5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 10 Aralık 2022

BİLSEM Yaz Okulu Başvurusu Nasıl Yapılır 2023

BİLSEM Yaz Okulları açılıyor. Bilim ve Sanat Merkezi BİLSEM Yaz Okulu başvurusu nasıl yapılır, MEB Bilsem başvuru şartları 2023, başvuru formu, Bilsem Kayıt, randevu detayları burada.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Bilim ve Sanat Merkezi BİLSEM yaz okulları açılıyor. BİLSEM Yaz Okuluna başvuru yapmak isteyen öğrenciler nasıl yapıldığını araştırıyor.

Türkiye’nin 81 ilinde 355 Bilim ve Sanat Okulu bulunan BİLSEM ilk defa Yaz Okulu açacak. Bu yaz okullarına sadece Bilim ve Sanat Okuluna kayıtlı öğrencileri değil, isteyen herkes katılabilecek.

Yaz okulunda Bilim ve Sanat olmak üzere iki ders olacak. 2. sınıftan 12. sınıfa ilkokul, ortaokul ve liseye kadar tüm öğrenciler BİLSEM Yaz Okuluna başvuru yapabilecek. Başvurular online olarak internet üzerinden alınacak.

BİLSEM Öğretmen başvuruları 13-17 Haziran, öğrenci başvuruları 25 Haziran-2 Temmuz arasında alınacak. Kurslar, 18 Temmuz’da başlayıp 14 Ağustos’ta sona erecek.

BİLSEM Yaz Okulu Başvuru Formu

Bilim ve Sanat Merkezi BİLSEM tarafından açılacak Yaz Okulu başvurusu yapmak için şahsen başvuru alınacaktır. Öğrenci velisi ile birlikte istediği Bilim ve Sanat Merkezine giderek başvurusunu yapabilir.

Başvuru Formunu indirmek ve başvuru kılavuzunu görmek için tıklayın.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir