21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 24 Kasım 2023

En Hamarat Benim FOX TV Başvuru Formu 2024

Fox TV En Hamarat Benim yarışma programına 2024 başvuru nasıl yapılır?, Kadir Ezildi yeni programı izle, En Hamarat Benim son bölüm izle, En Hamarat Benim başvuru formu, Başvuru Sorgulama Sonuçları, Başvuru şartları, kimler başvuru yapabilir?, Temizlik yarışması, Fox TV yarışmaları, Whatsapp telefon numarası için başvuru detayları burada.

Yepyeni bir yarışma programı En Hamarat Benim Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor.

Hamaratım diyenler, temizliği bilenler, elinin lezzetine güvenenler ve büyük ödülü isteyenler bu program tam size göre. Her hafta bir yarışmacının evine konuk olan yarışmacılar, yediği yemekleri ve evin temizliğine oy veriyor. En Hamarat Benim diyorsanız, programa hemen başvurun.

En Hamarat Benim Yarışması hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Saat 13.30 ‘da başlayan yarışma programını Kadir Ezildi tarafından sunulmaktadır.

En Hamarat Benim Ödül Ne Kadar?

Tayla Prodüksiyon tarafından çekimleri yapılan en çok izlenen yarışma programlarından olan En Hamarat Benim yarışması haftanın kazanına 50.000 TL ödül vermektedir.

En Hamarat Benim yarışması Başvuru Nasıl Yapılır?

Fox TV ekranlarında yayınlanacak En Hamarat Benim yarışma programına başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayın.

https://enhamaratbenim.tv/

Açılan ekranda başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun ve ONAYLA butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayın. Başvuru sonrası uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

En Hamarat Benim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir?

FOX TV Ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim yarışma programının sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi, 1995 doğumludur. Temizlik hastası olarak sosyal medya üzerinden yayınladığı videolar ile üne kavuşmuştur. Herkesin sevgisini kazanan Ezildi İstanbul’da yaşamaktadır.


Yeni Yarışmaları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Yarışma Duyuru Grubu

https://t.me/yarismaduyuru

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

One thought on “En Hamarat Benim FOX TV Başvuru Formu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir