19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 9 Ocak 2024

Ankara Elektrik Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır 2024

Ankara Büyükşehir Belediyesi Tek Yürek projesi ile elektrik yardımı yapmak isteyenleri buluşturuyor. 2024 Ankara Elektrik faturası desteği başvurusu nasıl yapılır, ankaratekyurek.com başvuru şartları, Başkent Kart başvuru formu, Mansur Yavaş twitter elektrik faturası duyurusu detayları burada.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Tek Yürek projesi ile ihtiyaç sahibi vatandaşların elektrik faturalarının ödenmesini sağlıyor. Elektrik Faturası yardımı almak isteyen vatandaşların sisteme nasıl dahil olacağını ve başvuruların nasıl yapıldığını araştırıyor.

Ankara Büyükşehir Tek Yürek kampanyası büyüyerek devam ediyor. Tek Yürek kampanyası ile Nakdi Destek ve Su Faturası desteği veren Büyükşehir, elektrik faturası desteğini kampanyasını da sisteme dahil etti. Dar gelirli vatandaşların ödeyemediği elektrik faturalarını artık yardımseverler kolayca ödeyebilecek.

Ekonomik durumu kötü olan vatandaşlar elektrik faturası alması için sisteme dahil olması gerekiyor. Bunun için belediyeye başvuru yapması gerekiyor. Peki Tek Yürek Elektrik Faturası yardımı nasıl alınır, başvuru nasıl yapılır?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Elektrik Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Tek Yürek kampanyasına katılmak isteyen dar gelirli vatandaşlar öncelikle belediyeye sosyal yardım başvurusu yapması gerekiyor. Sosyal yardım alarak Başkent Kart sahibi olan vatandaşlar nakdi destek, gıda yardımı, elektrik ve su faturası desteği gibi bir çok yardımdan faydalanabiliyor.

Başkent Kart Sosyal Yardım başvurusu yapmak için tıklayın…


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir