14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 27 Ocak 2024

Bais Global Logistics Burs Başvuru Formu 2024

Bais Global Logistics burs başvuruları ne zaman?, Bais Global Logistics başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?, Bais Global Logistics burs başvuru şartları 2024, Üniversite öğrencileri için burs, 1500 tl burs başvuru için burs detayları burada.

Bais Global Logistics 15 üniversite öğrencisine vereceği eğitim bursu başvuruları başladı. Burs Başvurusu yapmak isteyen öğrenciler için detaylar belli oldu.

Bais Global Logistics, 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılı boyunca 12 boyunca ayda 1500 TL burs imkanı sağlayacak. Başvurular, Eylül ayında online başvuru formu üzerinden alınacak.

Bais Global Logistics Bursu Başvuru Şartları

Üniversite öğrenimine devam eden her öğrenci bu bursa başvuru yapabilmektedir.

Merak ettikleriniz için iletişim: [email protected]

Bais Global Logistics Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bais Global Logistics Burs başvurusu yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linke tıkladıktan sonra, açılan sayfadaki başvuru formunu doldurarak başvurularını yapabilirler.

https://baisglobal.com.tr/burs/

Bais Global Logistics Burs Başvuru Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bais Global Logistics bursu başvuru sonuçları 28 Eylül 2022 Çarşamba günü açıklanacak. Burs almaya hak kazanan kişiler ile iletişime geçilecektir.

Bais Global Logistics Burs ne zaman yatacak?

Bais Global Logistics tarafından verilecek bursu almaya hak kazanan öğrencilerin ilk parası 30 Eylül 2022 tarihinde banka hesabına yatacak. Her ay sonu 1500 TL hesaplarında olacak.

Bais Global Logistics Kimdir?

Bais olarak, 2009’dan bu yana, tüm operasyonlarımız için odak noktamız çıkış noktasından varış noktasına kadar maliyet ve zamandan tasarruf sağlayabileceğimiz en güvenilir ve en pratik çözümleri sunmaktır.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir