19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 5 Ocak 2024

Vodafone Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır 2024

Vodafone abonelerine kredi desteği verecek. Vodafone Kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları, başvuru formu 2024, CEPTETEB kredi nasıl alınır, kredi puanı öğrenme detayları burada.

Vodafone abonelerine özel faiz oranlarıyla kredi verilecek. Vodafone kredi başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar başvuruların nasıl yapıldığını merak ediyor.

Vodafone, CEPTETEB işbirliğiyle ile abonelerine 1.000 ile 75.000 TL arasında kredi imkanı sağlıyor. Kredi notuna göre belirlenecek krediyi aboneler 36 aya varan taksitlerle ödeyebilecek. Faiz oranı da kredi çekecek kişinin Findeks Kredi Notuna bağlı olarak belirlenecek.

CEPTETEB müşterisi değilseniz bile, kredi başvurusu kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, müşteri temsilcisi sizi arar ve evraklarınızı bulunduğunuz yere getirerek size imzalatacaktır.

Vodafone Kredi Başvuru Şartları

  • Vodafone Abonesi olmaya devam etmek,
  • Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olmak,
  • Findeks Kredi Notu (KKB Skoru) 1.850 ve üzeri olanlar,

Vodafone Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Vodafone tarafından verilecek krediye başvuru yapmak isteyen aboneler, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek giriş yapmalıdır. Giriş yaptıktan sonra, Kampanyalar bölümünden krediye başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone Kredi Limiti Öğrenme

Vodafone tarafından 75.000 TL’ye kadar verilecek kredi, kredi notunuza bağlı olarak verilecektir. Bu nedenle kredi başvurusu yapmanız için, KKB skorunuzu öğrenmeniz geremektedir. Findeks üzerinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak öğrenin.

https://www.findeks.com/


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir