Afyon 29 Ekim Cumhuriyet Yürüyüşü 2019 | EgeEtkinlik.com | Fırsat Etkinlikleri | Konserler | Tiyatro | Festival

Afyon 29 Ekim Cumhuriyet Yürüyüşü 2019

Home » 2019 Etkinlikleri » Afyon 29 Ekim Cumhuriyet Yürüyüşü 2019

Yorum Ekle

Her sene Cumhuriyet’in ilan edilmesini büyük bir coşku ile kutlayan Afyonkarahisar bu sene de 29 Ekim’i unutmadı ve büyük bir yürüyüş düzenleyeceğini açıkladı.

Afyonkarahisar’da Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri Kocatepe Parkı’na çelenk bırakılması ile başlayıp yürüyüş ve fener alayı, dans gösterileri, konuşmalar ve konserler ile devam edecek. Yürüyüşe binlerce kişinin katılımı bekleniyor.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Yürüyüşü
29 Ekim 2019 – 19:30
Yer: Kocatepe Parkı – Atatürk Anıtı
29 Ekim Etkinlikleri için tıklayınız…

 • Esra Erol Seyirci Başvuru Nasıl Yapılır?

  ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına seyir olarak katılmak için başvuru formu, Esra Erol Seyirci parası ne kadar? 2021, Zeycan Özgüç Seyirci Koordinatörü kimdir?, Esra Erol Seyirci Telefon Numarası ve Whatsapp hattı için işte detaylar; Türkiye’nin en çok izlenen gündüz programlarından Esra Erol’da haftaiçi hergün ekranları başındaki izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Televizyonlarının başında izleyen izleyiciler bir yandan da programa seyirci olarak katılan kişilerin nasıl katıldığını ve kaç para aldıklarını merak ediyor. Esra Erol’da Programına Seyirci Başvurusu Nasıl Yapılır? Gündem yaratan olaylarıyla Türkiye’nin en çok izlenen Esra Erol’da programına seyirci olarak katılmak seyirci koordinatörü ile iletişime geçmelisiniz.Esra Erol’da programının seyirci koordinatörü ise Zeycan Özgüç.Sabah 10.00-15.00/akşam 21.00-22.00 arası aşağıdaki telefon numarasından kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.Esra Erol’da Seyirci Başvuru Telefonu05425368881 (Whatsapp) Esra Erol Seyirci Parası ne kadar? Esra Erol’da programına seyirci olarak katılan kişilere günlük olarak ne kadar verildiği bilinmemekle beraber bu tarz programlara katılanlara 50-100 TL arası değişen fiyatlarda ücretler ödenmektedir.

 • BTS Music On A Mission Canlı Konseri (Bilet, Kaçak Link…)

  BTS 13 Mart canlı konser, BTS 12 Mart konseri, Performers BTS, BTS recording academy musicares, BTS canlı konseri ne zaman? BTS grammy konser, BTS 2021 konser bileti ne kadar? BTS bağış konseri. BTS canlı konser kaçak link var mı? BTS canlı konser izle. Sanatçılara destek amacıyla 1989 yılında kurulan MusiCares Vakfı, 12 Mart tarihinde gerçekleştireceği bağış konserinde ünlü k-pop grubu BTS’ninde canlı konser vereceğini duyurdu. Bu konser GRAMMY haftasının bir parçası olacak ve toplanan para Covid-19 dan etkilenen ailelere bağışlanacak.  MusiCares Vakfı’nın daha önceden bir çok sanatçının yer alacağını duyurdu bağış kampanyasına BTS’de eklendi. Stevie Nicks, Usher, Bruce Springsteen, Tom Petty ve daha pek çok isim yer alacak. Biletler support.musicares.org adresinden satılacak ve size verilen linkten konseri canlı olarak izleyebileceksiniz. Konser Bilet Fiyatı: 25 DolarKonser Tarihi: 12 Mart 2021 – 17.00/20.00

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 2021

  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü 2021, İzmir 8 Mart Etkinlikleri, Ankara 8 Mart Etkinlikleri, İstanbul 8 Mart Etkinlikleri, Dünya Kadınlar Gününe Özel Konserler, 8 Mart Online Konserler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yürüyüşleri 2021. 8 Mart Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı? İlk olarak 1909 senesinde “Amerikan Sosyalist Partisi” tarafından kutlanan “Kadınlar Günü”, 1975 yılında Birleşmiş Milletler tarafından resmi olarak tanınmasından sonra Dünya çapında her yıl 8 Mart’ta kutlanmaktadır. Dünya Emekçi Kadınlar Günü de denen 8 Mart’ta, Çalışan Kadınlar ve Kadınlar anılır, özellikle uğradıkları haksızlıklar dile getirilir. Biz de sizler için bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak gerçekleşecek etkinlikleri listeleyeceğiz. Pandemiden dolayı bu seneki etkinlikler az katılımla ve kısıtlama şartlarına göre gerçekleşecektir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2021 Etkinlikleri Listesi . . . Liste güncellenecektir…

 • Pınar Çocuk Resim Yarışması Başvuru Formu 2021

  Pınar 40. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması başvuruları başladı. Peki 2021 çocuk resim yarışması ödülleri nelerdir?, Kimler katılabilir?, Kayıt ve katılım formu için Başvuru nasıl yapılır?, Son başvuru tarihi ne zaman?, Pınar resim yarışması tema Tablet ödüllü, Burs ödüllü yarışma için işte detaylar; Türkiye’nin gıda sektörünün önde gelen markası Pınar bu sene 40.kez ödüllü resim yarışması düzenliyor. ‘’Doğayı seviyorum, çevreme iyi bakıyorum’’ temalı resim yarışmasına ilkokul ve ortaokul öğrencileri katılabiliyor. Yarışmanın son başvuru tarihi 02 Nisan 2021. Pınar Çocuk Resim Yarışması Ödülleri 10 Kişiye Tablet20 Kişiye Profesyonel Resim Malzemeleri Çantası3 Kişiye 1 yıllık Eğitim-Öğretim Bursu Pınar Çocuk Resim Yarışmasına başvuru nasıl yapılır? https://pinarcocukresimyarismasi.com/ adresine tıklayın.Açılan sayfada Öğrenci Bilgileri, Ebeveyn Bilgilerinizi doğru girdikten sonra sisteme yaptığınız resmi yükleyiniz.Veli izin belgesi ve aydınlatma metinini onayladıktan sonra başvurunuzu tamamlamak için GÖNDER butonuna tıklayın. Detaylı bilgi almak için info@pinar.com.tr mail adresine ve 444 76 27 numaralı Pınar İletişim Merkezi’ne başvurabilirsiniz YARIŞMA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ LİNKLER 40. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Genel Şartnamesi’ne ulaşmak için tıklayınız. 40. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması Özel Eğitim ve Uygulama Okulları Şartnamesi’ne ulaşmak için tıklayınız. Veli izin Belgesine Ulaşmak İçin Tıklayınız. Milli Eğitim Bakanlığı Onay Yazısı’na ulaşmak için tıklayınız.

 • Cumhurbaşkanı Kabine Toplantısı Kararları Açıklaması – 1 Mart 2021

  Kabine Toplantısı bitti mi? Kabine Toplantısı son dakika, 1 Mart kabine toplantısı, 1 mart genelgesi 2021. Kabine toplantısında alınan kararları. Recep Tayyip Erdoğan 1 Mart açıklamaları. Kabine toplantısı sonucu. Haftalardır beklenen 1 Mart Kabine Toplantısı bugün 15.55 ‘te başladı. Şimdi herkes kabine toplantısının bitmesini ve yeni alınacak kararların açıklanmasını bekliyor. Alınan kararlar ile riski düşük olan illerde yasaklar gevşetilecek. Yüksek olan illerde ise ileriki tarihlerde yasaklar kalkmaya başlayacak. Kararlar Valiliklere gönderilen genelgeler ile daha da netleşecek. İşte Yeni Kararlar: Hafta sonu kısıtlaması düşük ve orta riskli illerde tamamen kalkarken yüksek ve çok yüksek illerde bir müddet daha pazar günü devam edecek.Akşam 21 ile sabah 5 arasındaki sokağa çıkma sürecek.İlkokullardaki 8. ve 12. sınıflarda eğitim öğretime açılacaktır.Orta ve düşük riskli bölgelerde orta ilkokul liselerdeki eğitim başlayacaktır. Restoran, lokanta ve kafetarya gibi yerler çok yüksek iller dışında sabah 7 akşam 19 saatleri arasında %50 kapasite ile sürdüreceklerdir.Halı saha ve havuz düşük riskli illerde gibi yerler sabah 9 ile akşam 19 arasında faaliyetini sürdüreceklerdir.Sokağa çıkma saatler 65 yaş üstü 21 yaş için orta ve düşükte kaldırılırken, yüksek ve çok yüksek yerlerde çıkma süreleri arttırılacaktır.Sivil toplum kuruluşları, kooparatifler vb kuruluşlar düşük, orta, yüksek illerde katılımı 300 kişiyi geçmeyecek şekilde yapılacaktır.

 • İzmir’de Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Kalkıyor Mu? 2021

  İzmir Valiliği açıklama 2021, İzmir’de mekanlar ne zaman açılıyor? İzmir’de düğün salonları ne zaman açılıyor? İzmir’de kafe ve restoranlar ne zaman açılıyor? İzmir’de yasaklar kalkıyor mu? İzmir 1 Mart 2021. İzmir’de sinema salonları açılacak mı? İzmir 18-65 yaş yasağı kalkıyor mu? Bugün gerçekleşecek olan Kabine Toplantısı öncesi vatandaşların en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi “Hafta içi ve Hafta sonu sokağa çıkma yasağının kalkıp kalkmayacağı” oldu. Dikkatler haftalardır 1 Mart’ta idi. Kabine toplantısı sonrası herkesin kulağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarında olacak. Not: Alınan Kara İle İzmir’de Cumartesi Sokağa Çıkma Yasağı Kalktı. +65 ve-20 Yaş Yasağı İse Gevşetilecek Yasakların kademeli olarak esnetileceği ve il il risk haritasına göre farklılıklar göstereceği açıklanması ile İzmir’de yasakların ne zaman kalkacağı ise İzmirliler için önemli bir durum oldu. Özellikle pek çok esnaf kafe ve restoranlarını açmak istiyor. Yasakların kalkıp kalkmayacağı ise İzmir Valiliği’ne yollanacak olan genelgeler ile belli olacak. İzmir İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını İzmir Valiliği’nin websitesinden takip ederek güncel durumu öğrenebilirsiniz.http://www.izmir.gov.tr/

 • İzmir Lokanta Restoran Kafe Pastane Yardım Kampanyası 2021

  İzmir esnaf dayanışması yardım kampanyası, Bizİzmir Esnaf Dayanışması başvuru formu, Bizİzmir Esnaf yardım etme, İzmir Biz Varız Kampanyası, İzmir lokanta kafe yardımı alma, İzmir esnafa yardım etme. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Tunç Soyer öncülüğünde, pandemi nedeniyle maddi sıkıntılar çeken yiyecek ve içecek sektöründeki esnaflar için destek kampanyası başlattı. Kampanyayı sosyal medya hesabından duyuran Tunç Soyer şunları söyledi: “Biz imece kültürünü atalarımızdan öğrendik. Bu kez de esnafımız için dayanışma çağrısı yapıyoruz. Ön ödeme yaparak esnafımıza can suyu olalım” İzmir Esnaf Dayanışması’na Nasıl Katılırım? İzmir Esnaf Dayanışması’na başvurmak için öncelikle İzmir Ticaret Odası ile İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer kayıtlı iseniz Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek veya İzmir Ticaret Odası aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Esnaf Dayanışmasına Nasıl Yardım Yapılır? Destek çağrısında bulunan işletmeler düzenli olarak güncellenerek İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bizizmir.com sitesinden yayınlanacak. Destekte bulunmak isteyenler “İzmir-Esnaf Dayanışması” sekmesini tıklayarak listeye ulaşabilecek ve esnafın banka hesaplarına diledikleri tutarı ön ödeme olarak gönderebilecekler. Bu destek doğrudan esnafın hesabına yatırılacak.  İzmir Esnafına Yardım Kampanyasına Katılmak için tıklayınız “Esnaf Destek Paketi” Uygulaması da Sürüyor İzmirli esnaflar “Bizİzmir.com” üzerinden “Esnaf Destek Paketi” bölümüne girerek gıda ve hijyen paketi talebinde bulunabiliyor.

 • İzmir 23 Nisan Enstrümantal Müzik Yarışması 2021

  23 Nisan Etkinlikleri 2021, İzmir 23 Nisan Etkinlikleri 2021 Yılı, 23 Nisan Konserleri 2021, 23 Nisan Online Etkinlikleri, 23 Nisan Yarışmaları, İzmir Çocuk Bayramı Etkinlikleri, Uluslararası Çocuk Bayramı 2021. İzmir Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Uluslararası Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak müzik yarışması gerçekleştiriyor. Yarışma İzmir Kültür Sanat Daire Başkanlığı ile İZELMAN işbirliğinde, Başkan Tunç Soyer öncülüğünde düzenleniyor. 3 ve 12 yaş arası çocukların katılabileceği yarışmanın son başvuru tarihi 19 Mart 2021 olarak bildirildi. https://twitter.com/tuncsoyer/status/1366036513423847434 Yarımaya katılacak yarışmacılar, kullanabildikleri bir müzik aleti ile, en az 1 en fazla 2 dakikalık videolarını, iletişim ve kimlik bilgileri ile izmircocuk@izelman.com.tr’ye mail atmaları gerekmektedir. Yarışma Ödülleri: Birinciye: Katlanır Bisiklet ve Müzik Firmasından 1000 TL’lik hediye çekiİkinciye: Kamp Seti ve Müzik Firmasından 1000 TL’lik hediye çekiÜçüncüye: JBL Bluetooth Kulaklık ve Müzik Firmasından 1000 TL’lik hediye çeki Ayrıntılı Bilgi İçin izelman.com.tr ve kultursanat.izmir.bel.tr adreslerinin ziyaret edebilirsiniz.

 • Exxen Survivor Birleşme Partisi Başvuru Formu 2021

  Survivor Birleşme Partisi çekilişi başvuru nasıl yapılır?, Kimler survivor birleşme partisine gidebilir?, Acun Medya Tv8 Birleşme partisi ne zaman?, Acunn.com birleşme partisi başvuru şartları, Sonuçlar kazananlar ne zaman açıklanacak? Dominik pasaport gerekli mi?, Survivor başvuru için ayrıntılar haberimizde. TV8 Ekranlarında yayınlanan Survivor programına gerçekleşecek birleşme partisine 100 survivor sever aranıyor. Acun Ilıcalı büyük müjdeyi verdi. Özel uçakla 50 şanslı exxen üyesini Dominik’e götürecek. İşte detaylar; Exxen, 100 Survivor Severi Survivor’a götürüyor. Çekilişle belirlenecek 50 şanslı Exxen üyesi, 1 yakını ile birlikte Dominik’e gitme şansına sahip oluyor. Bu muhteşem partiye katılmak, yarışmaları izlemek ve Survivor heyecanını Ada’da yaşamak için hemen başvur. 100 Survivor Severi Dominik’e götürecek özel uçak 23 Mart’ta kalkıyor.Üstelik pasaport yeterli, vize gerekmiyor. Başvuruyu sadece exxen.com üyeliği olan kişiler yapabilmektedir. BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN! SURVIVOR DOMİNİK SEYAHATİ ÇEKİLİŞİNE İLİŞKİN KATILIM KOŞULLARI Şirketimizce/Kuruluşumuzca tanıtım ve satışı arttırma amaçla aşağıda belirtilen koşullarda piyango düzenlemek üzere iznin verilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğinizi arz ederiz. PİYANGO İLE İLGİLİ BİLGİLER: 2-Kampanyanın; Başlama Tarihi: 28.02.2021 SAAT: 00:01 Bitiş Tarihi : 11.03.2021 SAAT: 23:59 Kapsadığı Yerler: Türkiye Geneli 3- Çekilişe Katılma Şekil ve Şartları; Kampanya tarihleri arasında , www.exxen.com internet sitesine e-posta ve şifre ile girişi yaptıktan sonra, kampanya katılım formuna; ad-soyad, adres, e-mail ve iletişim numarasını girerek bilgilerini güncelleyen Exxen RKLMVAR ve Exxen RKLMYOK aboneleri ile Yeni üyelik hizmeti aldıktan sonra kampanya katılım formuna ad-soyad, adres, e-mail ve iletişim numarasını giren Exxen RKLMVAR ve Exxen RKLMYOK aboneleri çekilişe katılacak olup 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır) Katılımcı listesi; Exxen Dijital Yayıncılık A.Ş. tarafından, Çekiliş sıra no, Ad-Soyad, adres, e-mail telefon no (ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dâhil edilmeleri gerekmektedir.) şeklinde hazırlanacak olup, çekilişten önce Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.’ne çekilişten en az 2 saat önce de notere ve idareniz şube müdürlüğüne teslim edilecektir. 4- Çekilişin; Tarih/saati: 12.03.2021 SAAT: 11:00 Açık Adresi: Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İSTANBUL Ne Şekilde Yapılacağı: Toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı toplarla noter huzurunda halka açık olarak çekiliş gerçekleşecektir. 5- Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazetenin; Adı: Akşam GazetesiTarihi: 13.03.2021 Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. 6- Asil son başvuru ve ikramiye teslim tarihi: 17.03.2021 Yedek son başvuru ve ikramiye teslim tarihi: 21.03.2021 İkramiye Son Teslim Edilme Tarihi: 26.03.2021 *İkramiye kazanan asil talihlerinin ikramiyesini almak için 17.03.2021 tarihine kadar; yedek talihlilerin 21.03.2021 tarihine kadar kimlik fotokopisi, adres ve telefon bilgileri ile cekilis@exxen.com mail adresine veya Levent Mahallesi Hayat Sok. No: 4/ Beşiktaş/İstanbul adresine şahsen başvurmaları gereklidir. Yukarıda belirtilen tarihlerde başvurmayan veya kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiye alamazlar. 7- Diğer hususlar; • Kampanyaya katılımda ad, soyad, adres bilgilerinden herhangi biri eksik veya hatalı olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. • Bir kişinin birden fazla abonelik hesabı olması halinde sadece ilk girmiş olduğu katılım hakkı geçerli sayılacak olup diğer üyelikleri üzerinden katılım hakkı kazanamayacaktır. Ayrıca aynı iletişim numarası ve E-mail adresi ile farklı kişiler kampanyaya katılım sağlayamaz. • Kampanyaya katılımda ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. • 11.03.2021(23:59) tarihi itibari ile aboneliklerinin sona erdirmiş katılımcılar, kampanya tarihleri arasında Exxen uygulamasına giriş yaparak güncelleme yapmış olsa dahi çekilişe dahil edilmeyecektir. • Exxen Dijital Yayıncılık A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeycektir. • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. *Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır. 8- Piyango Konu İkramiyeler Survivor Dominik Seyahati -23.03.2021-26.03.2021 tarihleri arasında , Viva Wyndham Dominicus Beach – All-Inclusive Resort otelde, çift kişilik odada 3 gece 4 gün(tam pansiyon) konaklama, gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ,havaalanı-otel-havaalanı transferi sağlanacaktır. Seyahat talihli dahil 2 kişilik olup, Seyahat, İstanbul Atatürk Havalimanında başlayıp İstanbul Atatürk Havalimanında bitecektir, İstanbul Atatürk Havalimanına kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. İrtibat Tel No: 0212 356 75 70/118 Tarih: 25.02.2021 İrtibat Fax No: 0212 356 74 25 İrtibat Kurulacak İlgilinin adı/soyadı: Ayşe Er YASAL METİN Bu kampanya Exxen Dijital Yayıncılık A.Ş. adına MPİ’nin 26.02.2021 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1421 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 28/02/2021 saat:00.01 – 11/03/2021 saat:23.59’da tarihleri arasında, www.exxen.com (ücretsiz)internet sitesine e-posta ve şifre ile girişi yaptıktan sonra, kampanya katılım formuna; ad-soyad, adres, e-mail ve iletişim numarasını girerek bilgilerini güncelleyen Exxen RKLMVAR ve Exxen RKLMYOK aboneleri ile yeni üyelik hizmeti aldıktan sonra kampanya katılım formuna ad-soyad, adres, e-mail ve iletişim numarasını giren Exxen RKLMVAR ve Exxen RKLMYOK aboneleri 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır) Talihliler 12.03.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 50 kişi 22.500,00 TL değerinde Survivor Dominik Seyahati (23.03.2021-26.03.2021 tarihleri arasında Viva Wyndham Dominicus Beach – All-Inclusive Resort otelde, çift kişilik odada 3 gece 4 gün(tam pansiyon) konaklama, gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ,havaalanı-otelhavaalanı transferi sağlanacaktır. Seyahat talihli dahil 2 kişilik olup, Seyahat, İstanbul Atatürk Havalimanında başlayıp İstanbul Atatürk Havalimanında bitecektir, İstanbul Atatürk Havalimanına kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 13.03.2021 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bir kişinin birden fazla abonelik hesabı olması halinde sadece ilk girmiş olduğu katılım hakkı geçerli sayılacak olup diğer üyelikleri üzerinden katılım hakkı kazanamayacaktır. Aynı iletişim numarası ve E-mail adresi ile farklı kişiler kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılımda ad, soyad, e-mail ve telefon no bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımlarda sunulan tüm bilgilerin yeterliliği ve ispatı kullanıcın sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri […]

 • Antalya’da Restoran ve Kafeler Ne Zaman Açılacak? 2021

  Son dakika Antalya? Antalya’da cafeler ne zaman açılacak 2021? Antalya’da lokantalar ne zaman açılacak 2021? Antalya’da restoranlar ne zaman açılacak? Antalya’da eğlence mekanları ne zaman açılacak? Nargile kafeler, düğün salonları ne zaman açılacak 2021? 1 Mart Antalya. Tüm Türkiye’de kısıtlamaların ne zaman kalkacağı konuşuluyorken Antalya’da da en çok sorulan sorulardan bir tanesi bu oldu. Özellikle iş yeri sahiplerinin büyük zarar etmeye başlaması, kafelerin ve restoranların açılmasını mecbur hale getiriyor. Hükümetin 1 Mart’ta normalleşme adımları ile bazı yasakların kalkması bekleniyor. Ancak henüz hangi adımların atılacağı belli değil. Yapılacak kabine toplantıları ayrıca Bilim Kurulu üyelerinin görüşleri ile yüksek risk taşımayan illerde kısıtlamalar gevşetilecek. Kafeler, restoranlar ve eğlence mekanları açılsa bile bu mekanlarda %50 kapasite doluluk ve HES kodu şartı getirilecektir. Antalya’da Mekanlar Açılacak Mı? Not: Alınan karar ile Antalya’da saat 07.00/19.00 arası %50 kapasite ile müşteri alınabilecek. İl bazında açıklanan risk haritasına baktığımızda Antalya, diğer illere göre daha orta seviyelerde gözüküyor. Bu yüzden adımların gevşetilmesi şimdilik yavaş olacak gibi gözüküyor. Ancak Antalya İl Hıfzıssıhha Kurulu’ndan gelecek açıklama ile her şey daha çok belli olacak. Antalya esnafının umudu ise mekanların açılması yönünde. Antalya İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını Samsun Valiliği’nin web sitesinden takip ederek güncel durumu öğrenebilirsiniz.http://www.antalya.gov.tr/

Etiketler: , , , , , , , , , ,

BURADAN YORUM YAPABİLİRSİN