24 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 7 Mart 2023

Kelebek Bursu Başvuru Nasıl Yapılır? 2023

Kelebek Mobilya depremzede öğrencilere burs vereceğini açıkladı. Kelebek etkisi burs başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir?, Kadınlar günü burs başvuru formu doldur 2023, TEV Kelebek etkisi projesi nedir detaylarını egeetkinlik.com da bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilya markalarından Kelebek Mobilya, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle depremden etkilenen öğrenci kızlara Kelebek Bursu vereceğini duyurdu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü buruk olarak kutlayacak olsak da Kelebek Mobilya herkesi dayanışma içinde olmaya umut dolu adımlar atmaya davet ediyor. Asrın felaketi sonrası hayata dönüşü hızlandırmak için kenetlenmeli ve yaralarımızı hep birlikte sarmak için elini taşın altında koyan Kelebek Mobilya, deprem bölgesindeki kızlarımızın eğitimlerine kelebek etkisi yaratmak için Türk Eğitim Vakfı ile iş birliği yaptı. TEV iş birliği kapsamında 200 kız öğrenciye burs verilecek.

Kelebek etkisi burs programına Nükhet Duru, Tolgahan Sayışman, Cem Belevi, Almeda Abazi Sayışman ve Şebnem Sungur’da destek veriyor.

Kelebek Bursu Başvuru Şartları

Kelebek Mobilya tarafından verilecek Kelebek Bursuna başvuru yapmak isteyen kız öğrencilerin ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrenimi görmesi ve deprem bölgesinde ikameti bulunması gerekiyor. Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye ve Adana‘da yaşayıp depremden etkilenen tüm ailelerin kız öğrencileri başvuru yapabilir.

Kelebek Bursu Başvuru Nasıl Yapılır?

Kelebek Bursuna başvuru yapmak isteyen kız öğrenciler, Türk Eğitim Vakfı tarafında verilen bursların başvuru tarihlerini takip etmesi gerekiyor. https://www.tev.org.tr/burs-yurt-ici-burslar-nasil-basvururum/tr/13 adresine tıklayarak başvuru tarihleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kelebek Bursuna Bağış Nasıl Yapabilirim?

Türk Eğitim Vakfı iş birliğiyle verilecek Kelebek etkisi bursuna bağış yapmak isteyen hayırsever vatandaşlar, https://bagis.tev.org.tr/burs-fonu-bagisi?q=12731&k=97786 adresine tıklayarak bağış miktarına girdikten sonra tek seferlik ve aylık düzenli olarak bağışını yapabilir.

Depremzede Öğrencilere Burs Veren Kurumlar 2023

Daha fazla burs başvurusu için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir