29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 10 Aralık 2022

Gıda Kurtarma Derneği Yardım Başvurusu 2023

Gıda Kurtarma Derneği fazla yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıyor. Peki Fairy GKTD 2023 Gıda Kurtarma Derneği yardım başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları, başvuru formu, Petrol Ofisi işbirliği detayları burada.

İsrafın önüne geçmek amacıyla kurulan Gıda Kurtarma Derneği yılda binlerce aileye erzak yardımı yapıyor. Dernekten yardım almak isteyen vatandaşlar başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor.

Fairy ve Petrol Ofisi gibi büyük markalar ile yaptığı işbirlikleriyle adını son zamanlar da sıkça duyduğumuz Gıda Kurtarma Derneği, tüm canlıların en temel gereksinimi olan gıdaların adil dağılımı ile sürdürülebilir yaşamı destekliyor ve bunun için çabalıyor.

Gıda Kurtarma Derneği yaptığı projeler ile israfı önlemekle kalmıyor, bir çok insanında hayatına dokunuyor. Dernek Sosyal Etki Merkezi sayesinde bir çok ailenin ekonomisine de katkı sağlıyor.

Gıda Kurtarma Derneği Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gıda Kurtarma Derneği yardım başvurusu Sosyal Etki Merkezlerine giderek yapabilirsiniz. Sosyal Etki Merkezi olan iller şu şekildedir;

Kocaeli ve İstanbul (Anadolu/Avrupa), Ankara, İzmir, Lüleburgaz, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir illerinde bulunmaktadır. Diğer illerde yaşayan vatandaşlar aşağıdaki linke tıklayarak iletişim bölümünden yardım isteyebilir.

https://gktd.org/iletisim/


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

One thought on “Gıda Kurtarma Derneği Yardım Başvurusu 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir