19 Temmuz 2024

Tanıtım Yazısı

Web siteleri üzerinden tanıtım yazısı yayınlamak oldukça etkilidir. İnternette görünür olmanın en başında bu tanıtım yazıları gelmektedir. Siz de internette görünür olmak istiyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tanıtım yazısı, marka ve firmanızın reklamı açısından oldukça önemli ve etkili bir araçtır. Tanıtım yazıları kurduğunuz web sitenizin Google aramalarında üst sıralara çıkmasına aracılık etmektedir.

Tanıtım yazıları üzerinden sitenize aldığınız yönlendirme bağlantılar sayesinde Google gibi arama motorlarına pozitif bir etki bırakmış olursunuz. Bu pozitif etki kısa ve uzun vadede sizi arama motorları üzerinde daha görünür hale getirecektir.

Tanıtım yazılarının etkili olabilmesi için yayınlayacağınız sitenin sürekli güncel olması ve arama motorları üzerinde görünürlüğünün yüksek olması gerekmektedir. Web sitemiz günlük olarak güncellenmekte olup, yayınladığımız yazılar arama motorlarında üst sıralarda çıkmaktadır.

Web sitemizde tanıtım yazısı yayınlayarak şirketinizin, markanızın veya herhangi bir web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olmak için isteriz.

Web sitemizden tanıtım yazısı hizmeti almak istiyorsanız, [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Tanıtım yazısı size aittir. Tanıtım yazınız daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış, özgün bir yazı olması gereklidir.

*Yayınlanan tanıtım yazısı hiç bir zaman silinmez ve öbür boyu yayında kalmasını sağlarız.

*Egeetkinlik.com üzerinden tanıtım yazısı yayınlamanın bedeli ise 400 TL‘dir.

EgeEtkinlik.com Kimdir?

Ege Etkinlik, 2018 yılının Kasım ayından bu yana yayın hayatını sürdürmektedir. İlk etapta Ege Bölgesinde organize edilen tüm etkinlikleri takipçileriyle paylaşma amacı ile çıktığı bu yola şuanda tüm Türkiye’de gerçekleşen etkinlikleri yayınlayarak devam ediyor.

Pandemi sürecinin vermiş olduğu etkiler nedeniyle farklı sektörlerden de paylaşılan haberler ile birlikte her geçen gün ziyaretçi sayımız ve internet üzerinde görünürlüğümüz artmaktadır.

Ege Etkinlik, Google Analytics raporlarına baktığımızda aylık olarak 250.000 – 500.000 bant aralığında görüntülemeye sahiptir.