14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 12 Ocak 2024

Bayrampaşa Belediyesi Bebek Hediyesi Başvuru Formu 2024

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi Bebek Hediyesi başvurusu nasıl yapılır?, Yeni Doğan Hoş geldin Bebek yardımı desteği nasıl alınır? 2024, başvuru formu ve başvuru şartları, Bebek yardımı paketinde neler var, telefon whatsapp numarası, mail adresi, bebek yardımı dilekçesi için başvuru detayları burada.

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi yeni doğan bebekler için ailelere yardım yapacağını duyurdu. Bebek yardımı almak isteyen vatandaşlar, başvurunun nasıl ve nereden yapılacağını merak etmeye başladı.

Bayrampaşa Belediyesi, yeni evlat sahibi olan vatandaşların bebek heyecanına ortak olmak amacıyla Hoşgeldin Bebek , Bebeğinizin İlk Hediyesi Bizden projesini başlattı. Proje kapsamında başvuru yapan ailelere bebeklerin ihtiyaçlarından oluşan bir paket hediye edilecek.

Bebek yardımından 1 Aralık 2021 tarihinden itibaren doğan bebeklerin aileleri yararlanabilecek. Bayrampaşa Belediyesine bağlı oturan tüm aileler bu yardımdan faydalanabilir.

Bayrampaşa Belediyesi Bebek Hediyesi Başvuru Nasıl Yapılır?

Bayrampaşa Belediyesi tarafından verilecek olan bebek paketine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki telefon numarasını veya mail adresi üzerinden başvurularını yapabilirler.

Bebek Yardımı Telefon Numarası: 444 1 990

Bebek Yardımı Mail Adresi: [email protected]


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir