5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 11 Kasım 2023

IKEA Aile Kart Başvuru Formu 2024

IKEA Aile Kart sahibi olan müşteriler bir çok ayrıcalıktan faydalanabiliyor. IKEA Aile kart nedir, nasıl kullanılır? 2024, kart alma çıkarma başvuru formu ve üyelik şartları ücretsiz kargo, nakliye var mı?, bakiye sorgulama detayları burada bulabilirsiniz.

Dünyanın en büyük mobilya perakendecisi olan IKEA, Aile Kart sahibi olan müşterilerine bir çok avantaj sağlıyor. Aile Kart başvurusu yaparak siz de IKEA’nın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi alın.

IKEA’nın müşterilerine özel sunduğu Aile Kart sahipleri aşağıdaki avantajlara sahip olacaktır.

IKEA Aile Kart Avantajları

Kredi Kartlarına vade farksız 6 ay taksit imkanı, IKEA mağazalarından yapacağınız mobilya ve aksesuar alışverişlerinden kazandığınız %0,5’i kadarını Aile Para olarak biriktirip yıl sonuna kadar harcayabilirsiniz.

Yıl boyunca sadece Aile Kart sahiplerine özel yapılacak kampanya ve ücretsiz imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Nakliye var mı?

IKEA Aile Kart sahiplerine sene boyunca sunduğu hizmetler yıl boyunca değişkenlik göstermektedir. Her zaman olmasa da belirli dönemler de yaptığı kampanyalar ile müşterilerine Ücretsiz Kargo ve Nakliye hizmeti sunmaktadır. Kampanyaları takip ederek haberdar olabilirsiniz.

IKEA Aile Kart Başvuru Formu

IKEA Aile Kart sahibi olmak isteyen müşteriler, mağazadaki başvuru noktalarından ve mobil uygulamasından yapacağı gibi https://www.ikea.com.tr/ailekart/basvur linkine tıklayarak başvuru formu üzerinden kolayca IKEA Aile Kart sahibi olabilir.

IKEA Aile Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

IKEA Aile Kart sahibi olduktan sonra biriken puanınızı öğrenmek için mağazadaki kasiyer arkadaşlardan, IKEA mobil uygulamasını indirerek veya https://www.ikea.com.tr/ailekart/uyelik/uye-girisi linkine tıklayarak üye girişi yaptıktan sonra bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

Daha fazlası için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

One thought on “IKEA Aile Kart Başvuru Formu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir