Denizli Kitap Fuarı Programı İmza Günleri 2021 | EgeEtkinlik.com 2022

Denizli Kitap Fuarı Programı İmza Günleri 2021

Home » 2021 Etkinlikleri » Denizli Kitap Fuarı Programı İmza Günleri 2021

Yorum Ekle

Denizli Kitap Fuarı ne zaman, nerede, ziyaret saatleri, Denizli Kitap Fuarı Programı 2021, Kitap günleri imza günleri, EGS Fuar Alanı, Denizli kitap fuarı kimler geliyor?, Kitap Fuarı Yayınevleri listesi ve giriş ücreti, Onur konuğu, EGS Fuar Alanı Fuar Takvimi için kitap fuarı detayları burada.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene 4.sü düzenlenecek Denizli Kitap Fuarı, 8 – 17 Ekim 2021 tarihlerinde EGS Fuar Alanı’nda açılacak.

Denizli Kitap Fuarı kapsamında yayınevleri en uygun fiyatlarıyla kitapseverlere bin bir çeşit kitabı satış sunacak. Birbirinden ünlü yazarlarda yayınevlerinin düzenlediği imza günleri kapsamında okuyucularıyla buluşacak. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği söyleşiler ve etkinliklerle de Kitap Fuarı bu sene dolu dolu geçecek.

Bu sene dördüncüsü organize edilen kitap fuarın onur konuğu ise, Profesör Doktor Önder Göçgün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Günbatımı Konserleri 2022 - İzmir

Denizli Kitap Fuarı, 8-17 Ekim tarihleri arasında saat 10.00 ile 20.00 arası ziyaret edilebilecek.

Denizli Kitap Fuarı’nın 2021 Programı ve İmza Günleri http://denizlikitapfuari.org adresinden öğrenilebilecek.

4. Denizli Kitap Fuarı

Tarih: 08 – 17 Ekim 2021

Ziyaret Saatleri: 10.00 – 20.00

Yer: EGS Fuar Alanı, Denizli


Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın.

https://t.me/egeetkinlikcom

Paylaş:

 • Boğaziçi Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Formu 2022

  İzmir Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvurusu 2022 ne zaman, nasıl yapılacak, Mühendis Büro Personeli, Temizlikçi, güvenlik alımı başvuru şartları, başvuru formu indir, Boğaziçi Üniversitesi eleman, işçi alımı detayları burada. İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Boğaziçi Üniversitesi yeni personeller istihdam edecek. Boğaziçi Üniversitesi, sözleşmeli olarak 209 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 07 Ağustos 2022 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılacak. 2020 KPSS sonucuna göre alımlar yapılacak. İstihdam edilecek personel ve pozisyonlar şunlardır; Koruma ve Güvenlik Görevlisi Destek Personeli / Temizlik Destek Personeli / Bahçıvan Destek Personeli / Şoför Büro Personeli Mühendis Tekniker Boğaziçi Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları 18 – 35 yaş aralığında olmak, Vardiyalı veya gerekli durumlarda mesai saatleri dışında çalışmaya engel bir durumu olmaması, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmaması, Arşiv Araştırması sonucunun olumlu çıkması, Görevini yapmasına engel teşkil edecek beden veya akıl hastalığı bulunmaması Boğaziçi Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır İstanbul Boğaziçi Üniversitesi personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar, Güney Kampüs Etiler Kapı Girişinde yer alan başvuru noktasına şahsen müracaat etmesi gerekmektedir. Başvuru Formu indir Başvuru esnasında teslim etmeniz gereken başvuru formunu indirmek için tıklayın. Teslim edilmesi gereken diğer evraklar için alım ilanına göz atın. BÜ Personel Alımı Başvuru İlanı Metni için tıklayın. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

 • Günbatımı Konserleri 2022 – İzmir

  İzmir Günbatımı Konserleri 2022 başlıyor. Karşıyaka Bostanlı Seyir Terası, Alsancak Vapur İskelesi, Konak Çim Alan, İzmir Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser, Gün batımı konserleri ne zaman, nerede, ağustos programı detayları burada. Günbatımı Konserleri, İzmir’in farklı yerlerinde sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. İzmir Çim Konserleri’nden sonra halkın ilgi gösterdiği etkinliklerden olan Günbatımı Konserleri, Bostanlı Seyir Terası, Alsancak Vapur İskelesi ve Konak Çim Alan’da sizlerle buluşacak. Güneşin batışıyla birlikte gerçekleşen konserlerde keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Her cuma günü düzenlenecek konser serisini kaçırmayın. Günbatımı Konserleri Konserler saat 20.00 itibariyle başlayacaktır. Halka açık ve ücretsizdir. 12 Ağustos 2022 FURKAN İPEK Konseri Yer: Konak Çim Alan19 Ağustos 2022COVER PUFF GİRLS Konseri Yer: Alsancak Vapur İskelesi  26 Ağustos 2022 VOLTA Konseri Yer: Bostanlı Seyir Terası  İzmir’de düzenlenen etkinliklerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalımıza katılın ve INSTAGRAM hesabımızı takip edin.

 • Bolu Belediyesi Nakdi Destek Yardım Başvurusu

  Bolu Belediyesi ailelere 2000 TL sosyal yardım yapacak. Bolu Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır 2022 – 2023, Tanju Özcan Nakdi destek başvuru şartları formu, Aile sigortası nedir, parası nasıl alınır, başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak, yardım parası nereye, ne zaman yatacak detayları burada. Bolu Belediyesi yardım başvurusu yapan ailelere nakdi destek verecek. Sosyal belediyecilik anlayışıyla her koşulda ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya gayret gösteren Bolu Belediyesi yeni yardım paketini açıkladı. Aile Sigortası adı altında verilecek yardım kapsamında 4 bin aileye her ay olmak üzere 2.000 TL yardım desteğinden bulunacak. Tanju Özcan önderliğinde verilecek yardımlar 12 ay boyunca devam edecek. Aile Sigortası nedir? Aile Sigortası, Bolu Belediyesi tarafından verilen bir yardım paketidir. Belediye, yardımlara verilen Yoksulluk maaşı ve ihtiyaç maaşı gibi isimleri doğru bulmuyor. Yardım alan kişileri de rencide etmemek için Aile Sigortası adı altında sosyal yardım yapacak. Bolu Belediyesi Nakdi Destek Başvuru Şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Bolu sınırları içerisinde ikamet etmek, İhtiyaçlarını karşılamada zorluk yaşamak Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Bolu Belediyesi tarafından verilecek 2000 TL nakdi destek yardım başvurusu Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne giderek bizzat başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmaya giderken yanınızda kimliğinizi götürmeyi unutmayın. Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak? Bolu Belediyesine yardım başvurusu yapan vatandaşlar başvuru sonucunu 15 ila 45 gün arasında öğrenebilecek. Başvurusu kabul edilen aileler ile belediye iletişime geçecektir. Bolu Belediyesi Yardım Parası Ne Zaman Ve Nereye Yatacak? Bolu Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara vereceği 2000 TL yardım parası başvuru yapan aile bireyinin banka hesabına yatacak. Nakdi destek parasının hangi tarihlerde yatacağı henüz belli olmamıştır. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

 • Düzce Belediyesi Asker Yardımı Nasıl Alınır? Asker Çantası Başvurusu

  Düzce Belediyesi askere giderek gençlere asker çantası yardımı yapacak. Düzce Belediyesi asker yardımı başvuru formu, Asker Çantası başvuru şartları, Faruk Özlü Mehmetçik desteği, ücretsiz asker çantası içindekiler ve detaylar burada. Düzce Belediyesi vatani görevini yerine getirmek üzere askere gidecek gençlere asker çantası yardımı yapacak. Düzce Belediyesi’nin askere gidecek Mehmetçik için hazırladığı bu çanta ile teslim olduğu kışlada bir çok ihtiyacını görecek. Kışlaya adım attığı itibariyle kullanacağı malzemeler 10 kişisel ihtiyaçtan oluşuyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından dağıtılan asker çantasına başvuru yapan herkes alabiliyor. Asker Çantası İçindekiler Şampuan, Duş lifi, Sabun, Tıraş bıçağı, Tıraş köpüğü, Diş macunu, Diş fırçası, Kolonya Düzce Belediyesi Asker Çantası Başvuru Şartları Askere gidecek tarihi belli olan, Sevk (Sülüs) Belgesi olan, Düzce merkez mahallelerinde ikamet eden Düzce Belediyesi Asker Çantası Yardımı Başvurusu Düzce Belediyesi tarafından verilecek Asker Çantası Yardımı başvurusu yapmak isteyen gençler, 0380 523 01 58 numaralı hattı arayarak veya belediyenin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bizzat giderek başvuru yapabilirler. Asker Çantasını alırken, Sevk (sülüs) belgenizin yanınızda olması gerekmektedir. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

 • Serdivan Belediyesi Bebek Yardımı Başvurusu

  Sakarya Serdivan Belediyesi Hoşgeldin Bebek projesi ile annelere destek oluyor. Serdivan Belediyesi bebek yardımı nasıl alınır, başvuru şartları, bebek hijyen paketi başvuru sonuçları detayları burada. Sakarya Serdivan Belediyesi bebeği olan ailelere bebek yardım paketi dağıtıyor. Serdivan Belediyesi çiçeği burnunda annelerin mutluluğuna ortak olmak amacıyla Hoşgeldin Bebek projesini başlattı. Proje kapsamında özel olarak hazırlanan bebek hijyen paketi yeni anne ve baba olan ailelerin evlerine teslim ediliyor. Serdivan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından verilen bebek yardımından faydalanmak isteyen aileler başvuru yaparak alabiliyor. Hoşgeldin Bebek Paketi İçeriği Bez, Islak mendil, Şampuan, Vücut losyonu, Tırnak makası, Ateş ölçer Serdivan Belediyesi Bebek Yardımı Başvuru Şartları Sakarya Serdivan ilçesinde ikamet ediyor ve yeni bebek sahibi olduysanız bebek yardımından başvuru yaparak faydalanabilirsiniz. Serdivan Belediyesi Bebek Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır Serdivan Belediyesi tarafından verilen bebek hijyen paketinden almak isteyen aileler, 444 54 50 numaralı telefonu arayarak veya belediyeye giderek bizzat başvuru yaparak bebek yardımı alabilirsiniz. Bebek Yardımı Başvuru Sonuçları Serdivan Belediyesine yaptığınız bebek yardımı başvuru sonuçları çok kısa bir zamanda sonuçlanıyor ve sizinle irtibat kurulucaktır. Başvuru şartlarına uyan herkes bu yardımdan faydalanacaktır. Bebek Yardımı Ne Zaman Gelir? Serdivan Belediyesi’nin bebek yardımı kapsamında ailelere hediye ettiği bebek hijyen paketi başvurunuz onaylandığı itibariyle 1 hafta içerisinde adresine kadar teslimi yapılıyor. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

 • Bais Global Logistics Burs Başvuru Formu 2022

  Bais Global Logistics burs başvuruları ne zaman?, Bais Global Logistics başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?, Bais Global Logistics burs başvuru şartları 2022 – 2023, Üniversite öğrencileri için burs, 1500 tl burs başvuru için burs detayları burada. Bais Global Logistics 15 üniversite öğrencisine vereceği eğitim bursu başvuruları başladı. Burs Başvurusu yapmak isteyen öğrenciler için detaylar belli oldu. Bais Global Logistics, 2022 – 2023 Eğitim Öğretim yılı boyunca 12 boyunca ayda 1500 TL burs imkanı sağlayacak. Başvurular, 23 Eylül 2022 Cuma gününe kadar online başvuru formu üzerinden alınacak. Bais Global Logistics Bursu Başvuru Şartları Üniversite öğrenimine devam eden her öğrenci bu bursa başvuru yapabilmektedir. Merak ettikleriniz için iletişim: [email protected] Bais Global Logistics Burs Başvurusu Nasıl Yapılır? Bais Global Logistics Burs başvurusu yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linke tıkladıktan sonra, açılan sayfadaki başvuru formunu doldurarak başvurularını yapabilirler. https://baisglobal.com.tr/burs/ Bais Global Logistics Burs Başvuru Sonuçları ne zaman açıklanacak? Bais Global Logistics bursu başvuru sonuçları 28 Eylül 2022 Çarşamba günü açıklanacak. Burs almaya hak kazanan kişiler ile iletişime geçilecektir. Bais Global Logistics Burs ne zaman yatacak? Bais Global Logistics tarafından verilecek bursu almaya hak kazanan öğrencilerin ilk parası 30 Eylül 2022 tarihinde banka hesabına yatacak. Her ay sonu 1500 TL hesaplarında olacak. Bais Global Logistics Kimdir? Bais olarak, 2009’dan bu yana, tüm operasyonlarımız için odak noktamız çıkış noktasından varış noktasına kadar maliyet ve zamandan tasarruf sağlayabileceğimiz en güvenilir ve en pratik çözümleri sunmaktır. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

 • Gençlik ve Spor Bakanlığı Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Formu

  Gençlik ve Spor Bakanlığı kura ile kadrolu işçi alımı yapacağını açıkladı. GSB işçi alımı 2022 başvuru şartları nelerdir, temizlik görevlisi alımı başvuru ne zaman, İŞKUR başvuru formu detayları burada. Gençlik ve Spor Bakanlığı kadrolu işçi alımı yapacak. GSB iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurunun nasıl ve nereden yapılacağını araştırmaya başladı. GSB, sözlü sınav ile 1017 sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. İşçi alımına başvurular 8 – 12 Ağustos 2022 tarihleri arasında alınacak. Temizlik görevlisi olarak çalışacak adaylar, kura ile belirlenecek. Kura da ismi çıkan adaylar sözlü mülakata tabi tutulacak. Mülakatı başarılı olarak geçen adaylar yaşadıkları ilde kadrolu olarak iş başı yapacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı 767 temizlik işçisi, 144 engelli temizlik işçisi, 106 eski hükümlü temizlik işçisi alacak. GSB İşçi Alımı Başvuru Şartları Türk vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, En az lise mezunu veya dengi okullardan mezun olmak, Görevini devamlı yapmaya, tam zamanlı ve vardiyalı çalışmaya engeli bulunmaması, GSB İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından istihdam edilecek kadrolu işçi alımına başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR’un web sitesi veya ALO 170’i arayarak başvuru yapabilecek. GSB Kura ne zaman, hangi tarihte yapılacak? Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınacak işçi alımı kura çekimi, İŞKUR tarafından 31 Ağustos 2022 tarihinde yapılacak. İsteyen adaylar, kura çekimini canlı olarak izleyebilecek. GSB Sözlü Sınav ne zaman, nerede yapılacak? Kura çekimi sonrası sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar yaşadıkları şehirde sözlü sınava girebilecek. Sözlü sınav yeri ve tarihi daha sonra açıklanacak. Adaylar sözlü sınavdan 100 üzerinden en az 70 puan alması gerekiyor. GSB Sürekli İşçi Alımı Başvuru İlanı için tıklayın. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

 • Sosyal Yardım Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

  Sosyal Yardım Başvurusu yapan vatandaşlar kaç günde sonuçlanır sorusunun cevabını merak ediyor, ne kadar sürede açıklanır 2022 – 2023, yardım parası ne zaman yatacak, Nakdi Destek sorgulama, e-devlet sosyal yardım başvuru sonucu öğrenme, yardım parası başvuru şartları detayları burada. Sosyal Yardım Başvurusu yaparak yardım almak isteyen vatandaşlar, başvurularının ne zaman sonuçlandığını merak etmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaşanan ekonomik kriz nedeniyle bir çok insan ihtiyaçlarını karşılamakta bile zorluk çekmektedir. Hal böyle olunca vatandaşlar, başta devlet olmak üzere kuruluşlara sosyal yardım başvurusu yapmaktadır. Başvuru yapan vatandaşlara nakdi destek, alışveriş kartı gibi destekler verilmektedir. İhtiyaçlarını bir an karşılamak veya borçlarını ödemek için sosyal yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar, başvurunun ne kadar sürede açıklanacağını öğrenmek adına araştırmalar yapmaktadır. Sosyal Yardım Başvurusu Kaç Günde Açıklanır? Sosyal yardım başvurusu yapan ailelerin yardım alıp alamayacağı en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Yaptığınız başvurunun araştırılıp açıklanması başvuru yoğunluğuna göre değişmektedir. Sosyal yardım sonuçları 15 ila 45 gün arasında açıklanmaktadır. E-devlet Sosyal Yardım Başvuru Sonucu Öğrenme Sorgulama E-devlet üzerinden yapılan başvurularınız durumunu öğrenmek için, şifreniz ile sisteme giriş yapın. Ardından arama bölümüne “Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti” yazarak açılan sayfada başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Sosyal Yardım Ne Zaman, Nereye Yatacak? Sosyal Yardım başvurusu kabul edilen vatandaşların nakit ödemeleri başvuru esnasında verdikleri IBAN numarasına yatmaktadır. Banka hesap bilgilerini vermeyen vatandaşlar ödemelerini ise T.C. Kimlik bilgileri ile PTT den alabilirler. Sosyal yardım paraları her ay sonuna doğru yatırılmaktadır. Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın. https://youtu.be/KS03bbAdDT0

 • İzmir Karaburun Kösedere Üzüm Festivali

  İzmir Karaburun Belediyesi Kösedere Üzüm Festivali 2022 tarihi belli oldu. Kösedere Üzüm Şenliği ne zaman, nerede gerçekleşecek, İzmir merkez’den servis var mı?, Kösedere köyü konser etkinlikleri, stand başvurusu detayları burada. İzmir Karaburun Kösedere Üzüm Festivali’nin 21 Ağustos 2022 Pazar günü Kösedere köyünde gerçekleşecek. Karaburun Belediyesi tarafından bu sene 13. kez organize edileecek Üzüm Festivali, ilçenin doğal yaşam değerleri ve özgün ürünlerini korumak amacıyla düzenlenmektedir. Kösedere Üzüm Festivali zengin programıyla ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Festival kapsamında Atölyeler, Söyleşiler, Şovlar ve Kortej, Yarışmalar, Konserler ile Sultaniye Üzüm çeşitleri ve Yöresel Ürün Stantları sizlerle buluşacak. Kösedere Üzüm Festivali 2022 ne zaman, nerede? Kösedere Üzüm Festivali, İzmir Karaburun ilçesi Kösedere Köyü’nde 21 Ağustos 2022 pazar günü gerçekleşecek. Festival gün boyu devam edecek. Kösedere Üzüm Festivaline İzmir Merkez’den servis var mı? Kösedere Üzüm Festivaline katılmak isteyen ziyaretçiler için İzmir Merkez’den servis olanağı bulunmamaktadır. Sadece Karaburun Belediyesi tarafından ilçeden köye servis kaldırılacaktır. Diğer misafirler kendi araçlarını veya toplu taşıma araçları ile festival alanına ulaşım sağlayacaktır. Kösedere Üzüm Festivali Stand (stant) Başvurusu Nasıl Yapılır Kösedere Üzüm Festivali’nde stand (stant) açmak isteyen vatandaşlar, Karaburun Belediyesi ile iletişime geçerek başvuru yapabilirler. Festivalde üzüm stantları, kadınların el işi stantları ve çeşitli stantlar kurulacaktır. İzmir’de düzenlenen etkinliklerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalımıza katılın ve INSTAGRAM hesabımızı takip edin.

 • MaNga Ankara Konseri – 7 Ağustos 2022 – Çubuk Barajı

  MaNga Ankara Çubuk Barajı Rekreasyon Alanı’nda konser verecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi MaNga konseri ne zaman, nerede, saat kaçta olacak?, Manga Konser Takvimi 2022, Ankara Yaz Konserleri detayları burada. Rock müziğinin önemli gruplarından maNga, 7 Ağustos 2022 Pazar akşamı Çubuk Barajı Rekreasyon Alanı’nda ücretsiz bir konser vermeye hazırlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz aylarına özel düzenlenen konserler kapsamında sahne alacak olan maNga, sevilen şarkılarıyla herkesi coşturacak. Bir Kadın Çizeceksin, Cevapsız Sorular ve Beni Benimle Bırak gibi şarkılarıyla coşmaya var mısınız? Öyleyse bu ücretsiz konseri kaçırmayın. maNga Ankara Konseri ne zaman, nerede, saat kaçta? maNga, 7 Ağustos 2022 Pazar günü saat 18.00’de Çubuk Barajı Rekreasyon Alanı’nda sahne alacak. Konsere katılmak isteyen kişiler için Ankara Kızılay’dan ring seferleri düzenlenecektir. Ring Seferleri şu şekildedir; Kızılay Zafer Çarşısı – Çubuk-1 Barajı (15.00 – 17.30 arası) Çubuk-1 Barajı – Kızılay Zafer Çarşısı (20.30 – 22.30 arası) Ankara’daki Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın.

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.