15 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 1 Ocak 2024

345 Türkiye Geneli Deneme Başvuru 2024

ÜçDörtBeş yayınları Türkiye genelinde deneme sınavı yapacak. 345 Türkiye Geneli Deneme başvuru nasıl yapılır 2024, başvuru formu linki endeneme.net YKS provası başvuru şartları, TYT deneme sınavı ne zaman? detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Üçdörtbeş yayınları gerçek sınav deneyimini öğrencilere yaşatmak için Türkiye Geneli deneme sınavı yapacağını açıkladı.

345 Yayınları ve En Deneme tarafından yapılacak 2024 YKS deneme sınavı tarihleri belli olmaya başladı. TYT sınavına girecek öğrencilerin katılacağı deneme sınavı başvuruları online olarak internet üzerinden alınacak.

ÖSYM tarafından sorulan soruları en yakın yazan yayınevlerinden bir tanesi olan ÜÇDÖRTBEŞ yayınları En Deneme ile anlaşarak öğrencilere gerçek sınav deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Aynı anda 81 ilde gerçekleşecek sınav deneyimine siz de katılın. Sınava katılmak için 199 TL kayıt ücreti talep edilmektedir. Deneme sınavlarına Türkiye çapında 100 bin kişiden fazla aday katılmaktadır.

Türkiye Geneli gerçekleşen deneme sınavlarında ÖSYM tarafından uygulanan tüm kurallar geçerlidir. Sınavlara kalem, silgi ve kalem tıraş gibi araçlar getirmek yasaktır. Girişte Kimlik kontrolü ve sınav giriş belgesi kontrolü yapılmaktadır. Hey aday için hazırlanmış sınav kiti ve özel kodlanmış optik formu bulunmaktadır. Oluşturulan atmosferin yanında tüm adaylar kitapçıkları aynı anda ve eşit koşullarda görecekleri için gerçek sıralamaların görülebileceği ilk ve tek uygulamadır.

345 Türkiye Geneli Deneme Sınavı Tarihleri

345 Yayınları tarafından düzenlenen Türkiye Geneli deneme sınav takvimini aşağıdan takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

345 Yayınları tarafından İlk Deneme ve Tıpkı Prova Türkiye Geneli Deneme Sınavı gerçekleşti. 2024 yılında gerçekleşecek sınavları buradan takip edebilirsiniz.

345 Türkiye Geneli Deneme Sınavı Başvuru

345 Yayınları ve EnDeneme tarafından yapılacak Türkiye Geneli deneme sınavına katılmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurabilirler.

https://portal.endeneme.net/#/auth linkine tıklayarak sınav merkezini ve seansını seçerek kaydını tamamlayabilir ve sınava katılabilirsin.


Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

2.6/5 - (17 votes)

2 thoughts on “345 Türkiye Geneli Deneme Başvuru 2024

 • ÖMER YEĞİN

  İLETİŞİM NUMARANIZI YAZARMISINIZ

  345 DENEMESİ İÇN

  Yanıtla
 • Aylin

  Biz sınava giremedik ücret iadesi talep edebilirmiyim teşekkürler

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir