14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 4 Ocak 2024

Mansur Yavaş YKS Para Yardımı Yapıyor mu? 2024

Ankara Büyükşehir Belediyesi ABB Mansur YKS Para yardımı başvurusu nasıl yapılır?, 2024 YKS giriş ücreti desteği belediye yardım ediyor mu?, YKS TYT AYT sınav ücreti ne kadar?, Ankara YKS sınav parası yatırma için detaylar burada.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS 2024 sınavına girecek öğrenciler Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Mansur Yavaş’ın sınav ücreti yardımı yapıp yapmadığını merak ediyor.

Ankara’da yaşayan ve üniversite sınavına girecek öğrencilerin Ankara Büyükşehir Belediyesi 2021, 2022 ve 2023 yılında öğrencilerin YKS sınav ücretini karşılamıştı. Bu sene de öğrenciler sınav ücretinin belediye tarafından karşılanmasını istiyor. Peki ABB Mansur Yavaş YKS para yardımı yapacak mı?

Mansur Yavaş YKS para yardımı başvurusu var mı, başvuru nasıl yapılır?

ÖSYM tarafından yapılacak YKS sınavına giriş ücretiyle ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi Mansur Yavaş tarafından Twitter üzerinden açıklama yapılacak. Açıklamanın ardından YKS 2024 yardım başvurusu başlayacak. Aşağıdaki linke tıklayarak YKS 2024 yardım başvurusu için sınav başvurularının başlamasını beklemelisiniz. YKS yardımı başladığında haberdar olmak için INSTAGRAM hesabımızı takip edebilirsiniz.

https://forms.ankara.bel.tr/yks2024

YKS Ücret Yardımı Yapan Belediyeler Başvuru

Ankara Büyükşehir Belediyesi YKS Yardımından Kimler Faydalanabilir?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek YKS yardımından 2024 yılında sınava girecek öğrenciler faydalanacak. Lise son sınıf veya mezun olarak üniversiteye hazırlanan adaylar alacak. Öğrencilerden Ankara’da ikameti şartı istenecek.


5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir