13 Haziran 2024

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Abdulbaki Çelik
([email protected])

REKLAM REZERVASYON
([email protected])

TANITIM YAZISI
([email protected])

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz etkinlik, duyuru, haber ve çeşitli yazılarınızı mail adresinden bize gönderebilirsiniz.
([email protected])

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 – 2023 egeetkinlik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları egeetkinlik.com’a aittir. egeetkinlik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler ve diğer düzenlemeler 5846 sayılı telif hakları yasası kapsamında korunmaktadır. Bunlar egeetkinlik.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
egeetkinlik.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemize yapılan yorumlardan yorumu yapan kişi sorumludur. Yapılan yorumlar herkese açık olduğu için doğabilecek herhangi bir sorun nedeniyle sitemiz sorumlu tutulamaz. egeetkinlik.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitemizdeki yayınlanan yazı ve görsellerde telif hakkı veya kamuyu yanlış bilgilendirmeye yönelik haber olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 48 saat içerisinde tarafımızca görseller kaldırılacak, yazılar ise değiştirilecektir.