Yeniden Sinematek İzmir 2021 | EgeEtkinlik.com 2022

Yeniden Sinematek İzmir 2021

Home » 2021 Etkinlikleri » Yeniden Sinematek İzmir 2021

1 Yorum

Yeniden Sinematek İzmir 2021 ne zaman, nerede, saat kaçta?, Sinematek Film Takvimi, Gösterim Programı, Havagazı fabrikası sinematek gösterimleri, AASSM filmleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi film gösterimleri, İzmir ücretsiz filmler için detaylar burada.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından gösterimleri yapılan ödüllü filmlerin yayınladığı Yeniden Sinematek 2021 başlıyor. Yıl boyunca gerçekleşecek gösterimlerin listesi bu sayfada olacaktır. Gösterimler ücretsizdir.

yeniden-sinematek-yuli-4389

Yuli, ünlü Kübalı dansçı Carlos Acosta­`nın hayat hikayesini konu ediyor. 7 Temmuz’da Alsancak Tarihi Havagazı Fabrikası, 27 Temmuz’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde saat 21.00’da.
YENİDEN SİNEMATEK – YULİ
Yönetmen: Icíar Bollaín
Senaryo: Paul Laverty, Carlos Acosta
Oyuncular: Carlos Acosta, Santiago Alfonso, Keyvin Martínez
Müzik: Alberto Iglesias
Yapım: 2018 ~ İspanya, Küba, İngiltere, Almanya
Tür: Dram, Biyografi, Müzik
Süre: 115 dakika
Dil: İspanyolca, İngilizce; Türkçe altyazılı

Yuli, ünlü Kübalı dansçı Carlos Acosta’nın hayat hikayesini konu ediyor. Yuli’nin hayatı, sokaklarda zaman geçirmekten keyif alan küçük bir çocukken babasının yeteneğini keşfetmesiyle tamamen değişir. Dans etmeye pek de istekli olmayan Yuli, babasının zorlamasıyla, Küba Ulusal Dans Okuluna yazılır. Başlarda okula zorla giden Yuli, zamanla içindeki sese kulak vermeye başlar. Onun bu yeteneği, tüm tabuların yıkılmasını sağlar ve Yuli, Londra Kraliyet Balesi gibi saygın kurumlarda sahneye çıkan ilk siyah balet olmayı başarır.
(7+, 13A, (-) 

kara-sakalli-korsan

Kara Sakallı Korsan adlı film 13 Temmuz 2021 tarihinde saat 21.00’da Bıçakçı Han’da…
YENİDEN SİNEMATEK – KARA SAKALLI KORSAN
Blackbeard, the Pirate
Yönetmen: Raoul Walsh
Kitap: DeVallon Scott
Senaryo: Alan Le May
Oyuncular: Robert Newton, Linda Darnell, Keith Andes
Müzik: Victor Young
Yapım: 1952 ~ ABD
Tür: Macera, Romantik
Süre: 99 dakika
Dil: İngilizce; Türkçe altyazılı

17. yüzyılda, eski bir korsan olan Sir Henry Morgan’a Karayipler Denizini Kara Sakal adlı korsandan kurtarma görevi verilir. Güzeller güzeli Linda ile birlikte bu ünlü korsanın esiri olan Sir, kurtulmak için her yolu deneyecektir. Klişeleşmiş hareketli sahnelerin yanı sıra romantik öğeleri de barındıran filmde Linda Darnell filmdeki rolüyle göz dolduruyor.





YenidenSinematek-OnunAdiPetrunia

Onun Adı Petrunia 14 Temmuz akşamı saat 21.00’da Tarihi Havagazı Fabrikası`nda.
YENİDEN SİNEMATEK – ONUN ADI PETRUNİA
Gospod postoi, imeto i e Petrunija
Yönetmen: Teona Strugar Mitevska
Senaryo: Teona Strugar Mitevska, Elma Tataragic
Oyuncular: Zorica Nusheva, Labina Mitevska, Stefan Vujisic
Müzik: Olivier Samouillan
Yapım: 2019~ Kuzey Makedonya, Belçika, Fransa, Hırvatistan
Tür: Dram
Süre: 100 dakika
Dil: Makedonca; Türkçe altyazılı

İlginizi Çekebilir:  Demet Akalın Gaziantep Konseri - 26 Mayıs 2022

Petrunia, Teofanya bayramında suya atılan tahta haçı kapıp çıkarır. Haçın hem iyi şans hem de bereket getireceğine inanılır. Kuzey Makedonya’daki küçük Stip kasabasında yüzlerce erkeği kızdırmıştır Petrunia. Bir kadın ne hakla bu geleneğe karışıp bir de tüm erkeklerin önüne geçer? İş görüşmelerinde bile hakkı yenen eğitimli, aklı başında Petrunia, hakkını sonuna kadar koruyacaktır. Makedon toplumundaki dönüşümün kilise, medya ve yargıdaki yansımalarına göndermeleriyle, bu öfkeli olduğu kadar hüzünlü film, kemikleşmiş adetlerin hüküm sürdüğü bu ülkede kadınların dik durmalarının önemini vurguluyor.

yeniden-sinematek-bedenimi-kaybettim

Yılın övgüyle bahsedilen animasyonlarından `Bedenimi Kaybettim` 28 Temmuz akşamı saat 21.00’da Tarihi Havagazı Fabrikası`nda.
YENİDEN SİNEMATEK – BEDENİMİ KAYBETTİM
J’ai perdu mon corps
Yönetmen: Jérémy Clapin
Senaryo: Jérémy Clapin, Guillaume Laurant
Oyuncular: Hakim Faris, Victoire Du Bois, Patrick d’Assumçao
Müzik: Dan Levy
Yapım: 2019 ~ Fransa
Tür: Animasyon, Dram
Süre: 81 dakika
Dil: Almanca, Fransızca; Türkçe altyazılı

Jérémy Clapin’in yönettiği Bedenimi Kaybettim, Paris’te bir laboratuvardan kaçıp ait olduğu bedeni arayan bir kesik el ile kütüphaneci Gabrielle ve kurye Naoufel’in aşk hikayesini kesiştiren ilgi çekici anlatısıyla yılın övgülere mazhar olan animasyonlarından biri.
Paris’te bir laboratuvardan kaçan kesik elin ait olduğu bedeni bulmak için yapmayacağı şey yoktur. Bedeninden kopmuş yalnız bir el için Paris sokaklarının barındırdığı tehlikeler onu yıldırmaz. Kütüphaneci Gabrielle ile motorla pizza dağıtan Naoufel’in kırık aşk hikayesinin düğüm noktası bu kesik eldir.

Paylaş:

 • Esenler Belediyesi Herkese Forma Başvuru Formu

  İstanbul Esenler Belediyesi forma tasarla projesine başvurular başladı. Ücretsiz forma başvuru formu 2022, herkeseforma.com forma tasarla, Esenler Belediyesi herkese forma başvuru şartları detayları burada. İstanbul Esenler Belediyesi ücretsiz forma dağıtıyor. Herkese Forma başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor. Esenler Belediyesi Herkese Forma projesi ile gençlerin internet üzerinden tasarladıkları formaları bastırarak ücretsiz olarak hediye edecek. Başvuru yapan kişiler forma alabilecek. Gençler için açılan internet sitesine girerek sen ismini soyismini yazdıktan sonra tasarladığın formayı sipariş edebilirsin. Başvuru Şartları Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıysan İstanbul Esenler ilçesi sınırlarında ikamet ediyorsan 16 – 22 yaş aralığındaysan sende başvuru yapabilirsin. Esenler Belediyesi Forma Başvurusu Nasıl Yapılır Esenler Belediyesi tarafından verilecek ücretsiz forma başvurusu yapmak isteyen gençler, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvurularını yapabilirler. http://herkeseforma.com/ Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Demet Akalın Gaziantep Konseri – 26 Mayıs 2022

  Demet Akalın Gaziantep konseri ne zaman, nerede, saat kaçta gerçekleşecek. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2022, Gaziantep Üniversitesi Kampüsü Yeni Meydan, ücretsiz konser, Demet Akalın Konser Takvimi, Kadın Kart nedir, Başvuru nasıl yapılır detayları burada. Türk pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden Demet Akalın, 26 Mayıs 2022 Perşembe günü Gaziantep Üniversitesi Kampüsü Yeni Meydan da konser verecek. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadın Kart Tanıtım Lansmanı kapsamında sahne alacak olan Demet Akalın ücretsiz olarak Anteplilerle buluşacak. Demet Akalın sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek. Demet Akalın Konseri Tarih: 26 Mayıs 2022 Perşembe Saat: 20.00 Yer: Gaziantep Üniversitesi Kampüsü Yeni Meydan Konser halka açık ve ücretsizdir. Gaziantep ve Doğu bölgesinde gerçekleşecek Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/doguetkinlik

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS Yardımı Başvuru Formu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS yardımı yapacak. ABB KPSS Lisans 2022 desteği başvurusu nasıl yapılır, forms.ankara.bel.tr, KPSS yardımı başvuru şartları, başvuru formu 2022, Mansur Yavaş Kamu Personeli Seçme Sınavı başvuru ücreti yardım detayları burada. Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS sınavına başvuru yapacak adayların başvuru ücretini karşılayacaklarını açıkladı. KPSS yardımı almak isteyenler için başvuru detaylarını açıklıyoruz. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS başvurularının başlamasıyla birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bu sene de KPSS desteği vereceklerini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. KPSS yardımı almak isteyenler başvurularını internet üzerinden yapabilecek. Zorlu ekonomik koşullar nedeniyle sınav ücretini ödeyemeyen ve sosyal yardım alan kişilerin KPSS başvuru ücretini belediye ödeyecek. KPSS Başvuru Ücreti Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek KPSS yardımı başvurusu yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir. https://forms.ankara.bel.tr/kpss2022 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Fırat Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Formu

  Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi ve Rektörlük personel alımı yapacak. Fırat Üniversitesi iş başvurusu nasıl yapılır, eleman alımı başvuru şartları, hemşire başvuru formu 2022, Üniversite iş ilanları, elazığ başvuru detayları burada. Elazığ Fırat Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Fırat Üniversitesine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvuruların nasıl yapıldığını araştırıyor. Fırat Üniversitesi, hastane ve rektörlük binalarında çalıştırılmak üzere sözleşmeli 34 personel alımı yapacak. Başvurular 23 Mayıs 2022 Pazartesi itibariyle 15 gün içerisinde internet üzerinden yapılacak. Alım yapılacak personeller -Hemşire -Psikolog -Radyoloji Teknikeri -Eczane Teknikeri -Diş Protez Teknikeri -Temizlik Personeli -Hasta Bakımı ve Temizliği -Koruma ve Güvenlik Görevlisi Fırat Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır Elazığ Fırat Üniversitesine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak e-devlet üzerinden giriş yaptıktan sonra ilgili ilana ulaşabilir ve başvurularını tamamlayabilir. https://personelilan.firat.edu.tr/ İlan detayları için buraya tıklayın. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Yoklama Kaçağı Bedelli Askerlik Başvurusu Nasıl Yapılır

  Yoklama Kaçağı ve Bakaya gençlere bedelli askerlik yolu açıldı. Yoklama kaçağı bedelli affı 2022 başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, başvuru formu nereden doldurulur, 2022 Bedelli askerlik ne kadar, Askerlik şubesi bedelli başvurusu detayları burada. Yoklama Kaçağı ve Bakaya gençler için Bedelli Askerlik affı getirildi. Bedelli Askerlikten faydalanmak isteyen kişiler başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yoklama kaçağı olan gençlerin faydalanabileceği Bedelli Askerlik müjdesini verdi. Türkiye’de bulunan 550 bin den fazla Yoklama Kaçağı ve Bakaya bulunuyor. Bu Bedelli Affından yararlanmak isteyen gençler başvuru yapması gerekiyor. Bedelli Askerlik için 2022 yılı Bedelli Askerlik tutarı olan 56 bin 500 TL baz alınacak. Kaçak yılına göre belirli oranlarda bir rakam ilavesiyle çıkacak tutarı ödeyen gençler Bedelli Askerlikten faydalanabilecek. Asker Kaçağı Bedelli Askerlik Başvurusu Nasıl Yapılır Asker Kaçağı veya Bakaya gençler Bedelli Askerlikten faydalanabilmesi için bağlı oldukları Askerlik Şubesine giderek başvuru yapacak ve belirlenen tutarı banka hesabına göndererek muayene olacaklar. Muayene olduktan sonra askere gidecekleri tarih belli olacak. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Meram Belediyesi Spor Okulları Başvuru Formu

  Konya Meram Belediyesi yaz spor okulları açılıyor. Meram Spor Okulu başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları, başvuru formu 2022, futbol, voleybol, basketbol okulu kayıt, müracaat formu, merambelediyespor.com detayları burada. Konya Meram Belediyesi yaz spor okulları başlıyor. Spor okullarına katılmak isteyen kişiler başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor. Meram Belediyesi tatil döneminde spor yapmak isteyen çocukları ve gençleri spor okullarına davet ediyor. Yaz spor okullarında eğitimler 10 branşta 9 ayrı tesiste gerçekleşecek. Başvurular online internet üzerinden alınacak. 5-15 yaş aralığındaki çocuklar başvurularını yapabilecek. Başvurular sonrası eğitimler 28 Haziran’da başlayacak. Eğitim Verilecek Branşlar Futbol, basketbol, voleybol, okçuluk, kort tenisi, yüzme , jimnastik, wushu, kick boks ve taekwondo Spor Tesisleri Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Tesisi, Rabia Spor Merkezi, Nazmiye Muslu Spor Merkezi, Harmancık Spor Tesisi, Recep Tayyip Erdoğan Halı ve Spor Merkezi, Osman Gazi Halı Saha ve Spor Merkezi, TOKİ (Gödene) Halı Saha ve Spor Merkezi, Meram Yeniyol Halı Saha ve Spor Merkezi Meram Belediyesi Spor Okulları Başvurusu Nasıl Yapılır Konya Meram Belediyesi Spor okullarına kayıt başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Online İşlemler bölümünden istedikleri branşa başvuru yapabilirler. https://merambelediyespor.com/ Ankara’daki Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/anadoluetkinlik Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Milli Uzay Programı Uzaya Gitmek İçin Başvuru Formu

  Milli Uzay Programı uzaya.gov.tr başvuru formu, başvuru şartları 2022, Uzaya gitmek için başvuru nasıl yapılır, Türkiye uzay Kayıt başvurusu 2023, Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Uzay İstasyonu müracaat başvuru detayları burada. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uzaya gitmek için başvuru sürecinin başladığını duyurdu. Uzaya gitmek isteyen Türk vatandaşları başvuruların nasıl yapıldığını araştırıyor. Milli Uzay Programı kapsamında bir Türk vatandaşı uzaya gönderilecek. Eğitim şartlarını taşıyan ve uzaya merakı olan herkes başvuru yapabiliyor. Eğitimlere sonrasında Cumhuriyetimizin 100.yılında 2023 yılında Uluslararası Uzay İstasyonuna Türk Vatandaşı gönderilecek. Başvurular 23 Haziran 2022 tarihine kadar alınacak. Uzaya Gitmek İçin Başvuru Şartları Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak 45 yaşını aşmamış olmak Eğitimlerden başarılı şekilde geçmek Milli Uzay Programı Başvurusu Nasıl Yapılır Milli Uzay Programı kapsamında uzaya gitmek için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvurularını yapabilirler. https://uzaya.gov.tr/ Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • 550 TL Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır

  Devlet PTT üzerinden şartları taşıyan ailelere 550 tl yardım yapıyor. PTT 550 lira yardım başvurusu nasıl yapılır, Nakdi Para desteği başvuru şartları, başvuru formu 2022, Nakit para yardımı nasıl alınır, Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanlığı Asker ailesi yardım detayları burada. Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanlığı şartları taşıyan ve başvuru yapan ailelere 550 TL yardım yapıyor. 550 lira yardım almak isteyen aileler başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor. Devlet vatani görevini yapmakta olan askerlerin ailelerine 550 TL ve 1100 TL olmak üzere ödeme yapıyor. Ödemeler PTT hesabı üzerinden otomatik olarak her ay yatıyor. Başvuru yapan tüm ailelere 550 TL ödemeye yapılırken, ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilen ailelere 1100 TL ödeme yapılıyor. 6 ay askerlik yapanların ailelerine 3 ay, lisans mezunu 12 ay askerlik yapanların ailelere ise 12 ay boyunca ödeme yapılıyor. Askerlerin eşi veya çocuğu varsa 150 TL ek ödeme de alacak. 550 TL Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanlığı tarafından verilecek 550 TL yardım başvurusu yapmak isteyen aileler, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak e-devlet üzerinden başvurularını yapabilir. https://www.turkiye.gov.tr/aile-ve-sosyal-hizmetler-sosyal-yardim-basvuru-hizmeti Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Göç İdaresi Başkanlığı Personel Alımı Başvuru Formu

  Göç İdaresi temizlik personeli alımı yapacak. Göç İdaresi iş başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları, başvuru formu 2022, Ankara, Edirne, Van, Kayseri, Kırklareli, Muğla iş ilanları işe alım kariyer kapısı detayları burada. Göç İdaresi Başkanlığı temizlik personeli alımı yapacak. Göç İdaresine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor. Göç İdaresi Başkanlığı taşra teşkilatı birimine kadrolu 60 işçi alımı yapacak. Başvurular 27 Mayıs 2022 Cuma gününe kadar internet üzerinden alınacak. Başvuru yapan adaylar arasında kura çekimi ve sözlü sınav yapılacak. Adaylardan KPSS şartı istenmiyor. Kura 06 Haziran 2022 Pazartesi günü çekilecek. Temizlik Görevlisi alınacak iller Ankara, Edirne, Van, Kayseri, Kırklareli, Muğla Göç İdaresi Başkanlığı iş başvurusu nasıl yapılır Göç İdaresi Başkanlığı tarafından alınacak personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilana ulaşabilir ve Kariyer Kapısı üzerinden başvurularını yapabilir. https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/sf_IlanDetay.aspx?id=31d9272e-ea9b-4015-a817-9e130fae8d96 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Süt Yardımı Yapan Belediyeler, Başvuru Formu 2022

  Belediye Süt Dağıtımı başvurusu nasıl yapılır?, Ücretsiz süt yardımı başvuru sorgulama şartları, başvuru formu 2022, İBB, Ankara, İzmir Belediyesi Süt Kuzusu, Halk Süt, 153 neyin numarası, süt yardım hattı telefonu, hamilelere süt desteği, yeni doğan bebek yardımı için başvuru detayları burada. Türkiye’de belediyeler başvuru yapan vatandaşlara ücretsiz süt dağıtımı yapıyor. Süt yardımından faydalanmak isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Ülkemizde süt ve süt ürünlerinde yaşanan artışlar nedeniyle bir çok vatandaş belediye tarafından verilen ücretsiz süt yardımından faydalanmak istiyor. Yeni doğan bebek ve çocukların gelişimlerinde önemli bir besin kaynağı olan süt için belediyeler vatandaşlarına günlük süt dağıtımı yapıyor. Başvuru yapan vatandaşların adreslerine haftalık ve günlük olarak sütleri teslim ediliyor. İBB, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere Halk Süt, Süt Kuzusu gibi projelerle belediyeler vatandaşların ekonomisine katkıda bulunmuş oluyor. Süt Yardımı Yapan Belediyeler, Başvuru Nasıl Yapılır? Süt yardımı almak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki belediyelerin formu ve telefon numarasını arayarak ücretsiz süt dağıtımından faydalanabilir. Bağlı olduğu belediyeye başvuru yaparak da süt desteğinden yararlanabilir. İBB Halk Süt Başuru Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Süt Başvuru İzmir Büyükşehir Belediyesi Süt Kuzusu Başvuru Aydın Büyükşehir Belediyesi Süt Dağıtımı Başvuru Denizli Merkezefendi Belediyesi Halk Süt Başvuru Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Süt Başvuru Mersin Büyükşehir Belediyesi Hamile Bakım Sütü Başvuru Muğla Bodrum Belediyesi Süt Başvurusu Balıkesir Bandırma Belediyesi Süt Başvuru Bilecik Belediyesi Süt Başvuru Telefonu: 444 88 58 Nevşehir Avanos Belediyesi Süt Başvuru Telefonu: 0384 511 40 64 Manisa Akhisar Belediyesi Süt Yardımı Başvuru Telefonu: 444 11 45 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Etiketler: , , , , ,

Yorumlanan Yeniden Sinematek İzmir 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.