraftar bilet başvurusu nasıl yapılır? GS 2021 2022 sezonu pasolig engelli tribünü bilet başvuru şartları, Galatasaray maçı NEF Arena Ali Sami Yen Stadyumu UEFA Şampiyonlar Ligi , Süper Lig Futbol Basketbol Voleybol indirimli bilet için başvuru detayları burada. Galatasaray maçını tribünden izlemek isteyen gazi ve engelliler bilet başvurusu yaparak onlar için ayrılan özel bölümde maçı seyredebiliyor. Galatasaray maçlarını engelli ve gazi tribününden izlemek isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl ve nereden yapıldığını merak ediyor. Galatasaray’ın oynadığı futbol, basketbol ve voleybol maçlarını stadyum ve kapalı spor salonunda izleyecek gazi ve engelliler TFF tarafından özel koltuklar ayrıldı. Başvuru yaparak gazi ve engelliler ücretsiz olarak maçları izleyebiliyor. Özellikle futbolsever gazi ve engelliler NEF Arena Ali Sami Yen Stadyumundaki iç saha maçlarını izlemek için başvuru yapıyor. Galatasaray Gazi ve Engelli Tribün Başvurusu nasıl yapılır? Galatasaray maçlarını izlemek isteyen gazi ve engelliler aşağıdaki linke tıklayarak bilet başvurusu yapabilirler. https://www.galatasaray.org/engelli-bilet-formu Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Pendik Belediyesi Hoşgeldin Bebek Başvuru Formu

  İstanbul Pendik Belediyesi yenidoğan hoşgeldin bebek yardımı başvurusu nasıl yapılır?, Pendik bebek paketi başvuru şartları ve başvuru formu 2022, Bebek yardımı yapan belediyeler, Ailem için herşey İstanbul bez ve mama yardımı, Pendik aile hoşgeldin bebek paketi içeriği neler var için başvuru detayları yazımızda. İstanbul Pendik Belediyesi yeni doğan bebekleri için ailelere hoşgeldin bebek paketi yardımı yapıyor. Bebek yardımından faydalanmak isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Pendik Belediyesi ,yeni evlat sahibi olan anne ve babalara destek olmak amacıyla Hoşgeldin Bebek projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında bebek sahibi olan vatandaşlara bebeğin ihtiyaçlarını kapsayan bebek paketi belediye tarafından ailelerin adresine kadar teslim ediliyor. Başvuran herkes bu destekten faydalanabiliyor. Pendik Belediyesinin verdiği bebek paketinde biberondan bebek bezine, ateş ölçerden bebek çantasına kadar bebeğinizin ihtiyacı doğrultusunda bir çok ürün bulunuyor. Pendik Belediyesi Hoşgeldin Bebek Başvuru Şartları İstanbul Pendik ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak0-3 ay aralığında bebek sahibi olmak Pendik Belediyesi Hoşgeldin Bebek Desteği Başvurusu Nasıl Yapılır? Pendik Belediyesi tarafından verilen bebek yardımından faydalanmak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yaptıktan sonra destekten yararlanabilir. https://ebelediye.pendik.bel.tr/sosyalhizmetleryonetimi/hosgeldinbebek/hosgeldinbebek Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Trendyol Telefon Çekilişi Hediye Çeki Mesajı Gerçek mi, Virüs mü?

  Trendyol Alışveriş Karnavalı telefon çekilişi hediye çeki mesajı nedir?, Trendyol whatsapp çekiliş linki gerçek mi?, Yalan mı?, 2021 2022 virüse tıkladım ne yapmayalım?, Whatsapp, instagram, facebook trendyol mesaj, 10.000 cep telefonu için mesaj detayları yazımızda. Trendyol adı altında gönderilen ve Alışveriş Karvanalı mesajı ile 10.000 telefon hediyesi yazılı mesajın gerçek olup olmadığı araştırılıyor. Trendyol Türkiye ve dünyada milyonlarca kullanıcı olan bir alışveriş platformu. Yeni kampanyalarla kullanıcılarına indirimli alışveriş yapma imkanı sunan Trendyol’u bazı kişiler kendi kötü düşüncüleri için de kullanabiliyor. Yeni ama bilindik bir yolla kullanıcılara aşağıdakine benzer, özellikle whatsapp üzerinden bir mesaj gönderiliyor. Trendyol Alışveriş Karnavalı ” 10.000 cep telefonunu hediye olarak gönderin, ilk gelen alır” Dikkat bu bir virüstür. Tıklamadıysanız bunu hemen silin ve gönderen arkadaşınızı uyarın. Yukarıdaki gibi bir çok kişiye bu tarz mesajlar gidiyor ve ilk önce bakıldığı zaman herhangi bir virüse benzer bir yana yok gibi görünse de hemen altında bulunan linke tıkladığınız andan itibaren virüs olduğunu anlıyorsunuz ama artık bazı şeyler için geç olabiliyor. Çünkü, o linke tıkladığınız andan itibaren arkadaşlarınıza da aynı linkten gidiyor ve bu linkler bu şekilde çoğalarak binlerce kişiye ulaşıyor. Zor durumda kalmamak için bu tarz mesajlara dikkat edin. Özellikle Trendyol adı altında gönderilen ama farklı bağlantılar içeren linklere tıklamayın. Gönderen kişiye öncelikle bu nedir?, Tıklarsam ne olacak? gibi sorular sorun. Trendyol mesajına tıkladım, şimdi ne yapmayalım? Trendyol dan geldiğini sandığınız linke tıkladıysanız öncelikle arkadaşlarınıza durumu izah edin ve tıklamamalarını sağlayın. Sonrasında cep telefonunuzda önemli şifreler varsa bunları değiştirin.

 • Selda Bağcan Edirne Konseri – 25 Kasım 2021

  Edirne Belediyesi Selda Bağcan konseri ne zaman nerede saat kaçta?, Selda Bağcan Konser Takvimi 2021, Edirne’nin kurtuluşu etkinlikleri, programı, konserleri, Saraçlar Caddesi ücretsiz halk konseri için detaylar burada. Türk müziğinin usta sesi Selda Bağcan, 25 Kasım 2021 Perşembe günü Edirne Saraçlar Caddesinde ücretsiz bir konser verecek. Edirne Belediyesinin kurtuluş etkinlikleri kapsamında sahne alacak olan Selda Bağcan sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek. Edirne kurtuluşunun 99.yılı kapsamında organize edilen Selda Bağcan konserini kaçırmayın. Selda Bağcan Konseri Tarih: 25 Kasım 2021 Perşembe Saat: 21.00 Yer: Saraçlar Caddesi, Edirne Konser halka açık ve ücretsizdir. Edirne Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/marmaraetkinlik

 • Konya Okuyor 2021 Başvuru Formu

  Konya Okuyor Selçuklu Belediyesi başvurusu nasıl yapılır?, Konya online kitap okuma yarışması başvuru formu, İstiklal’den İstikbal’e 10 Kıta Tek Ruh, Konya okuyor 2021 2022, ödüller, konyaokuyor.com başvuru şartları, Konya okuyor sonuçları için detaylar yazımızda. Konya Selçuklu Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Okuyor online kitap yarışması başvuruları başladı. Konya Okuyor yarışmasına başvuru yapmak isteyen öğrenci ve veliler başvurunun nasıl yapılacağını merak ediyor. Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşı yılı dolayısıyla düzenlenen “İstiklal’den İstikbal’e 10 Kıta Tek Ruh” Online Kitap Okuma Yarışması başvuruları 18 Aralık 2021 Cumartesi gününe kadar alınacak. 2 kategoride düzenlenen yarışmaya 10 yaş ve üzeri herkes katılabiliyor. AKİF’İM ve Mehmet Akif Ersoy kitaplarını okuyan kişiler, 20 Aralık 2021 Pazartesi günü online sınava katılacak. Online sınavda en çok soruya doğru cevap veren ve dereceye giren kişilere ödül verilecek. Konya Okuyor Yarışması Ödüller Birincilere Laptopİkincilere Elektrikli BisikletÜçüncülere Elektrikli ScooterDördüncülere Elektrikli KaykayBeşincilere Bisiklet Konya Okuyor Yarışması Başvuru Şartları Konya ili içerisinde yaşıyor olmak10 yaşından büyük olmak Konya Okuyor Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır? Konya Okuyor Online kitap okuma yarışmasına başvuru yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirler. https://konyaokuyor.com/ adresine tıkladıktan sonra YARIŞMAYA KATIL butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Konya’daki Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/anadoluetkinlik Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.