Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu Yapma | EgeEtkinlik.com 2022

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu Yapma

Home » Etkinlikler » 2020 Etkinlikleri » Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu Yapma

Yorum Ekle

Bursa Büyükşehir Belediyesi yardım başvuruları sürüyor. Pandemi süresince C Vitamini Destek Paketi, Esnaf Destek Paketi, Gıda ve Temizlik Yardımları yanı sıra yeni doğan bebek yardımı, eğitim bursu desteği, sünnet şöleni ve yetim, öksüz ve dul kişilere çeşitli destekler verilmektedir. Peki başvuru nasıl yapılır?, kimler başvurabilir, başvuru şartları nelerdir?, işte detaylar;

Bursa Büyükşehir Belediyesi sosyal yardımları ile ekonomik sıkıntılar yaşayan maddi destek, dul, yetim, öksüz kişilere ve Ramazan ayı gibi özel günlerde çeşitli destekler vermektedir.
Sizler için bu destekleri araştırdık ve nasıl başvuru yapılacak? sorusunu cevabını bulmaya çalıştık.

İŞTE BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN VERDİĞİ DESTEKLER

COVİD-19 salgını süresince verdiği sosyal yardımlar;

C VİTAMİNİ DESTEK PAKETİ ÖN BAŞVURU FORMU
Sağlığınız bizim için önemlidir.
Karantina altında bulunan ‘riskli’ konumundaki vatandaşlarımızın bağışıklık sistemlerini güçlendirmeye yardımcı olmak amacıyla hazırlanan C vitamini destek paketine aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
Geçmiş olsun dileklerimizle sağlıklı günler dileriz.

18 yaşından büyükler başvurabilir.
Nüfus Kayıt Sistemindeki adresinize göre dağıtım yapılacaktır.
Aynı adresten sadece bir başvuru yapılabilir.
SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir.
Karantina altında olan vatandaşlara yönelik C Vitamini Destek Paketi Başvuru Formu için tıklayınız…

ESNAF VE ÇALIŞANI GIDA DESTEK PAKETİ BAŞVURU FORMU
Esnafımız bizim için değerlidir…
Salgınla mücadele kapsamında uygulamaya konulan kısıtlamalar sonrasında yaşanılan ekonomik sorunlara destek olmak amacıyla oluşturduğumuz Gıda Destek Paketine aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

18 yaşından büyükler başvurabilir.
Nüfus Kayıt Sistemindeki adresinize göre dağıtım yapılacaktır.
Aynı adresten sadece bir başvuru yapılabilir.
İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında kapatılan işyerleri ve çalışanlarına yönelik Esnaf Destek Paketibaşvuru formu için tıklayınız…

COVID-19 GIDA DESTEK PAKETİ BAŞVURU FORMU
Ekonomik sorunlarınızın giderilmesine bir nebze de olsa destek olmak için yanınızdayız…
Gıda Destek Paketine aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

18 yaşından büyükler başvurabilir.
Nüfus Kayıt Sistemindeki adresinize göre dağıtım yapılacaktır.
Aynı adresten sadece bir başvuru yapılabilir.
Ekonomik yoksunluk içerisinde olan vatandaşlara yönelik Sosyal Yardım Başvuru Formu için tıklayınız…

SUNULAN HİZMETLER

1-   Aşevi-Yemek Hizmetleri,

2-   Barınma Evi Hizmetleri,

3-   Dış Göç Mağdurlarına Destek Hizmetleri,

4-   Hoşgeldin Bebek Projesi,

5-   Kadın Sığınma Evi Hizmetleri,

6-   Öğrenci Barınma Hizmetleri,

7-   Sosyal Yardım Hizmetleri,

8-   Sünnet Şöleni,

9-   Yetim ve Öksüz Çocuklara İftar Yemeği,

1 – Aşevi Hizmetleri

Her yıl Ramazan ayı boyunca vatandaşlara yönelik çeşitli noktalarda Aşevi hizmeti sunulmaktadır.

Sakarya Mahallesinde yer alan Muhtaçlar Evine, günlük 200 kişilik sıcak yemek ve çorba hizmeti yıl boyunca sürdürülmektedir.

Her yıl Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında Bursa’nın çeşitli bölgelerinde vatandaşlara ve öğrencilere aşure dağıtımı yapılmaktadır.

Aşevi hizmetlerinin kapsamı ve sayıları her yıl bir önceki yıl ve gelişen sosyal olaylar göz önüne alınarak belirlenmektedir.

2 – Barınmaevi Hizmetleri

Kış aylarında, barınma sorunu yaşayan, sokakta kalmış veya ev ortamında günlük öz bakım faaliyetlerini yerine getiremeyen vatandaşları olumsuz kış şartlarından korumak amacıyla Barınmaevi hizmeti sunulmaktadır.

Barınma evinde 24 saat hizmet verilmektedir. Bireylerin günlük (beslenme, sağlık, giyim, öz bakım, hijyen vb.) ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik her türlü destek sağlanmaktadır.

3 – Dış Göç Mağdurlarına Destek Hizmetleri

Suriye ve Türki Cumhuriyetlerinden gelen vatandaşların tüm yaşamsal ihtiyaçlarına destek ve yönlendirme hizmetleri yapılmaktadır.

Acil barınma, gıda, giyinme, ev eşyası ihtiyaçları karşılanarak diğer kurumlarla işbirliği içerisinde yönlendirme danışmanlık hizmeti verilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

4 – Hoşgeldin Bebek Projesi

Devlet Hastanelerindeki kadın doğum servislerinde yeni doğum yapan vatandaşlarımıza Yeni Doğan Bebek Bakım Çantası verilmektedir.

Paket içerisinde ateş ölçer, bebek bezi, battaniye ve hastane çıkışı mevcuttur.

5 – Kadın Sığınmaevi Hizmetleri

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) işbirliği ile şiddet mağduru kadın ve çocuklarına hizmet verilmektedir. 6284 sayılı kanun (Aile İçi Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun) gereği Sığınma evine yönlendirmeler bu merkezden yapılmaktadır.

Sığınma evinde; sağlık, beslenme, sosyal yardım, psiko-sosyal destek, rehberlik ve danışmanlık, eğitim (okuma-yazma-sanat ve mesleki eğitim), izleme ve değerlendirme hizmetleri verilmektedir.

Sığınma evi, insan onuruna yaraşır tek kişilik odaları ile engelliye uygun odaları bulunan ve alanında uzman personellerin görevlendirildiği örnek sığınma evlerindendir.

6 – Öğrenci Barınma Hizmetleri

Şehit, gazi yakınlarına, kimsesiz çocuklara ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik 4 noktada apart hizmeti verilmektedir.

7 – Sosyal Yardım Hizmetleri

Ayni yardım modelinde yapılan yardımlar (nakdi yardım yapılmamaktadır) karşılıksız olup, bu yardımlardan muhtaçlığı tespit edilen dezavantajlı gruplar (dul, yetim, öksüz, yoksul aileler, şiddet mağduru kadınlar, engelliler, yaşlılar) faydalanır.

Yardım başvuruları; sosyal hizmet uzmanları tarafından yerinde yapılan sosyal incelemeler ile raporlanmaktadır.

Sosyal inceleme raporları Sosyal Yardım Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenerek karara bağlanmakta, sonuca göre işlem yapılmaktadır.

Müdürlüğümüzde sosyal yardım hizmetleri; 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 5 Sosyal Çalışmacı, 1 Sosyolog ve 3 Psikolog ile yürütülmektedir.

Sosyal yardım kapsamında aşağıdaki ayni yardım hizmetleri yürütülmektedir;

  Eğitim yardımı,

  Ev eşyası yardımı (beyaz eşya, kanepe, baza, yatak ve halı),

  Gıda, ekmek ve yumurta kuponu yardımı,

  Giysi yardımı,

  Tıbbi malzeme yardımı (hasta yatağı ve karyolası, hasta alt bezi, solunum cihazları, glütensiz

    un, bebek bezi, bebek maması vb.),

  Yakacak yardımı (doğalgaz),

8 – Sünnet Şöleni

Yoksul ailelerin çocukları ile yetim çocuklar için 2013 yılından itibaren her yıl geleneksel Sünnet Şöleni düzenlenmektedir.

9 – Yetim ve Öksüz Çocuklara İftar Yemeği

Ramazan aylarında tüm İl genelinde yetim ve öksüz çocuklar ile ailelerine has, geleneksel iftar yemeği organize edilmektedir.

Organizasyon; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ve ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarınca hizmet verilen çocuk ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirilmektedir. 

Toplumda dayanışma ve birlik duygusunu destekleyen bu organizasyon 2014 yılı itibari ile her yıl geleneksel olarak düzenlenmektedir.  

BAŞVURU İÇİN;

Telefon: 0224 716 31 74

Fax: 0224 716 30 06

E-Posta: ozcan.arslan@bursa.bel.tr

Adres: Orhanbey Mah. 6. Uçak Sok. No:6 Osmangazi / BURSA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Bursa Orhangazi TOKİ Başvuru Formu, Şartları, Sonuçları 2020/2021
Bursa Nilüfer Belediyesi Ücretsiz Tablet Yardımı (Başvuru ve Detaylar)
Bursa İnegöl Ücretsiz Tablet Başvurusu

Paylaş:

 • Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası İş Başvurusu

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır?, 2022 Halk Ekmek personel, eleman iş ilanları, Hadımköy ekmek fabrikası ne zaman açılacak?, Ekmek Ustası elemanı, Türkiye’nin en büyük halk ekmek fabrikası nerede? için iş başvuru detayları burada. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası açılıyor. Halk Ekmek Fabrikasında çalışmak isteyen adaylar, başvuruların ne zaman başlayacağını, nasıl yapılacağını merak ediyor. İBB tarafından Türkiye’nin en büyük Halk Ekmek Fabrikası ünvanına sahip olacak Hadımköy Ekmek Fabrikası bu yıl içerisinde açılacak. Fabrika İstanbul’da yaşanacak bir kriz anında bile 24 hizmet verecek. Dolayısıyla fabrikada vardiyalı sistem uygulanacak. Gıda Mühendisinden Fırıncı Ustasına, Şoföründen temizlik görevlisine kadar bir çok alanda personel alımı yapılacak. Fabrika da 100 den fazla kişiye istihdam sağlanması hedefleniyor. İstanbul Halk Ekmeğin dördüncü ve en büyük fabrikası olacak olan Hadımköy Ekmek Fabrikasına iş başvuruları online olarak yapılacak. Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır? İBB tarafından açılacak Hadımköy Halk Ekmek Fabrikasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki link üzerinden ve İŞKUR e-şube üzerinden ilanları takip etmesi gerekiyor. Başvurular İstanbul Büyükşehir’in Kariyer sitesi üzerinden alınacak. https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Konya Komek Kurs Kayıt Başvuru Formu 2022

  Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK online yüz yüze kayıt kurs başvuru formu, www.komek.org.tr Kursları kayıt ol 2022 başvuru şartları formu, Komek eğitimleri ne zaman başlıyor?, Komek kayıt silme, Komek Branşları, Selçuklu Halk Eğitim Merkezi, basvuru.konya.bel.tr için başvuru detayları burada. Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK Kursları için başvurular başladı. Kurslara kayıt yaptırmak isteyen kursiyerler başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Konya Meslek Edindirme Kursları Konya merkez ve ilçelerinde açılacak kurslara başvurular online olarak yapılacak. Başvurular, 18 Ocak – 01 Şubat 2022 tarihleri arasında alınacak. 16 yaş ve üzeri kişilerin başvuru yapacağı kurslar, pandemi koşullarına uygun yüz yüze ve 10 – 20 kişilik uzaktan etkileşimli dersler ile gerçekleşecek. KOMEK Konya Kursları Başvuru Nasıl Yapılır? Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK kurslarına başvuru yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilir. https://basvuru.konya.bel.tr/ Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Bir Baba Hamlet İzmir Tiyatro Oyunu – 27 Ocak 2022

  Bir Baba Hamlet tiyatro oyunu İzmir ne zaman, nerede, saat kaçta?, İzmir tiyatro etkinlikleri indirimli fırsat bileti 2022, Karşıyaka Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu oyun takvimi, Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, bilet fiyatları ne kadar? için tiyatro detayları burada. Şevket Çoruh ile Günay Karacaoğlu’nun oynadığı Bir Baba Hamlet tiyatro oyunu 27 Ocak 2022 Perşembe günü İzmir Karşıyaka Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda tiyatro severler ile buluşacak. Sekiz ödüllü oyunun İndirimli biletleri burada. Oyun Hakkında Yazan: Sebastian SeidelÇeviren: Yücel ErtenYöneten: Emrah ErenOynayanlar: Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu İki perde, yaklaşık 120 dk sürer. “Oturun yanımıza. Size bir rezillik anlatacağız. Ama öyle böyle değil. Hazır olun. Kalaslarından dekor, heveslerinden oyun yapmak üzere yola çıkmış iki cüretkar oyuncu, gözlerine Shakespeare’in başyapıtı Hamlet’i kestirmiş. Cesur olduklarını söylememize gerek var mı? Keşke her şey perde arkasında kalsaydı fakat asıl hikaye burada başlıyor. Seyircinin karşısına geçerek Hamlet’i oynamaya çalışan bu ikiliden biri, Shakespeare uzmanı gibi davranan yarım porsiyon aktör; diğeri de şarkı söyleme hevesiyle dilinden müzikal kelimesini eksik etmeyen bir şaşkın… Beş asır devirmiş, tarihte kim bilir kaç kişinin derisinin altına işlemiş, ruhunu beslemiş Hamlet’i kalbinize gömün. Eli yüzü düzgün, başı sonu belli, dört başı mamur, babalar gibi bir temsili de aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü tüm bu safsatadan ortaya sadece “Bir Baba Hamlet” çıkıyor. Önce Sebastian Seidel’in komik olanın tadını çıkaran özgün metni, Yücel Erten’in usta işi çevirisi ile topraklarımıza davet edildi. Sonra Baba Sahne’nin babacan yorumuyla ağız tadımıza layık hale gelip “Bir Baba Hamlet”e dönüştü. Finalinde ise Şevket Çoruh ile Günay Karacaoğlu’nun damakta kalan oyunculuğu ve Emrah Eren yönetmenliğiyle sahneye taşındı.” Bir Baba Hamlet Tiyatro Oyunu Tarih: 27 Ocak 2022 Perşembe Saat: 20.30 Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, Karşıyaka – İzmir Bilet Fiyatları: 140 TL yerine 98 TL Bilet Satın Almak İçin Tıklayın İzmir’deki Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/egeetkinlikcom

 • İBB Personel Alımı Başvuru Formu 2022

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Personel Alımı Başvurusu nasıl yapılır? 2022, İşkur İstanbul Personel A.Ş İBB Kariyer iş ilanları güncel, İstanbul Metro iş başvuru formu şartları için detaylar burada. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB işkur üzerinden iş ilanları yayınladı. İBB iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurunun nasıl yapılacağını merak ediyor. İBB, Belbim, Hamidiye Su, İstanbul Gaz ve İstanbul Metroya bir çok personel alımı yapmak için ilan açtı. İlanlara başvurular online olarak yapılacak. Büyükşehir bünyesinde çalıştırılmak üzere toplamda 346 personel alınacak. İBB tarafından alımı yapılacak Personeller Tekniker – Teknisyen Veri Giriş Elemanı Şoför Temizlik Görevlisi Destek Personeli Öğretmen Ergoterapist ( İş ve Uğraşı Terapisti ) Odyolog Özel Eğitim Öğretmeni Kurumsal Uygulamalar Uzmanı Elle Süpürme İşçisi Aktarma Şoförü Aktarma İşçisi Depo ve Stok Kontrol Mühendisi Mekanik Bakım Personeli Müşteri İlişkileri Uzmanı Sosyal Medya Uzmanı Etkinlik Uzmanı Rams Mühendisi PLS Mühendisi Özlük İşleri Şefi İBB Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alımı yapılacak personeller için başvurular İBB’nin kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru detaylarıyla ilgili ilanlara göz atabilirsiniz. İBB İş İlanı 1 İBB Metro İş İlanı İBB Gaz İş İlanı İBB Belbim İş İlanı İBB Çevre Yönetimi İş İlanı 1 İBB Çevre Yönetimi İş İlanı 2 İBB Hamidiye Su İş İlanı Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması Başvuru 2022

  Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması 2022 başvuru nasıl yapılır?, Kitap okuma yarışmaları, online ilkokul ortaokul okuma yarışması şartnamesi, yarışma ödülleri, sonuçları ne zaman açıklanacak?, son başvuru tarihi, kitap hediyeli yarışmalar için başvuru detaylar burada. Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışmasına başvurular başladı. Kitap okuma yarışmasına başvuru yapmak isteyen aile ve çocuklar başvurunun nasıl yapılacağını araştırıyor. Uluslararası Eğitimciler Derneği tarafından düzenlenen Kitap Okuma yarışmasında ecdadın tertemiz mirasına sahip çıkmak, milli manevi değerlerimizle donanmış, mukaddesatına bağlı, vatanını ve milletini seven nesiller yetiştirmektedir. Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışmasına başvurular online olarak yapılacak. Başvurular 20 Mart 2022 tarihine kadar alınacak. Öğrenciler 3 kitaptan birini seçerek okuyacak ve ardından o kitapla alakalı online sınava girecek. Sınav 27 Mart 2022 tarihinde yapılacak. Sınavın sonuçları ve ödül kazanan isimler 8 Nisan 2022 tarihinde açıklanacak. Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması Kitaplar Benim Kılavuzum Kur’an Harika Hikayeler Delilleriyle İman Esasları Aydınlık Yarınlara Yarışması Ödüller Her Kademenin 1.lerine Yarım Altın Her Kademenin 2.lerine Çeyrek Altın Her Kademenin 3.lerine Gram Altın Her Kademenin 4.lerine 500 TL Her Kademenin 5.lerine 500 TL 220 Kişiye Çekiliş ile Hediyeler Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışması Başvuru Nasıl Yapılır? Aydınlık Yarınlara Kitap Okuma Yarışmasına başvuru yapmak isteyen aile ve öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirler. https://kayit.aydinlikyarinlara.com/ TV Programları ve Ödüllü Yarışmalardan haberdar olmak için telegram ve youtube kanalımıza katılın. Telegram Yarışma Duyuru Grubu https://t.me/yarismaduyuru Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • TTK İşçi Alımı 2022 Başvurusu

  Türkiye TaşKömürü Kurumu TTK işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?, 2022 TTK işçi, eleman, personel, memur, mühendis alımı başvuruları ne zaman?, Eski hükümlü Türkiye kömür kurumu işçi alımı başvuru formu şartları, TTK alımı olacak mı? için başvuru detayları burada. Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yapılacak 2022 işçi alımı başvuruları merak ediliyor. TTK’da çalışmak isteyen bir çok kişi iş başvurusunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Türkiye’nin taş kömür madenciliğini yöneten kurumun Zonguldak ilinde 4 tane Amasra Bartın ilinde ise 1 tane olmak üzere 5 adet maden işletmesi bulunmaktadır. Bu işletmelere her yıl artan iş yükü nedeniyle alımlar yapılmaktadır. TTK tarafından alım yapılacak maden işletmeleri Armutçuk Müessesesi, Kozlu Müessesesi, Üzülmez Müessesesi, Karadon Müessesesi, Amasra Müessesesi Türkiye Taşkömürü Kurumu İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından bu sene de işçi alımı yapılacak. Önümüzdeki günlerde açıklanması beklenen ilan ile başvurular başlayacak. Başvuru formu linki buraya eklenecektir. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Hampton By Hilton Çerkezköy İş Başvurusu

  Tekirdağ Çerkezköy Hampton By Hilton otel iş başvurusu nasıl yapılır?, Hilton iş ilanları 2022, Hilton eleman, personel, işçi alımı, Akça Holding Çerkezköy hilton otel nerede, Çerkezköy otel iş başvuru formu, Hilton otel ne zaman açılacak? için başvuru detayları burada. Tekirdağ Çerkezköy Hampton By Hilton otel 2022 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayacak. Hilton otele iş başvurusu yapmak isteyenler başvurunu nasıl yapıldığını araştırıyor. Hampton By Hilton Çerkezköy oteli 80 normal oda ve 20 suit odası ile 100 oda kapasitesinde bulunuyor. Otelin alt katında Spor Salonu, Sauna ve Kafeteryası da bulunacak. Akça Gorup tarafından yapılan Otel de görevlendirilmek üzere 100’e yakın kişi istihdam edilecek. Hampton By Hilton Çerkezköy Otelinde Alımı Yapılacak Personeller Müşteri İlişkileri Sorumlusu İnsan Kaynakları Müdürü Teknisyen Ön Büro Sorumlusu Garson Kat Hizmetleri Personeli Çamaşırhane Görevlisi Temizlik Personeli Bilgi İşlem Sorumlusu Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Bellboy Resepsiyonist Hampton By Hilton Çerkezköy İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Çerkezköydeki Hampton By Hilton hotelinde çalışmak isteyen kişiler Akça Group ile iletişime geçerek başvuru yapabilirler. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Sed Yardımı Yatan İller 2022 Başvuru Nasıl Yapılır?

  Sosyal Ekonomik Destek SED yardımı yatan iller 2022, Sed yardımı kimler alabilir?, İstanbul, Ankara, İzmir sed yardımı başvuru şartları formu, Sed yardımı alanlar yorumları, e-devlet Sed yardımı 2022 ne kadar?, çocuklara yardım, evde bakım maaşı için detaylar burada. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen Sosyal Ekonomik Destek Hizmeti SED yardımından hangi iller yararlandığı ve başvurunun nasıl yapıldığı merak ediliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne başvuru yaparak çocuklarının bakımı için yardım almak isteyen vatandaşlar online olarak başvuru yapabiliyor. Ayrıca aileler, Bir dilekçe ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne veya Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüklerine giderek başvurularını yapabilirler. Başvuru sırasında sizlerle yüz yüze görüşülüyor ve çocuklarınızın bakımı için maaş bağlanıyor. Okul öncesinden başlayan yardımlar ortaokul öğrencisine kadar veriliyor. Sed yardımı 2022 yılı itibariyle 1611 lira olarak verilecek. Sed Yardımı Yatan İller Sosyal Ekonomik Destek SED yardımı için herhangi bir il kısıtlaması bulunmuyor. 81 ilden her vatandaş bu yardıma başvuru yapabilir. İhtiyaç sahibi vatandaşlar bu destekten faydalanabilmektedir. Tek yapmanız gereken e-devlet üzerinden veya yüz yüze görüşerek başvuru yapmanız. Sed Yardımı Nasıl Alınır, Online Başvuru Nasıl Yapılır? Sed yardımından faydalanmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki linke tıklayarak online başvuruda bulunabilirler. https://www.turkiye.gov.tr/ashb-sosyal-ekonomik-destek-on-basvuru Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Bitlis İplik Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Bitlis İplik Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır? 2022, Tatvan Eren iplik iş ilanları, Eren Holding işçi, eleman, personel alımı Başvuru formu şartları, İnsan Kaynakları, Bitlik İplik Fabrikası nerede, fabrika açıldı mı? için iş başvuru detayları burada. Bitlis İplik Fabrikasına işçi, personel ve eleman alımı yapılacak. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Rahvan bölgesine 36.500 m2 alana kurulacak Eren Holding İplik Fabrikası Bitlis’te 1.000’e yakın istihdam sağlayacak. Bitlis’in en büyük üretim tesisi olacak olan fabrika 2023 yılı itibariyle tam kapasite faaliyete geçecek. Bitlis İplik Fabrikası 35 ton iplik üretim kapasitesiyle çalışacak ve yıllık 11.500 ton üzerinde iplik üretimi gerçekleştirecek. Bitlis iplik üretim tesisine iş başvurusu yapmak isteyen kişiler, online başvuru yöntemiyle başvurularını gerçekleştirebilecek. Fabrikaya başvuru yapmak isteyen adaylar en az ortaokul mezunu, Bitlis’te ikamet eden veya etmek isteyen vasıflı veya vasıfsız elemanlar alınacak. Bitlis İplik Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Bitlis’te kurulacak iplik fabrikasına başvuru yapmak isteyen adaylar, Eren Holding tarafından yayınlanacak iş ilanlarını takip etmesi gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirler. https://www.kariyer.net/firma-profil/eren-holding-1634-6955 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Getir Müşteri Hizmetleri iş başvurusu nasıl yapılır?, Getir iş ilanları, Müşteri Temsilcisi başvuru şartları, başvuru formu 2022, Getir.com Tele Satış Uzmanı, Customer Services Ekip Lideri, apply.workable.com/getir, Çözüm Merkezi Getir personel, eleman alımı için başvuru detayları burada. Türkiye’nin ikinci unicorn girişimi olan Getir, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi alımı yapacak. Getir iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurunun nasıl yapılacağını araştırıyor. Online market teslimat uygulaması olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Getir şuanda Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da da hizmet veriyor. Hal böyle olunca satış öncesi veya sonrası hizmet vermek amacıyla Müşteri Hizmetleri ekibini güçlendirmeye yönelik personel alacak. Başvurular internet üzerinden online olarak yapılacak. Ön Lisans ve Lisans Mezunu ve en az 1 yabancı dil sahibi olan adaylara başvurularda öncelik tanınacak. Getir tarafından Müşteri Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri Ekip Lideri, Müşteri Hizmetleri Çözüm Merkezi Uzmanı ve Tele-Satış Uzmanı aranmaktadır. Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Getir tarafından yayınlanan Müşteri Hizmetleri iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki linkler üzerinden başvurularını yapabilirler. https://www.linkedin.com/jobs/getir-jobs/ https://www.kariyer.net/firma-profil/getir-151581-76207 https://apply.workable.com/getir/ Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.