4 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 13 Ekim 2023

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 2024

Getir Müşteri Hizmetleri iş başvurusu nasıl yapılır?, Getir iş ilanları, Müşteri Temsilcisi başvuru şartları, başvuru formu 2024, Getir.com Tele Satış Uzmanı, Customer Services Ekip Lideri, apply.workable.com/getir, Çözüm Merkezi Getir personel, eleman alımı için başvuru detayları burada.

Türkiye’nin ikinci unicorn girişimi olan Getir, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi alımı yapacak. Getir iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurunun nasıl yapılacağını araştırıyor.

Online market teslimat uygulaması olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Getir şuanda Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da da hizmet veriyor. Hal böyle olunca satış öncesi veya sonrası hizmet vermek amacıyla Müşteri Hizmetleri ekibini güçlendirmeye yönelik personel ihtiyacı bulunuyor. Başvurular internet üzerinden online olarak yapılacak.

Ön Lisans ve Lisans Mezunu ve en az 1 yabancı dil sahibi olan adaylara başvurularda öncelik tanınacak.

Getir tarafından Müşteri Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri Ekip Lideri, Müşteri Hizmetleri Çözüm Merkezi Uzmanı ve Tele-Satış Uzmanı aranmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir tarafından yayınlanan Müşteri Hizmetleri iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki linkler üzerinden başvurularını yapabilirler.

https://www.linkedin.com/jobs/getir-jobs/

https://www.kariyer.net/firma-profil/getir-151581-76207

https://apply.workable.com/getir/


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir