19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 29 Ocak 2024

Carrrefoursa Kart Başvuru Nasıl Yapılır? 2024

Carrefoursa Kart başvurusu nasıl yapılır?, Carrefour kartı başvuru formu, başvuru şartları güncelleme, 2024 THY Türk Hava Yolları Mil kampanyası, Birlikte Kazan kayıt katıl, Carrefoursa kart nedir, nasıl alınır, ne işe yarar?, Puan sorgulama için detaylar burada.

Türkiye’nin en büyük süpermarket markalarından biri olan Carrefoursa, çıkardığı alışveriş kartı ile müşterilerine müşterilerine özel indirimler ve kampanyalar sunuyor. Carrefoursa Kart’a başvuru yapmak isteyen müşteriler başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor.

Carrefoursa kart ile alışveriş yapan müşteriler bir çok üründe indirimlerden faydalanabiliyor. Müşteriler harcadıkça da kartlarına puan ve mil biriktiriyor. Biriken puan ve miller ile harcama yapabiliyor veya Miles&Smiles sayesinde Türk Hava Yollarından indirimli bir şekilde faydalanabiliyor.

Müşteriler sevdiklerine 100 TL’lik hediye kartları da alarak hediye edebiliyor. Carrefoursa ayrıcalıklarından faydalanmak için siz de hemen başvuru yapın.

Carrefoursa Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Carrefoursa kart başvurusu yapmak isteyen müşteriler, aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirler.

https://www.carrefoursakart.com/OTP/index

Carrefoursa Kart THY Mil kampanyasına nasıl katılırım?

Carrefoursa Türk Hava Yolları Mil kampanyasına katılmak isteyen kart sahipleri, aşağıdaki linke tıklayarak kampanyaya katılabilir.

https://www.carrefoursakart.com/OTP/THYOTP

Carrefoursa Kart Bakiye Sorgulama

CarrefourSa Kart bakiye sorgulama işlemleri 444 10 00 numaralı çağrı merkezini arayarak, marketlerdeki kasa görevlisinden yardım alarak veya kart uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek limitinizi öğrenebilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir