21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 29 Ocak 2024

Kırıkkale İŞKUR TYP Alımı İş İlanları Başvuru 2024

Kırıkkale İşkur TYP alımı başvurusu nasıl yapılır?, Kırıkkale TYP alımı başvuruları ne zaman? 2024 TYP Kura Sonuçları, TYP alımları başladı mı?, Milli Eğitim Bakanlığı MEB okul temizlik personeli iş ilanları için başvuru detayları burada.

İşkur Kırıkkale’de TYP alımları yapıyor. TYP alımlarının ne zaman yapıldığını merak eden vatandaşlar, başvurunun nasıl yapıldığını araştırıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki okullar başta olmak üzere çeşitli kamu kurumlarında çalışan TYP çalışanları temizlik personeli, Çevre Temizliği, Bakım Onarım ve güvenlik görevlisi olarak görev yapmaktadır. MEB İşkur üzerinden yılın çeşitli dönemlerinde alımlar yapıyor. Kırıkkale’nin 9 ilçesine yapılacak Başvurular online olarak veya telefon üzerinden yapılabiliyor.

Başvuru yapan kişiler arasında yapılacak kura ile de çalışacak kişiler seçiliyor ve hemen iş başı yapabiliyorlar.

Kırıkkale TYP alımı yapılacak ilçeler

Kırıkkale Merkez

Bahşılı

Balışeyh

Çelebi

Delice

Karakeçili

Keskin

Sulakyurt

Yahşihan

Kırıkkale TYP Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkkale ve ilçelerine yapılacak TYP alımı için başvuru ilanlarını aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Başvuru sorgulama linkine tıkladıktan sonra, öncelikle işkur’a üye girişi yapın. Ardından sorgulama ekranında bulunan Başvuru Yapılacak İl bölümünden Kırıkkale’yi seçin ve ARA butonuna tıklayın. Mevcut ilanlar aşağıda listelenecektir. Eğer herhangi bir ilan çıkmadıysa, ara sıra sorgulama yaparak başvuruları takip edebilirsiniz.

Kırıkkale TYP Alımı Başvuru Kura Sonuçları

Kırıkkale TYP alımı başvuru kura sonuçlarını öğrenmek için Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesi olan kirikkale.meb.gov.tr adresi üzerinden duyurular bölümüne bakarak sonuçları görebilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfd

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir