Tanıtım Yazısı | Ege Etkinlik
Home » Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı

Web siteleri üzerinden tanıtım yazısı yayınlamak oldukça etkilidir. İnternette görünür olmanın en başında bu tanıtım yazıları gelmektedir. Siz de internette görünür olmak istiyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tanıtım yazısı, marka ve firmanızın reklamı açısından oldukça önemli ve etkili bir araçtır. Tanıtım yazıları kurduğunuz web sitenizin Google aramalarında üst sıralara çıkmasına aracılık etmektedir.

Tanıtım yazıları üzerinden sitenize aldığınız yönlendirme bağlantılar sayesinde Google gibi arama motorlarına pozitif bir etki bırakmış olursunuz. Bu pozitif etki kısa ve uzun vadede sizi arama motorları üzerinde daha görünür hale getirecektir.

Tanıtım yazılarının etkili olabilmesi için yayınlayacağınız sitenin benzer bir kategori de yayın yapması gereklidir. Bu yüzden sadece web sitemizin yayın yaptığı içeriklere benzer sektörlerde iş yapan marka ve firmalar ile çalışmayı tercih ediyoruz.

Sitemize uygun gördüğünüz tüm sektörler için tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz.

Web sitemizden tanıtım yazısı hizmeti almak istiyorsanız, [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Tanıtım yazısı size aittir. Tanıtım yazınız daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış, özgün bir yazı olması gereklidir.

*Egeetkinlik.com üzerinden tanıtım yazısı yayınlamanın bedeli 150 TL‘dir.

EgeEtkinlik.com Kimdir?

Ege Etkinlik, 2018 yılının Kasım ayından bu yana yayın hayatını sürdürmektedir. İlk etapta Ege Bölgesinde organize edilen tüm etkinlikleri takipçileriyle paylaşma amacı ile çıktığı bu yola şuanda tüm Türkiye’de gerçekleşen etkinlikleri yayınlayarak devam ediyor.

Pandemi sürecinin vermiş olduğu etkiler nedeniyle farklı sektörlerden de paylaşılan haberler ile birlikte her geçen gün takipçi sayımız ve internet üzerinde görünürlüğümüz artmaktadır.

Ege Etkinlik, Google Analytics raporlarına baktığımızda aylık olarak 250.000 – 300.000 bandında görüntülemeye sahiptir.