4 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 28 Ocak 2023

Tokat Belediyesi Ramazan Gıda Kolisi Yardım Başvurusu 2023

Tokat Belediyesi yardımları 2023, Ramazan erzak yardımı, Tokat Belediyesi Sosyal Market, Sosyal Market nedir? Ramazan yardım başvuruları. Tokat Belediyesi aşevi, Eyüp Eroğlu gıda kolisi. Tokat Valiliği sosyal yardım. Tokat erzak paketi başvurusu nasıl yapılır?

Tokat Belediyesi, Ramazan Ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımı yapmaya devam ediyor. Tokat Belediyesi Sosyal Market ve Aşevi tarafından, şimdilik 5bin aileye dağıtılması planlanan yardımlar, ihtiyaç doğrultusunda arttırılacak. Peki yardımlar kimlere dağıtılıyor, nasıl başvuru yapılır?

Tokat ilinde yaşayan vatandaşlar ikamet ettiği bölgedeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı‘na ve Belediyelere başvurarak başvuruda bulunabilirler. Burada sizden kimlik bilgisi, iletişim bilgisi, gelir bilgisi gibi bilgiler istenecektir. Başvuru sonrası talebiniz değerlendirilip size geri dönüş yapılacaktır.

Tokat Belediyesi İletişim: (0356) 214 22 20
Tokat İli Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı: (0356) 212 41 74
Tokat Belediyesi Sosyal Market:  (0850) 8850460

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu şunları dile getirdi: “11 ayın sultanı Ramazan ayında da vatandaşlarımızla her ne kadar halkımızla birlikte iftar yapamasak da, orucumuzu açamasak da, da ihtiyaç sahibi, kimsesi olmayan ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın gönül kapılarını çalmaya, gönüllerine girmeye devam ediyoruz. Bu amaçla 5 bin gıda kolisi hazırladık. Bu gıda destek kolilerimizi dar gelirli ve 65 yaş üstü kimsesi olmayan vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Böylece vatandaşlarımızın iftar sofralarına katkı sağlamış oluyoruz”


Yeni Başvurulardan haberdar olmak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir