22 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 12 Mart 2023

Sanal Portal Devlet Yardımı Başvurusu 2023

Sanal Portal Devlet yardımı nasıl alınır?, sanal portal com başvuru formu, 1475 tl yardım başvurusu nasıl yapılır, 2023 e-devlet devlet yardımı detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Sanal Portal devlet yardımları ile aileler, çocuklar ve öğrencilerin yararlanabileceği destekler için yol gösterici oluyor.

Son zamanlarda sıkça en çok aranılanlar listelerine giren sanal portal, teknoloji haberlerinden iş fikirlerine, nakit yardımından devlet yardımlarına bir çok haberi sizler için yayınlıyor. Sanal Portal 2023 devlet yardımı başvurularını aşağıda bulabilirsiniz.

900 – 1250 TL Devlet Yardımı Başvurusu

Devlet baba, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yeni devlet yardımı yapılmaktadır. Aile Destek Programı kapsamında verilen 900 TL ile 1250 TL başvuruları e-Devlet üzerinden alınmaktadır. Ailede hane başına düşen geliri 1448 liradan aşağıda olan aileler başvuru yapabilmektedir. Başvuru sadece “Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti” bölümünden alınmaktadır.

Sanal Portal 2023 Çocuğu olan ailelere Devlet Yardımı Başvurusu

Çocuğu olan ailelere SED yardımı kapsamında yardım yapılmaktadır. Aile geçimini en düşük seviyede olan ve çocuğunun bakımı ve eğitim hayatını sürdürmekte güçlük çeken aileler bu yardıma başvuru yapabiliyor. Başvurular e-devlet üzerinden online olarak yapılacak. E-devlet üzerinden “Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti Ön Başvurusu” sayfasından yapabilirsiniz.

Sanal Portal 2023 Doğum Yardımı Başvurusu

Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından tek seferlik Birinci çocuk için 300 TL,  
ikinci çocuk için 400 TL, üçüncü ve sonraki çocuklar için 600 TL verilmektedir. Bu programdan sosyal yardım alan ve doğum yapan kadınlar yararlanmaktadır. Başvurunuzu size en yakın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına giderek yapabilirsiniz.

Sanal Portal 2023 Doğalgaz Yardımı Nasıl Alınır?

Kış aylarına girdiğimiz bu zamanda sıcaklıklar düşmeye başlıyor ve kombiler yavaş yavaş açmaya başlamışken devlet doğalgaz yardımı yapılacağını açıkladı. Devlet 2500 TL’ye kadar ailelere doğalgaz desteği verecek. Şehirlerin iklim değişikliklerine göre yardım miktarı değişecek. Başvurular e-Devlet üzerinden alınıyor. E-devlete giriş yaptıktan sonra “Sosyal Yardım Başvuru Hizmeti” bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Diğer devlet yardımı programlarını görmek için buraya tıklayabilir, başvurulardan haberdar olmak için TELEGRAM kanalımıza katılabilirsiniz.

Devlet yardımı parası nereden ve nasıl alınır?

E-devlet üzerinden yaptığınız başvuru sonrası devlet yardımı kabul edildi ise yardım parası 15 gün içerisinde başvuru sırasında verdiğiniz IBAN numaranıza yatıyor veya PTT üzerinden T.C. Kimlik numaranızı söyleyerek alabilirsiniz.

Ege Etkinlik Devlet Yardımları sayfamızı ziyaret ederek diğer desteklere de başvuru yapabilirsiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu
https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı
https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

5/5 - (1 vote)

3 thoughts on “Sanal Portal Devlet Yardımı Başvurusu 2023

 • Yusuf bülbül

  Engelliyi çalışmıyorum

  Yanıtla
 • Özlem

  benim ihtiyacım var lütfen kiraciyiz 3 çocuğum var okula giden taştan yumuşak herseye ihtiyacımız var cocuklarim için

  Yanıtla
 • Ben de çalışmıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum 1475 Ben de başvurmak istiyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir