Ege Bölgesi’ndeki Önemli 13 Kutsal Mekan | EgeEtkinlik.com 2021

Ege Bölgesi’ndeki Önemli 13 Kutsal Mekan

Home » Afyon Etkinlikleri » Ege Bölgesi’ndeki Önemli 13 Kutsal Mekan

Yorum Ekle

Din ve maneviyat ilk insandan beri vazgeçilmez iki kavram olmuştur. İnsanlar gerek doğadaki dinlere inansınlar gerek kitabi dinlere, her dindar grup tanrısına/tanrılarına dua etmek, cemaatleşmek ve adaklar adamak ihtiyacı duymuş ve doğrultuda çeşitli yapılar inşa etmişlerdir. Bu yapılar o bölge halkının inandığı din çerçevesinde değişiklik gösterir ve bizim yaşadığımız topraklar üzerinde de asırlar boyunca bu dinler çeşitlilik göstermiştir. Bizde bu kutsal mekanları sizler için sıralamak istedik. Umarız keyif alırsınız.

Saint John (Jean) Kilisesi

İncil’in yazarı Aziz John’un yani Aziz Yahya’nın mezarının bulunduğu kilisedir. Hristiyanların hac merkezi olarak kullandıkları mekanlardan biridir. Selçuk Efes’te Selçuk Kalesi’nin yanında yer alır. M.S. 2 Y.Y.’da, İmparator Justinien ve karısı Theodora tarafından yaptırılmıştır.

Hisar Camii

İzmir’in Konak ilçesinde bulunmaktadır. 1592 yılında Yakup Bey tarafından yaptırılmıştır. İzmir’in en büyük camisidir. 1403 yılında yıkılan Hisar Kalesi’nin temelleri üzerine inşa edilmiştir ki adını da yapıldığı yıllarda yanında bulunan hisardan almıştır. Çevreside iş hanları olarak kullanılmaktadır.

Letoon Antik Kenti

Muğla’nın Kumluova Köyü yakınlarında yer alır. Likya Uygarlığı tarafından inşa edilmiştir ve o zamanın önemli dini merkezlerinden biridir. İçerisinde Leto, Apollon ve Artemis’e adanmış tapınaklar bulunmaktadır. En önemli tapınak Leto’ya aittir ve içerisinde Grekçe, Aramice ve Likçe yazılmış kitabe bulunmuştur.

Saint Polycarp Kilisesi

İzmir’in Konak ilçesinde bulunur. İzmir’in ayakta kalan en eski yapılarındandır. Kilise 69-155 yılları arasında yaşamış olan ve Hristiyan inancından dolayı Kadifekale’de yakılarak infaz edilen Aziz Polycarp adına yaptırılmıştır. 1774 senesinde Osmanlı tarafından restore edilmiştir.

İsa Bey Camii

1375’te Aydınoğlu Mehmet Bey’in emri ile Mimar Ali bin Dımişki tarafından yaptırılmıştır. İzmir’in en eski camilerinden biridir. Özellikle mimarisi ve süslemeleri açısından önemlidir. Yapımında o dönemde kullanılmamış bir plan kullanılmıştır. Ancak Osmanlı zamanında kervansaray olarak kullanıldığı için bazı yerleri harap olmuş ancak 1934 yılında yeniden restore edilmiştir.

Artemis Tapınağı

İzmir’in Efes Antik Şehri’nde bulunan tapınak dünyanın eski 7 harikasından biridir. MÖ 550’li yıllarda Lidya karlı Croesus tarafından Efes’in baş tanrıçası Artemis adına yaptırılmıştır. Tapınak her biri 18 metre yükseklikte olan 127 tane kolondan oluşup yapımı 120 sene sürmüştür. Ancak tapınak bu zamana kadar pek çok hasar almıştır.

Portekiz Sinagogu

İzmir’in Konak ilçesinde yer alır. 1569 yılında Kuzey Afrika ve Venedik’ten göç eden Portekizli Yahudiler tarafından kurulmuştur. İzmir’in o dönemki en büyük sinagogudur. Sabetay Sevi zamanında, Sabetay karşıtları bu harekete kapılarını kapatsa da taraftarlar kapıları kırarak içeri girerler ve Sabetay Sevi kendisini burada Yahudilerin Mesihi ilan eder. Sinagog 1976 yılında yanmıştır ancak 2018 yılında yeniden restore edilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  İZENERJİ Personel Alımı İş Başvuru Formu

Apollon Tapınağı

Aydın’ın Didim ilçesinde yer alır. M.Ö. 2. ve 5. yüzyıllar arasında Hermogenes tarafından inşa edilmiştir. Antik dünyanın en önemli kehanet merkezlerinden biridir. M.S. 385’de Theodosios’un emri ve Hristiyanlığın yaygınlaşması ile önemini yitirmiştir.

Meryem Ana Evi

İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alır. İnanışa göre Hz.İsa’nın çarmıha gerilişinden sonra Hz.Meryem ile Aziz Yuhanna buraya gelmiş ve son yıllarını burada geçirmişlerdir. 1952 yılında Vatikan tarafından hac yeri olarak ilan edilmiştir.

Yedi Kilise

Anadolu’nun ilk kiliseleri Ege Bölgesi’nde Aziz Pavlus tarafından 7 alanda kurulur. Ayrıca Yeni Ahit’te kıyametin kopacağı bildirilen 7 kilise ve Hz.İsa’nın Aziz Yuhanna’ya mesaj iletmesini istediği kiliseler bu kiliselerdir. Bu kiliseler ise şu bölgelerde bulunur. Ephesos, Smyrna, Pergamon, Thyateira, Sardes, Philadelphia ve Laodikeia.

Hierapolis

Denizli ilinde Pamukkale’ye yakın bir mesafede bulunmaktadır. MÖ. 2.YY. da Bergama Kralı 2.Eumenes tarafından kurulmuş, adını Amazonlar kraliçesi Hieradan’dan almıştır. Kentte antik dönemin pek çok tapınağı bulunmaktadır. Meydana gelen depremler sonucu pek çok hasar görmüş, ancak Aziz Philip’in burada öldürülmesinde sonra Hristiyanlar tarafından da kutsal mekan olarak kullanılmıştır.

Yedi Uyuyanlar

İzmir’in Selçuk ilçesinde yer almaktadır. Ancak İncil ve Kur’an da geçmesi nedeni ile Dünya üzerinde bu isimde 33 yer bulunmaktadır. İslami kaynaklarda Ashab-ı Kehf olarak geçer. Kaynaklara göre Hristiyanlığı kabul eden 7 kişi Roma zulmünde kaçarken bu mağarada saklanır ve 309 sene süren bir uykuya dalarlar. Uyandıklarında ise Hristiyanlık çoktan yayılmıştır.

Ayazini Kaya Kilisesi

Afyon’un İhsaniye ilçesinde yer alır. MS 1000li yıllarda yapıldığı tahmin edilmektedir. Kim tarafından yapıldığı bilinmemektedir. Kayalara oyularak yapılanmıştır. Etrafında yine kayalara oyularak yapılan odalar bulunmaktadır. Yapısı nedeniyle önemli bir ibadet yeridir.

Paylaş:
 • İBB Taksi Şoförü Başvurusu Nasıl Yapılır?

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Taksi şoförü alımı iş başvurusu nasıl yapılır?, 2021 Başvuru şartları, başvuru formu İstanbul taksi şoförü nasıl olunur?, 2022 Taksici olmak için gerekenler iş ilanları, İBB Taksi şoför kartı başvurusu, UKOME İBB taksi projesi, İBB taksici maaşı ne kadar, kaç para? için başvuru detayları burada. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB, şehirde taksicilerle ilgili sıkıntılara son vermek adına taksi projesini hayata geçiyor. Taksi projesi için yeni şoförler alınacak. Taksi şoförü olmak isteyen kişiler ise başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. İBB taksi projesi ile tüm taksileri kendi bünyesinde çalıştıracak ve 1000 yeni taksiyi de İstanbulluların hizmetini sunacak. Bu proje ile taksi şoförleri maaşlı çalışan olarak belediye bünyesinde çalışacak. Taksi şoförlerinin yeni taksi sistemiyle beraber maaşı sosyal yardımlar ve primler dahil aylık net 6.622 TL olacak. Yılda 2 maaş performans primi ve 2 defa giyim yardımı ödemesi yapılacak. İBB taksi şoförü olmak isteyen kişiler öncelikle İstanbul Büyükşehir tarafından verilen Ticari Taksi Kartı alması gerekmektedir. İBB Ticari Taksi Kartı için istenen Belgeler Ehliyet FotokopisiSağlık RaporuPsikoteknik RaporuEhliyet GBT’siBiyometrik FotoğrafAlkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlılığı Raporu İBB Ticari Taksi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek Ticari Taksi Kartına sahip olmak isteyen kişiler aşağıdaki linke tıkladıktan sonra sisteme giriş yapmalıdır. Üye değilseniz, yeni üyelik kısmından üye olabilirsiniz. Ticari Taksi Kartı başvurusu için tıklayın. İBB Taksi Şoförü İş Başvuru Şartları T.C. Vatandaşı olmakİstanbul sınırları içerisinde ikamet etmekTicari Taksi Kartını almış olmakÜzerine kayıtlı taksi plakası olmamakYüz kızartıcı suçu bulunmamakErkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak İBB Taksi Şoförü Başvurusu Nasıl Yapılır? İBB Ticari Taksi Kartını alan kişilerle Toplu Ulaşım Müdürlüğü iletişime geçecektir fakat aşağıdaki linke tıklayarak Genel Başvuru bölümünden taksi şoförü işi için başvuru yapabilirsiniz. https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • ODTÜ Kart Bakiye Sorgulama Yükleme

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi ODTÜ Kart bakiye yükleme, sorgulama ve yenileme işlemleri nasıl yapılır?, Cüzdanmatik e-cüzdan Öğrenci Personel Odtü kart nedir, nerelerde kullanılır?, Odtü kart başvuru formu, İş Bankası ODTÜ card info nasıl ve nereden alınır, nerelerde kullanılır? için detaylar burada. Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından geliştirilen akıllı ODTÜ kart personel ve öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Personel ve Öğrenciler ODTÜ Kart’a bakiye sorgulama, yükleme işlemi nasıl yapıldığını merak ediyor. ODTÜ kampüsü içerisinde yer alan tüm sosyal aktiviteler ve kantinler için kullanılan ODTÜ kart gün geçtikçe kapsamını genişletiyor. Şuanda e-cüzdan sayesinde öğrenci ve personeller Kafeterya, Kütüphane, Sosyal Bina, Yemekhane, Havuz, Spor Merkezi ve Halı Sahayı kullanabiliyor. ODTÜ Kart Bakiye sorgulama ve yükleme işlemleri de kolayca yapılabiliyor. ODTÜ Kart Bakiye Sorgulama Yükleme ODTÜ Kart, İş Bankası anlaşmalı olarak tasarlanan bir akıllı karttır. ODTÜ içerisinde bulunan Cüzdanmatikleri bakiye sorgulama ve yükleme için kullanabilir. Ayrıca İş Bankası bankamatikleri üzerinden de bakiye yükleme ve sorgulama işlemleri yapıldığı gibi harcamalarınıza yönelik ekstrenizi de alabiliyorsunuz. Online bakiye yükleme de yapılabiliyor. Aşağıdaki linke tıklayarak online bakiye yüklemenizi güvenle yapabilirsiniz. https://odtucard.metu.edu.tr/User/Login

 • Anne Kart Hes Kodu Tanımlama Eşleştirme Formu

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Anne Kart Hes Kodu Tanımlama, eşleştirme, yükleme, ekleme nasıl yapılır?, Ana kart İstanbulkart hes kodu tanımlama merkezi ekranı, eşleştirme yapamıyorum, hayat eve sığar hes kodu için hes kodu detaylar burada. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşımayı kullanabilmeleri için Annelere verilen Anne Kart kullanıcıları kartlarına hes kodu tanımlamanın nasıl yapıldığını merak ediyor. 0-4 yaş aralığındaki çocukları olan annelerin toplu taşımaya ücretsiz binmelerini sağlayan Anne Kart kullanıcıları için Covid-19 tedbirleri kapsamında hes kodu eşleştirme işlemi yapılması gerekiyor. Anne Kart Hes Kodu Tanımlama Nasıl Yapılır? İBB tarafından verilen Anne Kartını kullanıcılar vatandaşlar aşağıdaki linke tıklayarak Sınırlı Kart bölümünden istenilen bilgileri girdiklerinde hes kodu tanımlama işlemini tamamlayarak toplu taşımayı rahatlıkla kullanabilirler. https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul/ İBB Anne Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Annelere özel çıkardığı Anne Kart almak isteyen vatandaşlar, buraya tıklayarak başvuru detaylarını öğrenebilirler. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Beşiktaş – Galatasaray Maçı Şifresiz Canlı İzle – 25 Ekim 2021

  Beşiktaş – Galatasaray maçı ne zaman, nerede, saat kaçta?, GS BJK Bein sports 1 HD 4K canlı şifresiz, donmadan, kesintisiz matbet, jojobet46, safirbet, futbol24, selçuk sports tv, justin tv, vegoltv, kaçak maç nasıl izlenir?, 25 ekim Vodafone Arena canlı yayın, facebook galatasaray canlı yayınlar için detaylar burada. Spor Toto Süper Lig’in 10.haftasında son şampiyon Beşiktaş, evinde Galatasaray’ı konuk edecek. Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları derbiyi nasıl ve nereden şifresiz izlenebileceğini merak ediyor. 25 Ekim 2021 Pazartesi günü oynanacak karşılaşma Beşiktaş Arena’da oynanacak. Derbiyi tecrübeli hakem Fırat Aydınus yönetecek. Son şampiyon Beşiktaş, Şampiyonlar Liginde ve ligdeki kötü giden gidişata son verip, liderlik koltuğu için Galatasaray’ı mutlaka yenmek istiyor. Galatasaray ise, Avrupa’da ve Lig’de iyi sonuçlar almaya devam etmek istiyor ve Beşiktaş maçıyla üst sıralardan kopmamak ve şampiyonluk yarışından kopmamak için sahada olacak. Beşiktaş – Galatasaray Maçı Şifresiz Canlı Nasıl İzlenir? Beşiktaş – Galatasaray derbisi Bein Sports HD 1 kanalından şifreli yayınlanmaktadır. Digitürk’e para vermek istemeyen bir çok taraftar maçı kaçak yollar ile nasıl izlediğini merak ediyor. Derbi maçını canlı şifresiz izlemek isteyen taraftarlar için bir çok site kaçak yollar ile yayın yapmaktadır. Bunlar başında müşteri kazanmak isteyen bahis siteleri ve facebook canlı yayınları gelmektedir. Siz de bu sitelere girerek maçı canlı şifresiz izleyebilirsiniz.

 • İstanbul Halk Ekmek Personel Alımı İş Başvuru Formu

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Personel A.Ş. eleman, işçi, memur, mühendis alımı iş başvurusu nasıl yapılır?, Halk Ekmek başvuru şartları ve başvuru formu 2021, İŞKUR halk ekmek güncel iş ilanları, 2022 Gıda mühendisi iş ilanları, Cebeci, Cevizli, Edirnekapı Fabrikası için başvuru detayları burada. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Halk Ekmek’in iş ilanlarını ve boş pozisyonları takip eden bir çok kişi bulunuyor. İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl yapılacağını merak ediyor. İstanbul Halk Ekmeğin Cebeci, Cevizli ve Edirnekapı olmak üzere 3 ekmek fabrikası bulunuyor. Bu fabrikalara personel alımı yapılırken, İstanbul’un dört bir tarafında bulunan ve gün geçtikçe artan Satış Noktaları ve Büfelerine de sürekli işçi alımına ihtiyaç duyuyor. Halk Ekmek bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar İŞKUR ve Büyükşehir’in online başvuru formu üzerinden başvuru yapabiliyor. İstanbul Halk Ekmek Başvuru Yapılacak Pozisyonlar Gıda MühendisiGıda TeknikeriFırıncı UstasıÜretim ElemanıDepo ElemanıŞoförStajyerBüfe Satış PersoneliBüro PersoneliTemizlik PersoneliGüvenlik Görevlisiİnsan Kaynaklarıİş Güvenliği Uzmanı İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu nasıl yapılır? İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Halk Ekmek fabrikalarında veya satış noktalarıyla büfelerde çalışmak isteyen adaylar için iki başvuru yöntemi bulunmaktadır. İŞKUR üzerinden ve İBB Kariyer websitesi üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. İŞKUR üzerinden başvuru yapabilmek için ilan açılmasını beklemelisiniz. İşkur e-şube Açık İş İlanları bölümünden takip edebilirsiniz. İBB Kariyer sitesinden isterseniz Genel Başvuru yapabilir ve oradan da açılacak iş ilanlarını takip edebilirsiniz. İŞKUR Halk Ekmek Başvuru Ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx İBB Halk Ekmek Başvuru Ekranı: https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Muğla Büyükşehir Belediyesi Burs Başvurusu

  Muğla Büyükşehir Belediyesi üniversite desteği burs başvurusu nasıl yapılır?, Muğla BŞB burs başvuru şartları, başvuru formu 2021, istenen evraklar belgeler, 2022 üniversite bursu, lisans önlisans 2400 TL eğitim yardımı, Muğla burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? için burs detayları burada. Muğla Büyükşehir Belediyesi üniversite öğrencilerine 2.400 TL burs yardımı yapacak. Büyükşehir’in verdiği burs için başvuru yapmak isteyen bir çok öğrenci ve veliler başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Muğla Büyükşehir önlisans ve lisans öğrencilerine eğitim desteğini sürdürüyor. Başvuru yapan üniversite öğrencileri bu yardımdan faydalanabilecek. Başvurular şahsen yapılması gerekiyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Üniversite Desteği Burs Başvuru Şartları T.C. vatandaşı olmakMuğla ili sınırlarında oturmak16-25 yaş aralığında olmakLisans veya Ön Lisans öğrencisi olmakAilenin Gelir durumu açısından maddi desteğe ihtiyacı bulunmak Başvuru Sırasında istenecek belgeler Nüfus cüzdanı fotokopisiYerleşim Yeri BelgesiVukuatlı Nüfus kayıt örneğiÖğrenci belgesi (yeni öğrenciler için kayıt belgesi)Ailenin maddi durumunu gösteren belgeler (Gelir belgesi, Maaş bordrosu vb.)Varsa kendisinin ya da aile bireylerinin engelli raporu fotokopisiVarsa okuyan kardeşleri gösteren belgeler Tüm süreç Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uygun olarak yürütülecektir. Muğla Büyükşehir Belediyesi Burs Başvurusu Nasıl Yapılır? Muğla Büyükşehir Belediyesine burs başvuruları aşağıdaki noktalara bizzat yapılacaktır. Başvuru belgeleri ile birlikte size en yakın başvuru noktasına giderek üniversite desteği başvurusu yapılabilir. BAŞVURU VE EVRAK TESLİM NOKTALARI Menteşe: Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Adres: Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi Orhaniye Mah. Zihni Derin Cad. No:31 Menteşe Telefon: 0 252 2129349 Bodrum: Konacık Hizmet Binası Adres: Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No:144 Bodrum Telefon: 0 252 3164880 Milas: Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Milas Birimi Adres: Cumhuriyet Mah. Halilbey Bulvarı No:151/A Milas Telefon: 0 252 5132886 Marmaris: Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Marmaris Birimi Adres: Armutalan Mah. Vatan Cad. No:28 Marmaris Telefon: 0 252 4175774 Ortaca: Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Ortaca Birimi Adres: Beşköprü Mah. Atatürk Bulvarı No:100 Ortaca Telefon:0 252 2844808 Fethiye: Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Fethiye Birimi Adres: Akarca Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:196/A Fethiye Telefon: 0 252  6140440 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • İZENERJİ Personel Alımı İş Başvuru Formu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZENERJİ Personel, eleman, işçi, memur iş başvurusu nasıl yapılır?, İZENERJİ İzmir BŞB işkur başvuru formu 2021, Personel A.Ş. CV bankası, İzmir enerji iş ilanları 2022, iş talep formu için başvuru detayları burada. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki İZENERJİ, personel ve işçi alımı için başvurular alıyor. İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Yenilenebilir Enerji üreten İZENERJİ, İzmir Büyükşehir Belediyesine de personel sağlayan insan kaynakları görevinde bir firmadır. İzmir Büyükşehir Belediyesinde çalışmak isteyen kişiler İZENERJİ insan kaynakları üzerinden işe girebiliyor. Belediyeye iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için online başvuru formu açılmıştır. İsteyen herkes CV Bankasına özgeçmişini bırakıyor ve size uygun boş pozisyon olduğunda sizinle iletişime geçiliyor. İZENERJİ Başvuru Yapılacak Pozisyonlar Büro PersoneliTeknisyen / TeknikerMühendisEğitmenOperatörSağlık PersoneliŞoförGüvenlik GörevlisiTemizlik Personeliİnşaat İşçisiUstaAşçı ve Aşçı Yardımcısı İZENERJİ İş Başvurusu Nasıl Yapılır? İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen kişiler İZENERJİ üzerinden aşağıdaki linke tıklayarak iş başvurusu yapabilir. https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Tadelle Reklamında Kim Oynuyor? Tadelle Reklam Şarkısı

  Tadelle reklamında oynayan kadın kimdir?, Tadelle Reklam müziği, Tadelle reklam şarkısını kim söylüyor?, Pınar Deniz Kimdir?, Tadelle reklamı izle, tadelle reklam şarkısı edis martılar indir dinle için reklam detayları burada. Efsane Çikolata Tadelle yeni reklam filmini yayınladı. Reklam filminde izleyicilerin reklamda oynayan kadın ve söylediği reklam şarkısı dikkat çekti. İzleyiciler oyuncuyu ve şarkıyı araştırıyor. Tadelle Reklam Filminde Oynayan Kadın Kimdir? Tadelle’nin yeni reklam filmi Tadelle Çikolataya Doymak İstediğimde adlı reklamında oynayan kadın Pınar Deniz’dir. 1993 doğumlu 29 yaşındaki güzel oyuncu bir çok reklam filminde ve dizi de rol almıştır. En son Netflix’te yayınlanan Aşk 101 adlı internet dizisinde rol alan Pınar Deniz, şuanda Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde rol alıyor. Tadelle reklamında da güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Pınar Deniz’in sevgilisi Yiğit Kirazcı’dır. Tadelle Reklam Şarkısı kime ait? Tadelle reklamında kadın oyuncunun seslendirdiği reklam müziği Edis’in Martılar şarkısından uyarlamadır. Edis – Martılar şarkısını dinle https://www.youtube.com/watch?v=NPUTdqYUa9A Tadelle Çikolataya Doymak İstediğimde adlı yeni reklam filmi https://www.youtube.com/watch?v=l_0hKxjovsY

 • Ceza Avcılar Konseri – 29 Ekim 2021

  İstanbul Avcılar Belediyesi Ceza Konseri saat kaçta, ne zaman, nerede?, Ceza Konser Takvimi 2021, İstanbul 29 Ekim Konserleri, Kutlamaları, Etkinlikleri, Programı, Yürüyüşü, Avcılar konser 2021, İspark Avcılar Meydanı Açık Otoparkı, Eski Turgut Özel Parkı için konser detayları burada. Türk rap müziğinin önemli isimlerinden Ceza, 29 Ekim 2021 Cuma günü İstanbul İspark Avcılar Meydanı Açık Otoparkı’nda ücretsiz bir konser verecek. İstanbul Avcılar Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında sahne alacak Ceza sevilen şarkılarıyla sizleri coşturacak. Ceza Konseri Tarih: 29 Ekim 2021 Cuma Saat: 20.00 Yer: İspark Avcılar Meydanı Açık Otoparkı, İstanbul Konser halka açık ve ücretsizdir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konserleri 2021 Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin yeni açılan TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/marmaraetkinlik

 • Çorlu Belediyesi Burs Başvuru Formu 2021

  Tekirdağ Çorlu Belediyesi Atatürk Evi yükseköğrenim üniversite burs başvurusu nasıl yapılır?, 2021 Çorlu Belediyesi ön lisans burs yardımı başvuru şartları ve başvuru formu, belediye burs miktarı ne kadar, kaç para?, Çorlu üniversite yardımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?, Başvuru nereye yapılacak? için başvuru detayları burada. Tekirdağ Çorlu Belediyesi üniversite öğrencilerine geri ödemesiz burs verecek. Burs başvurusu yapmak isteyen öğrenciler ve veliler başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Çorlu Atatürk Evi tarafından sağlanacak burs ile öğrenciler rahat bir nefes alacak. Başvurular 1 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar alınacak. Çorlu Belediyesi Burs Başvuru Şartları T.C. Vatandaşı olmakTekirdağ Çorlu ilçesinde ikameti bulunmakSınır tekrarı veya dondurma işlemi yapmamakKYK tarafından herhangi bir yerden burs almamış olmakÖn Lisans veya Lisans öğrencisi olmak25 yaşını aşmamış olmakDevlet üniversitesinde okuyor olmakYüz kızartıcı suç ve disiplin cezası almamış olmak Çorlu Belediyesi Burs Başvurusu Nasıl Yapılır? Çorlu Belediyesi tarafından verilecek burs için başvurular Çorlu Belediyesi ana hizmet binası (Reşadiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No: 139) girişinde yer alan Kariyer Merkezi’nden öğrenci ya da öğrencinin velisi tarafından mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir. Burs Başvuru Evrakları 1.1- Bir (1) adet vesikalık fotoğraf 1.2- İkametgâh (Anne ve/veya babaya ait) (İlgili kurumdan temin edilebilir) 1.3- Matbu Başvuru Dilekçesi (İlgili kurumdan temin edilir) 1.4- Matbu Form (İlgili kurumdan temin edilir)(Türk Eğitim Vakfı ve Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası) 1.5 -Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (İlgili kurumdan temin edilebilir) 1.6- Öğrenim Belgesi 1.7- Ailede çalışan bireylere ait SGK’dan Maaş Bordosu veya Barkodlu Hizmet Dökümü 1.8- Tahkikat Formu (Kurum tarafından yerinde inceleme yapılacaktır.) 1.9- Adli Sicil Kaydı Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.