23 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Şubat 2023

Paribu Bardak Hediyesi Başvuru Nasıl Yapılır?

Paribu Bardak Kupa başvuru formu, Paribu bardak kupa nasıl alınır?, Paribu yazılı kupa, Bitcoin paribu hediye bardak, Paribu kimlere bardak veriyor?, Paribu Twitter için başvuru detayları burada.

Türkiye’nin yerli kripto para alım satım platformu Paribu, kullanıcılarına bardak kupa hediye etmeye devam ediyor. Paribu yazılı bardaklardan almak isteyen kullanıcılar başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor.

Yarının Dünyası Bu sloganıyla bitcoin alım satım hizmeti sunan Paribu’nun bardağından almak isteyen kişiler özel olarak başvuru yapması halinde bardak alabiliyor. Paribu yazılı bardaklar kargo ile kapınıza kadar geliyor.

Paribu Bardak Kimler Alabilir?

Paribu yazılı bardak almak isteyen kullanıcılar, Paribu web sitesi veya uygulaması üzerinden bitcoin veya altcoin alım satım işlemleri yapan kişilere gönderilmektedir. Paribu üyesiyseniz ve devamlı olarak kullanıyorsanız bu bardaklardan hediye olarak ücretsiz alabilirsiniz.

Paribu yazılı bardak nasıl alınır, Başvuru Nasıl Yapılır?

Paribu’dan bardak alan kişilerle yaptığımız görüşme neticesinde bardakların özel olarak istenmesi sonucunda gönderildiğini belirttiler. Paribu yazılı bardaklardan almak isteyen kişiler Twitter üzerinden Paribu resmi hesaplarına Direk Mesaj DM üzerinden bardak istediğini belirtmesi halinde bardaklarını alabilirler.

Paribu yazılı bardak almak isteyenlerden ad soyad, adres ve kullanıcı adı istenmektedir.

Paribu Twitter adresi:
https://twitter.com/ParibuCom
https://twitter.com/ParibuDestek

Daha fazlası için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Telegram: https://t.me/egeetkinlik

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Tiktokhttps://www.tiktok.com/@bakicelik92

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir