4 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 9 Mart 2023

Mansur Yavaş YKS Para Yardımı Yapıyor mu? 2023

Ankara Büyükşehir Belediyesi ABB Mansur YKS Para yardımı başvurusu nasıl yapılır?, 2023 YKS giriş ücreti desteği belediye yardım ediyor mu?, YKS TYT AYT sınav ücreti ne kadar?, Ankara YKS sınav parası yatırma için detaylar burada.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS 2023 sınavına girecek öğrenciler Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Mansur Yavaş’ın sınav ücreti yardımı yapıp yapmadığını merak ediyor.

Ankara’da yaşayan ve üniversite sınavına girecek öğrencilerin Ankara Büyükşehir Belediyesi 2021 ve 2022 YKS sınav ücretini karşılamıştı. Bu sene de öğrenciler 115 TL olan sınav ücretinin belediye tarafından karşılanmasını istiyor. Peki ABB Mansur Yavaş YKS para yardımı yapacak mı?

Mansur Yavaş YKS para yardımı başvurusu var mı, başvuru nasıl yapılır?

ÖSYM tarafından yapılacak YKS sınavına giriş ücretiyle ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi Mansur Yavaş tarafından Twitter üzerinden açıklama geldi. Aşağıdaki linke tıklayarak YKS 2023 yardım başvurusu için sınav başvurularının başlamasını beklemelisiniz. 15 Mart 2023 tarihine kadar aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://forms.ankara.bel.tr/yks2023

YKS Ücret Yardımı Yapan Belediyeler Başvuru


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

5/5 - (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir