21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 9 Aralık 2023

Haluk Levent Yardımları Başvuru Formu 2024

Haluk Levent yaptığı yardımlar ile binlerce vatandaşın derdine derman olmaya devam ediyor. Haluk Levent yardımları başvurusu yaparak sizde gıda erzak, burs, kitap ve kira gibi yardımlardan faydalanabilirsiniz. 2024 Haluk Levent yardım başvuru şartları ve AHBAP başvuru formu ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir insanı olarak gösterilen Haluk Levent, kendisine verilen ünvanı fazlasıyla hak eden ünlülerden. Haluk Levent yaptığı yardımlar ile vatandaş, aile ve öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Sizde başvuru yaparak hemen faydalanın.

Haluk Levent, 2017 yılında kurduğu AHBAP Derneği ile 81 ilde kurduğu ekipler ile nerede ihtiyaç sahibi birileri varsa yardımına koşuyor.

Haluk Levent, AHBAP platformu kurduğu günden bu yana binlerce aileye yardım elini uzatıyor. Ünlü sanatçı ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımları ulaştırmak için ünlüler, iş adamları ve yardımsever vatandaşlar ile sürekli irtibat halinde oluyor. Yardım alabilmek için bazı ihtiyaçları karşılayan ailelerin evine giderek onlara yemek yapıyor ve şarkı söylüyor.

Doğal afetler, kazalar başta olmak ülkede zor durumda kalan bir çok ailenin yardımına koşan Haluk Levent ve AHBAP Derneğine başvuru yaparak sizde aşağıdaki yardımlardan faydalanabilirsiniz.

Haluk Levent Yardımları

Sosyal Yardımlar

Gıda Desteği

Ev Tadilatı Yardımı

Bebek Ürünleri Yardımı

Ev Eşyası Yardımı

Barınma / Konaklama Yardımı

Nakliye Yardımı

Engelli Desteği

Fatura Yardımı

Kira Yardımı

Afet Yardımı

Sağlık Alanındaki Yardımlar

İşitme Cihazı Desteği

Tedavi Masrafları Yardımı

Oksimetre Cihazı Yardımı

Oksijen Cihazı Yardımı

Aspiratör Cihazı Yardımı

Hasta Sandalye ve Karyolası Desteği

Protez ve Ortez Yardımı

Sarf Malzemeleri Yardımı

Solunum Cihazı Yardımı

SMA Tarama Kiti Başvurusu

Eğitim Desteği

Üniversite Konaklama Desteği

Burs Desteği

Otizm Özel Eğitim Desteği

Kitap Yardımı

Kira Yardımı

Tablet Desteği

Haluk Levent Yardımları Başvuru Nasıl Yapılır?

Haluk Levent kurduğu AHBAP ile birlikte binlerce aileye ulaşarak dertlerine derman oluyor. Haluk Levent Yardımlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar için başvuru formu açıldı.

Ünlü sanatçının yaptığı yardımlardan almak isteyen aileler öncelikle https://ahbap.org/giris?returnUrl=%2Fyardim adresine tıklayarak sisteme üye olması gerekiyor ve YARDIM TALEP ET bölümünden istedikleri yardıma başvuru yapması gerekiyor.

Desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar, Haluk Levent’in Twitter hesabını takip ettikten sonra, yayınlanan tweetlerin altına yardıma ihtiyacı olduğunu gerekli resim ve videolar ile açıklayarak adını duyurmaya çalışabilir. Ahbap gönüllüleri yorum yapan kişileri inceleyerek ulaşıyorlar. Twitter hesabına https://twitter.com/haluklevent/ buradan takip edebilirsiniz.

Daha fazla yardımlardan faydalanmak için Ege Etkinlik Devlet Yardımları sayfasından başvurular hakkında bilgi alabilirsiniz.


Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

3/5 - (3 votes)

10 thoughts on “Haluk Levent Yardımları Başvuru Formu 2024

 • Bursa yenişehir de oturuyorum erzaga ihtiyac ı var yardımcı olur sanız sevinirim

  Yanıtla
 • Yeşim

  Eşim şeker hastasi dha 28 yàşinda çalisamiyor elimde belgeside vr 10 aylik bi kizim var ev kiram 10 bin ben 6 aylik hamileyim bina silerk gečiniyorum esim calisamiyor cunku bebegim hic birseysini karsiliymiyorum bu sogukta dogalgazi bile acmiyorum bn gelirim sdece 13 bin tl 10 bin kirayami verim geri kln eletirik suyami bebegim bazenleri acliktan agladigi zmnlar bile oluyor yardım talep ediyorum sizden lutfen yardim edin bize

  Yanıtla
 • Hülya Tomur

  Hamileyken eşim en yakın arkadaşımla aldattı tek başıma oğlumu büyüttüm işten çıkarıldım hiç bir gelirim yok kart borcum kira borcum var haluk bey yardımcı olurmusunuz lütfen oğlum ortaokula gidiyor servis parasınıda ödeyemedim

  Yanıtla
 • Fatma

  Benim bankaya kredi borcum var yardim edermisin 2sinifa okuyor çantası hiç bişeydi yok ben bir ailenin yanında sığıntı olarak kalıyorum inan bana hiç bakmıyor giyilmis giysileri giyiyorum askıda ekmek alıyorum yardim edermisin haluk abim

  Yanıtla
 • Fatma

  Benim bankaya kredi borcum var yardim edermisin haluk abim

  Yanıtla
 • Filiz

  Hamileyim çoçuklarımın ihtiyaçlarını alamıyorum nakite ihtiyacım var bebeğe alış veriş yapmam lazım yardım eder misiniz haluk bey

  Yanıtla
 • Anonim

  Tek başına yaşıyorum eşim öldü bana tekstil firmaları dan evde dikiş işi yapmak ve gecimimi sağlarım istiyorum aylık yılık gelirim

  Yanıtla
 • Anonim

  Eşimden ayrıldım 2tane çocuğumla yalnız yaşıyorum evim kira ödeyemiyorum ev sahibiyle mahkemelik oldum 13yasinda oğlum 5yasinda kızım var çalışmıyorum yardım istiyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir