17. Uluslararası Muğla Gümüşlük Müzik Festivali 2020 | EgeEtkinlik.com 2022

17. Uluslararası Muğla Gümüşlük Müzik Festivali 2020

Home » Etkinlikler » 2020 Etkinlikleri » 17. Uluslararası Muğla Gümüşlük Müzik Festivali 2020

Yorum Ekle

Bu sene 17.si gerçekleşecek olan Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali, 17 Ağustos ve 17 Eylül tarihleri arasında, Muğla Gümüşlük’ün çeşitli yerlerinde düzenlenecek. Biletler Biletix’te..

Türkiye’nin ilk yeşil festivali 17 Ağustos’ta Gümüşlük’te başlıyor!

Tüm enerjisini güneşten alan festival, bu yıl konserlerin yanı sıra açık hava film gösterimleri ve sergilere de yer veriyor. Yine dopdolu programıyla sanat severlerle buluşuyor. Gülsin Onay sanat danışmanlığında ve Eren Levendoğlu sanat yönetmenliğinde yapılan 17. Festival, 17 Ağustos’dan 17 Eylül’e kadar devam edecek. Dünyaca yaşadığımız bu zor zamanlarda ‘’iyi şeyler de oluyor!’’ demek için hepinizi bekliyoruz.

Festival Hakkında

Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali, ilk defa 2004 yılında Bodrum’un tarihi değerleriyle öne çıkan şirin balıkçı kasabası Gümüşlük’te düzenlendi ve o günden beri de her yıl yazın en güzel akşamlarında klasik müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

2004 yılında Piyanist Eren Levendoğlu, ve Piyanist Gülsin Onay’ın önderliğinde, küçük çapta bir piyano festivali olarak, tarihi mekân Eklisia’da başlayan serüven, bir sonraki yıl uluslararası müzik festivali sıfatıyla yoluna devam etti.

Her yıl yaz mevsiminde 1,5 ila 2,5 aylık bir dönemi kapsayan festival, yurdumuz ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen, birbirinden değerli müzisyenleri çatısı altında konuk ediyor. Dünyanın ve Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivalleri arasında yer alan Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, her yıl 20 ila 30 civarında konser ve gösteriyle bugüne kadar 300 civarında etkinliğe ev sahipliği yaptı. 400 yıllık bir tarihe sahip Ortodoks şapeli Eklisia’da gerçekleştirilen konserleri her yıl 10 – 15 bin civarında konuk izleme olanağı buldu. 10. yılda artan talepleri karşılamak ve daha çok izleyiciyle buluşmak amacıyla Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Dünyanın yedi harikasından biri olan Mausolleion Anıt Mezarı’nın yapımında kullanılan taşların çıkarıldığı, yine Gümüşlük beldesi sınırları içersinde yer alan ve bin kişinin aynı anda izleyici olarak katılımına imkân sağlayan, “Antik Taş Ocağı”nda gerçekleştirildi. 10. yıl yeniliklere ve sıçramalara sahne oldu. Önceleri Gümüşlük Kültür ve Sanat Derneği bünyesinde gerçekleşen festival, daha spesifik ve daha müzik odaklı bir yapıyı benimsediği için Bodrum Klasik Müzik Derneği çatısı altında düzenlenmeye başladı.

2006 yılında festivalin bir eğitim kurumu olarak hayata geçen Eklisia Summer Music Academy (ESMA), 2014 yılından itibaren Gümüşlük Festival Akademisi (GFA) adını aldı. GFA’da düzenlenen ustalık sınıflarında bugüne kadar usta müzisyenlerle, genç yetenekler bir araya geldi. Festival boyunca konserlere gelen müzisyenler, organizasyon kapsamında masterclasslar açarak, genç müzisyenlere ustalık dersleri verdi. Dünyanın dört bir yanından Gümüşlük’e gelen virtüözlerden ders alma fırsatını yakalayan genç müzisyenler için bu, hem unutulmaz bir tecrübe oldu hem de kursların ardından genç müzisyenler birer konser verdi. Festival kapsamında bugüne kadar 1200 civarında genç müzisyen dünyaca meşhur virtüözlerin masterclasslarına katılarak piyano, keman, viyolonsel, flüt, arp, orkestra şefliği, şan, kompozisyon ve gitar dallarında sertifika sahibi oldu. Açıldığı yıldan bu yana ESMA/GFA’ya katılan 10 öğrenci yurtdışında tam zamanlı eğitim görüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İzmir Menemen Çömlek Festivali 2022

2012’de Türkiye’de ilk defa Cumhuriyet tarihimizin en önemli bestecilerinden Ahmed Adnan Saygun için bir Piyano Yarışması düzenlendi. Festival kapsamında gerçekleştirilen bu yarışmada, geçtiğimiz dört yarışmada birbirinden yetenekli 100’e yakın genç piyanist, Ahmed Adnan Saygun’un adını yaşatmak için tüm hünerlerini sergiledi. Yarışmayı kazansalar da kazanmasalar da bu deneyim kariyerleri için önemli bir dönüm noktası oldu.

Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, AB’nin EFFE etiketi ile onurlandırdığı az sayıdaki festival arasına girmiş olup, klasik müzik dünyasında 15 yıl içinde önemli bir yere gelerek, dünya müzik otoritelerinin yakından tanıdığı ve müzisyenlerce rağbet gören bir festival olma özelliğiyle ülkemizi, tüm dünyada tanıtma misyonunu sürdürmektedir.

KONSERLER

TAŞTA – ANTİK TAŞ OCAĞI (21:00) 

SUDA – FESTİVAL ALANI (20:30) 

17.08 ROSANNE PHILIPPENS & MICHAIL LIFITS (Keman & Piyano) HOLLANDA | taşta 

25.08 JEAN-MARC LUISADA  (Piyano) FRANSA | taşta 

30.08 KUMDA PİYANO | kumda

31.08 DENİZ ŞENSOY, CAN ÇAKMUR, JAMAL ALİYEV,  (Keman, Viyolonsel & Piyano)  TURKiYE | taşta 

6.09 YURI HONING ACOUSTIC QUARTET (Saksofon, Piyano, Bas, Davul) HOLLANDA | suda  

8.09 DANIEL ZAMIR (Saksofon, Gitar) ISRAiL yeşil perde –  suda

12.09 ABATE BERIHUN & ADDIS KEN PROJECT (Saksofon, Piyano, Bas, Davul) ISRAiL | yeşil perde  – suda

15.09 ERKİN ONAY, ÇAĞ ERÇAĞ, GÜLSİN ONAY (Keman, Viyolonsel & Piyano)  TURKiYE | taşta

SERGİLER

KUMDA – FESTİVAL MERKEZİ / FESTIVAL CENTRE 

AÇILIŞ / OPENING 19:30 

20.08 Civan Canova  – Gümüşlük Resim Sergisi 

29.08 Jak Kohen anısına “Müzisyenler”  Fotoğraf Sergisi

13.09 Yiğit Uygur –  “Kadın“ Fotoğraf Sergisi

FİLMLER

YEŞİL PERDE-TAŞTA

ANTİK TAŞ OCAĞI (21:00)

19.08 – VE SONRA DANS ETTİK

20.08 – PARAZİT

21.08 – FLORENCE

22.08 – SON KONSER

23.08 – WHITNEY

24.08 – KUTIMAN-WACHAGA & SAYENDE PRENSES

YEŞİL PERDE-SUDA

FESTİVAL MERKEZİ (21:00)

27.08 – CENNET SİNEMASI

28.08 – KÜÇÜK DENİZ KIZI PONYO

29.08 – TÜRKİYE’DE CAZ

1.09 – BİR ŞARKININ PEŞİNDE

2.09 – BAL ÜLKESİ

3.09 – 2040

4.09 – YEŞİL ŞEHRİN HİKAYELERİ

5.09 – MARADONA

7.09 – BUENA VISTA SOCIAL CLUB

9.09 – ŞİMDİKİ ZAMAN

10.09 – BAĞLAR

11.09 – DUDU TASSA & THE KUWAITIS: Alçakgönüllü olma, o kadar harika değilsin!

14.09 – KADIN

16.09 – KOŞ LOLA KOŞ

17.09 – JIM’LE TANIŞMAK

Not: Biletleri gişelerden ve Biletix’ten temin edebilirsiniz..

Paylaş:

 • Antalya Ticaret Odası Seçim Sonuçları

  Antalya Ticaret Odası seçim sonuçları açıklandı mı?, ATSO meclis üyeliği Ali Bahar, Davut Çetin kaç oy aldı? 2022, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası başkan ve yönetim seçimleri ne zaman?, ATSO seçimleri kaç yılda bir yapılır detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Antalya Ticaret Odası meclis üyeliği seçimi için sandık başına gitti. 1 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşen seçim saat 17.00 itibariyle sona erdi. ATSO seçim sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. ATSO başkanlık seçimi öncesi meclis üyeliğinde en çok üyeyi almak için Ali Bahar ve Davut Çetin kıyasıya yarıştı. Meclis Üyeliği seçiminde yaklaşık 25 bin üye oy kullandı. Resmi olmayan bilgilere göre seçim sonuçları belli oldu. ATSO Seçim Sonuçları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan seçimin resmi olmayan sonuçları aşağıda verilmiştir. Ali Bahar, 52 Meclis Üyesi Davut Çetin 51 Meclis Üyesi kazandı. ATSO Başkanlık Seçimleri ne zaman? ATSO başkanlık ve yönetim seçimi 7 Ekim 2022 Cuma günü gerçekleşecek. ATSO’nun yeni başkanı, yönetim kurulu, meclis başkanı ve meclis divanı, TOBB delegeleri ve disiplin kurulu da aynı seçimde belirlenecek. ATSO seçimleri kaç yılda bir yapılır? Ülkemizdeki yasalara göre Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri dört yılda bir yapılmaktadır.

 • Kaanlar Süt Fabrikası Buharkent İş Başvurusu

  Kaanlar Gıda Aydın Buharkent ilçesine büyük bir süt fabrikası açıyor. Kaanlar Süt Buharkent iş başvurusu nasıl yapılır, Kaanlar Gıda kimin, ne zaman açılacak, iş başvuru formu ve şartlarının detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Aydın Buharkent ilçesinde yapımı tamamlanma aşamasında olan süt ve süt ürünleri fabrikası açılıyor. Kaanlar Gıda tarafından yapılan fabrikaya personel ve işçi alımı yapılacak. Kaanlar Süt Fabrikası açılışının ardından günlük 1.000 ton süt işleme kapasitesine sahip olacak. 2020 yılında temeli atılan süt fabrikasında uzun ömürlü UHT Süt, Peynir, Kaşar, Tereyağı gibi ürünler üretilecek. Fabrika da ilk olarak 500 kişi istihdam edilecek ve daha sonra bu sayının arttırılması planlanıyor. Kaanlar Süt Fabrikası İş İlanları Açık Pozisyonlar Kaanlar Süt Fabrikası yeni bir üretim tesisi olduğundan dolayı bir çok açık pozisyon için başvuru yaparak çalışma imkanı bulabilirsiniz. Gıda Mühendisi Laboratuvar Teknisyeni Vardiya Mühendisi Ekip Lideri Üretim İşçisi Makine Operatörü Paketleme İşçisi Süt Boşaltma İşçisi Kantar Personeli İhracat Sorumlusu Sevkiyat Sorumlusu Satın Alma Personeli Bahçıvan Elektrik Teknisyen Makine Bakımcı Tanker Şoförü Özel Şoför Temizlik Görevlisi Güvenlik Görevlisi Forklift Operatörü Buharkent Kaanlar Süt Fabrikası Genel Başvuru Şartları Kaaanlar Süt Fabrikasına iş başvurusu yapmak için 18 yaşından büyük, en az bir yıl tecrübeli, B ve E sınıfı ehliyeti, erkek adayları için askerlikle ilişiği bulunmayan istenen şartlar arasındadır. Başvuru yapılacak bölüme göre başvuru şartları değişkenlik gösterir. Buharkent Kaanlar Süt Fabrikası İş Başvuru Formu Aydın Burharkent Kaanlar Süt ve Süt Ürünleri İşleme Fabrikasına online iş başvurusu yapabilirsiniz. Yeni açılacak fabrikaya aşağıdaki linkleri kullanarak iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvuru formuna direk ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Buharkent Kaanlar Süt Fabrikası İş Başvuru Formu Kaanlar Gıda İş İlanları Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubuhttps://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalıhttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Düzce Belediyesi Konser Takvimi

  Düzce Gençlik Festivali 2022 konserleri, Anıtpark Meydanı Millet Bahçesi nerede, Düzce Belediyesi Gençlik günleri ne zaman, maNga, Ceza, Tuğçe Kandemir, Ekin Uzunlar, Derya Uluğ, Bilal Sonses konseri saat kaçta başlayacak? detaylarını burada bulabilirsiniz. Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen konserler kapsamında bir çok ünlü sanatçı hayranlarıyla bir araya gelecek.. Konserler halka açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek. Türkiye’nin şirin şehri Düzce de kültür sanat etkinlikleri devam ediyor. Belediye tarafından 7’den 70’e herkesi kapsayan etkinlikler düzenleniyor. En çok ilgi gören etkinlikler de şüphesiz konserler oluyor. Düzce de gerçekleşecek ücretsiz konserler burada yayınlanacaktır. Konserler genellikle Anıtpark Meydanı Millet Bahçesinde düzenlenmektedir. Düzce Belediyesi Konserleri Yer: Anıtpark Meydanı, Millet Bahçesi Saat: 20.00 11 Ekim 2022 – Manga Konseri 12 Ekim 2022 – Ceza Konseri 13 Ekim 2022 – Tuğçe Kandemir Konseri 14 Ekim 2022 – Ekin Uzunlar Konseri 15 Ekim 2022 – Barış ve Damlalar Konseri 15 Ekim 2022 – Motive Konseri 16 Ekim 2022 – Derya Uluğ Konseri 17 Ekim 2022 – Bilal Sonses Konseri Düzce ve Karadeniz Bölgesindeki yeni etkinliklerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalımıza katılın. https://t.me/karadenizetkinlik İstanbul ve Marmara bölgesinde gerçekleşecek Yeni Etkinliklerden Haberdar Olmak İçin TELEGRAM Kanalımıza Katılın. https://t.me/marmaraetkinlik

 • Sanal Portal Devlet Yardımı Başvurusu 2022

  Sanal Portal Devlet yardımı nasıl alınır?, sanal portal com başvuru formu, 1475 tl yardım başvurusu nasıl yapılır, 2022 e-devlet devlet yardımı detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Sanal Portal devlet yardımları ile aileler, çocuklar ve öğrencilerin yararlanabileceği destekler için yol gösterici oluyor. Son zamanlarda sıkça en çok aranılanlar listelerine giren sanal portal, teknoloji haberlerinden iş fikirlerine, nakit yardımından devlet yardımlarına bir çok haberi sizler için yayınlıyor. Sanal Portal 2022 devlet yardımı başvurularını aşağıda bulabilirsiniz. 900 – 1200 TL Devlet Yardımı Başvurusu Devlet baba, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yeni devlet yardımı yapılmaktadır. Aile Destek Programı kapsamında verilen 900 TL ile 1200 TL başvuruları e-Devlet üzerinden alınmaktadır. Ailede hane başına düşen geliri 1448 liradan aşağıda olan aileler başvuru yapabilmektedir. Başvuru sadece “Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti” bölümünden alınmaktadır. Sanal Portal 2022 Çocuğu olan ailelere Devlet Yardımı Başvurusu Çocuğu olan ailelere SED yardımı kapsamında yardım yapılmaktadır. Aile geçimini en düşük seviyede olan ve çocuğunun bakımı ve eğitim hayatını sürdürmekte güçlük çeken aileler bu yardıma başvuru yapabiliyor. Başvurular e-devlet üzerinden online olarak yapılacak. E-devlet üzerinden “Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti Ön Başvurusu” sayfasından yapabilirsiniz. Sanal Portal 2022 Doğum Yardımı Başvurusu Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından tek seferlik Birinci çocuk için 300 TL,  ikinci çocuk için 400 TL, üçüncü ve sonraki çocuklar için 600 TL verilmektedir. Bu programdan sosyal yardım alan ve doğum yapan kadınlar yararlanmaktadır. Başvurunuzu size en yakın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına giderek yapabilirsiniz. Sanal Portal 2022 Doğalgaz Yardımı Nasıl Alınır? Kış aylarına girdiğimiz bu zamanda sıcaklıklar düşmeye başlıyor ve kombiler yavaş yavaş açmaya başlamışken devlet doğalgaz yardımı yapılacağını açıkladı. Devlet 2500 TL’ye kadar ailelere doğalgaz desteği verecek. Şehirlerin iklim değişikliklerine göre yardım miktarı değişecek. Başvurular e-Devlet üzerinden alınıyor. E-devlete giriş yaptıktan sonra “Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti” bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer devlet yardımı programlarını görmek için buraya tıklayabilir, başvurulardan haberdar olmak için TELEGRAM kanalımıza katılabilirsiniz. Devlet yardımı parası nereden ve nasıl alınır? E-devlet üzerinden yaptığınız başvuru sonrası devlet yardımı kabul edildi ise yardım parası 15 gün içerisinde başvuru sırasında verdiğiniz IBAN numaranıza yatıyor veya PTT üzerinden T.C. Kimlik numaranızı söyleyerek alabilirsiniz. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubuhttps://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalıhttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Yeni 2500 TL Doğalgaz Yardımı Nasıl Alınır, e-Devlet Başvuru Formu

  Kış günden güne kendini gösterirken, devletten doğalgaz yardımı müjdesi geldi. Isınma ihtiyacını doğalgaz ile yapan vatandaşlara 2500 TL’ye kadar destek verilecek. e-Devlet Doğalgaz Yardımı başvurusu şartları ve formu 2022, doğalgaz yardımı kimlere verilecek detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Aile Bakanlığı, geçen sene yapılan doğalgaz yardımı miktarını arttırarak 2500 TL’ye çıkardı. e-devlet üzerinden kolayca yapılan başvurular başladı. Kış ayları kendini iyice hissettirirken devlet doğalgaz yardımı için müjde niteliğinde haber verdi. Daha önce 415 TL ile 1.150 TL olarak doğalgaz desteği bu sene 900 TL ile 2.500 TL arasında verileceği açıklandı. Avrupa’da ülkemizde yaşanan doğalgaz sıkıntısı sebebiyle su, elektrik ve doğalgaza zamlar geldi. Artan fiyatlar sebebiyle zaten zor günler geçiren aileler, doğalgaz yardımı ile biraz olsun rahatlayacak. Aileler, yaşadığı bölgedeki iklim koşullarına göre ödeme alacak. Ödemeler iki taksit halinde yapılacak. Birinci Ödeme dönemi Mart / Nisan, ikinci ödeme dönemi ise Ekim / Kasım olarak berlirlenmiştir. 2500 TL Doğalgaz Yardımı Başvurusu Devlet tarafından verilecek doğal gaz yardımına herkes başvuru yapabilecek. Hanede kişi başına düşen gelir miktarı düşük olan aileler doğalgaz desteği almaya hak kazanacak. e-Devlet doğalgaz yardımı başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayın ve size en yakın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına uğrayarak başvuru formunu doldurun. https://www.turkiye.gov.tr/aile-ve-sosyal-hizmetler-sosyal-yardim-basvuru-hizmeti Doğalgaz Yardımı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen doğalgaz yardımı sonuçları yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Bakanlık başvuruları detaylı araştırarak uygun gördükleri kişileri onaylamaktadır. Bu süreçte 15 ile 30 gün sürmektedir. Doğalgaz yardımı başvurunuzun durumunuzu e-devlet üzerinden takip edebilirsiniz. Doğalgaz Yardımı Kabul Edildi, ne yapmalıyım? e-Devlet üzerinden yaptığınız Doğalgaz yardımı sonrasında ekranda kabul edildi açıklamasını görüyorsanız, başvurunuz onaylanmış demektir. Bu süreçten sonra ödeme gününe beklemelisiniz. Ödemeler dönem dönem yılda iki kez yapılmaktadır. Başvuru sırasında verdiğiniz IBAN numarasına 900 TL ile 2500 TL arasında bir para yatırılacak. Genellikle ödemeler ay başı veya ay sonu yapılmaktadır. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubuhttps://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalıhttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ https://www.youtube.com/watch?v=BGSKfV6boVE&t=1s

 • 1250 TL Sosyal Yardım Başvurusu Aile Destek Programı e-Devlet Başvuru Formu

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile Destek Programı kapsamında verilen sosyal yardım 1250 TL’ye yükseltti. 1250 TL devlet yardımı nasıl alınır, e-devlet Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti linki 2022, SYDV para desteği detaylarını burada bulabilirsiniz. Aile Destek Programı kapsamında ailelere 1250 TL sosyal yardım verilecek. e-Devlet üzerinden yapılacak başvuru sonrası yardım almaya hak kazanan vatandaşlara 12 ay boyunca ödeme yapılacak. Aile ve Sosyal Hizmet Bakanlığı daha önce duyurduğu Aile Destek Programına bağlı olarak verdiği 450 TL ve 600 TL olan yardımların arttırıldığını açıkladı. Bugünden itibaren başvuru yapacak vatandaşlara 850 TL ile 1250 TL devlet yardım yapacak. Ailelerin yardımdan yararlanabilmesi için hanede kişi başına düşen gelirin 1833,45 TL’nin altında olması gerekiyor. 1250 TL Sosyal Yardım Nasıl Alınır, Başvuru Formu Devlet tarafından dar gelirli vatandaşlara verilecek 1250 TL sosyal yardım almak isteyen vatandaşlar, e-devlet üzerinden veya ikametgah adresinize en yakın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına giderek başvurularını gerçekleştirebiliyor. e-Devlet başvurusu yapmak isteyen vatandaşların başvuruları sadece Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti üzerinden alınacağını da belirtelim. Başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilir. https://turkiye.gov.tr/aile-ve-sosyal-hizmetler-sosyal-yardim-basvuru-hizmeti Sosyal Yardım Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır? Sosyal Yardım Başvurusu yapan aileler, başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilir. https://www.youtube.com/watch?v=KS03bbAdDT0 Aile Destek Programı Parası Nereye Yatar? Aile Destek Programına başvurusu kabul edilen vatandaşların parası e-devlet veya SYDV üzerinden yaptıkları başvuru sırasında verdikleri IBAN numarasına yatırılacaktır. Eğer başvuru sırasında herhangi bir banka hesap numarası vermediyseniz, PTT üzerinden T.C. kimlik numaranızı söyleyerek sosyal yardım paranızı her ay düzenli olarak alabilirsiniz. Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubuhttps://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalıhttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • İzmir Menemen Çömlek Festivali 2022

  İzmir Menemen Uluslararası Çömlek Festivali ilk kez sizlerle buluşacak. Menemen Belediyesi çömlek festivali ne zaman, nerede, saat kaçta?, Çömlek şenliği konser 2022, Cumhuriyet Meydanı etkinlik programı detaylarını bulabilirsiniz. Unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizden Çömlek, Menemenli ustaların elinde yeniden parlayacak. Menemen Belediyesi de Çölek Festivali ile 6000 yıllık Menemen Çömlekçiliğine sahip çıkıyor. İzmir’in şirin ilçesi Menemen’de bu sene ilk kez uluslararası düzeyde düzenlenecek Menemen Çömlek Festivali, 7 – 8 – 9 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu zamana kadar yapılan çömlek festivalinin çok üstünde bir festival olacak bu etkinlikte çeşitli aktivitelerde sizlerle buluşacak. Menemen Çömlekçiliğinin tanıtılması ve bir dünya markası yapmak amacıyla düzenlenen festivali kaçırmayın. Menemen Çömlek Festivali Etkinlik Programı 7 Ekim 2022 Cuma Günü MENEMEN ŞEHİR PARKI 10.00 : Fuar Kapı Açılışı 10.30 : Fuar Karşılama Konuşması 17.00 : Kortej – Resmi Açılış 10.00 – 22:00 : Köy Stantları & Belediye Stantları 10.00 – 17.00 : Fuar Etkinlikleri & Çömlek Gösterileri TAŞHAN 10.00 – 20:00 : Hem-Hal Karma Sergi İSMET İNÖNÜ KÜLTÜR MERKEZİ 10.45 : Konferans Karşılama Konuşması 12.00 – 17.00 : Konferanslar / Söyleşiler CUMHURiYET MEYDANI 20.30 : Onur Ödülleri Töreni 21.30 : Medeniyetler Korosu Dinletisi MENEMEN ŞEHİR PARKI-TAŞHAN ARASI 11.00 – 18:00 : Festival Sokak Etkinlikler 8 Ekim 2022 Cumartesi Günü MENEMEN ŞEHİR PARKI 09.30 – 11.30 : Yarışmacı Kayıtları 12.00 – 17.00 : Çömlek Yarışmaları 11.00 – 18.00 : Workshop Etkinlikleri TAŞHAN 11.00 : Alternatif Pişirim Teknikleri Performansı 15.00 : Hem-Hal Karma Sergi Açılış Töreni 15.30 – 18.00 : Sanat Sohbetleri CUMHURİYET MEYDANI 21.00 : Konser 9 Ekim 2022 Pazar Günü MENEMEN ŞEHİR PARKI 12.00 – 17.00 : Çömlek Yarışmaları 10.00 – 22.00 : Köy Stantları & Belediye Stantları 10.00 – 17.00 : Fuar Etkinlikleri 12.00 – 18.00 : Workshop Etkinlikleri 14.00 : Fuar Kapanış Konuşması TAŞHAN 13.00 – 15.00 : Sanat Sohbetleri 15.00 : Hem-Hal Karma Sergi Kapanış Konuşması CUMHURİYET MEYDANI 18.00 : Konser (Hey Müzik Grubu) 19.00 : Yarışma Ödül Töreni Aydın’da düzenlenen etkinliklerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalımıza katılın ve INSTAGRAM hesabımızı takip edin.

 • Balıkesir Bor Karbür Fabrikası İş İlanları Başvuru Formu

  Bor işlenerek Bor Karbür olacak ve daha yüksek fiyatlara ihracı yapılacak. Balıkesir Bandırma Bor Karbür Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır? 2023, TRBor Bor Teknolojileri A.Ş. Karbür fabrikası nerede, ne zaman açılacak?, Bor Karbür tesisi son durum detaylarını bulabilirsiniz. Elmastan sonra daha sert ve dayanıklı bir madde olan Bor işlenecek ve Bor Karbür olarak dünyaya daha yüksek fiyattan satılacak. Bu da Balıkesir Bandırma ilçesinde kurulan Bor Karbür Fabrikası sayesinde olacak. Yakında açılışı yapılacak Bor işleme tesisine iş başvurusu nasıl yapıldığını merak edenler için araştırdık. Ülkemizin en zengin yeraltı kaynaklarından biri olan Bor, bir çok alanda kullanılıyor. Bor işlenerek katma değeri daha yüksek ürünlere dönüştürülüyor ve daha yüksek fiyatlara satılabiliyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı da bunu gerçekleştirebilmek için Bor Karbür Fabrikası kuruyor. Balıkesir Bandırma ilçesinde temeli atılan fabrikanın 2023 yılının ilk çeyreğinde açılışı yapılacak. Bakanlık tarafından TRBOR Bor Teknolojileri A.Ş. kuruldu. Bu şirketin kurulmasıyla birlikte yüksek teknoloji ile donatılmış fabrikalarda borun işlenmesi mümkün olacak. Açılışı yapılacak fabrikaya bir çok mühendis, memur ve işçi alımı da yapılacak. AR&GE, Üretim / İmalat, Bakım / Onarım, Satış, Teknik gibi departmanlara alımlar gerçekleşecek. En Çok Alım Yapılacak Meslekler Maden Mühendisi, Jeoloji Mühendisi Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Muhasebe Satın Alma Sorumlusu Bakım ve Onarımcı Üretim İmalat Elemanı İhracat Sorumlusu Güvenlik Görevlisi Temizlik Elemanı Balıkesir Bor Karbür Fabrikası İş Başvurusu Balıkesir’in güzel ilçesi Bandırma’ya kurulacak Bor Karbür Fabrikasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, iş ilanlarını Kariyer.net ve Linkedin.com üzerinden takip edebilirsiniz. TRBOR Bor Teknoloji şirketi tarafından yayınlanacak ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Linkedin: https://www.linkedin.com/company/trbor/ Kariyer: https://www.kariyer.net/firma-profil/trbor-bor-teknolojileri-a-s-202217-232264 Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubuhttps://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalıhttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

 • Ceza Sultangazi Etkinlik Alanı Konseri

  İstanbul Sultangazi Belediyesi Ceza Konseri sizlerle buluşacak. Ceza Sultangazi Etkinlik Alanı konseri ne zaman, saat kaçta başlayacak, İstanbul Genç Fest 2022 ücretsiz etkinlik detaylarını bulabilirsiniz. Rap müziğinin en dinlenen ismi Ceza, İstanbul Sultangazi de ücretsiz konser vermeye geliyor. İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından organize edilen GençFest kapsamında sahne alacak olan Ceza, sevilen şarkılarıyla herkesi coşturmaya hazırlanıyor. Ceza konseri 30 Eylül 2022 Cuma günü saat 21.00’de Sultangazi Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek. İstanbul’da gerçekleşen etkinliklerden haberdar olmak için TELEGRAM kanalımızı katılın. https://t.me/marmaraetkinlik

 • İzDönüşüm Fabrikası İş Başvurusu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi geri dönüşüm fabrikası İzDönüşüm Tesisi açıldı. Şehrin ambalaj atığını dönüştüreceği fabrikaya iş başvurusu nasıl yapılır, İzdönüşüm fabrikası iş ilanları detaylarını burada bulabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzDönüşüm Ambalaj Atığı Toplama ve Ayrıştırma Tesisi açılışı yapıldı. Bir çok vatandaşın evine ekmek götürmesine sebep olan projeye iş başvurusu yapabilirsiniz. 420 ton ambalaj atığını ayrıştırma kapasitesi bulunan İzDönüşüm fabrikasına çöplerden topladığı atıkları satarak para kazanan emekçiler işe alındı. İlk etapta Karşıyaka, Karabağlar, Buca ve Narlıdere ilçelerine Ambalaj Atığı Kutuları yerleştirildi. Sıfır Atık Aracı ile bu kutulardan toplanan atıklar İzdönüşüm tesisinde toplanacak ve ayrıştırma işlemleri yapılarak dönüşüme katkı sağlanacak. Büyükşehir Belediye iştirakı İzDoğa tarafından Konak’ta kurulan fabrikaya öncelikli olarak düzenli bir gelir sağlanması için hurdacılar istihdam edilecek. Onlara sigorta ve maaş verilecek. Fabrikaya sahada ve fabrikada çalışacak elemanlar alınacak. Ambalaj Atığı Kutularının tüm İzmir’e yayılmasıyla birlikte işçi açığı ortaya çıkacak ve yeni işe alımlar yapılacak. İzDönüşüm Fabrikası İş Başvurusu İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan ve şehrin tüm atığını geri dönüşüme kazandıracak olan İzDönüşüm Fabrikasına iş başvurusu yapmak isteyen İzDoğa ile iletişime geçebilir veya aşağıdaki linke tıklayarak iş başvurusu yapabilir. http://www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 İzDoğa İletişim: 0 232 498 02 70 – 0 232 498 02 720 232 498 02 71 – 0 232 498 02 73 Adres: Akdeniz Mah. Mimar Kemaleddin Cad. No:62 İç Kapı no:Z/1 Konak İzmir E-posta:[email protected] Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın. Telegram Başvuru Grubuhttps://t.me/egeetkinlik Youtube Kanalıhttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.