5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2023

Bolu Belediyesi Nakdi Destek Yardım Başvurusu 2023

Bolu Belediyesi ailelere 2000 TL sosyal yardım yapacak. Bolu Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır 2023 – 2024, Tanju Özcan Nakdi destek başvuru şartları formu, Aile sigortası nedir, parası nasıl alınır, başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak, yardım parası nereye, ne zaman yatacak detayları burada.

Bolu Belediyesi yardım başvurusu yapan ailelere nakdi destek verecek.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla her koşulda ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya gayret gösteren Bolu Belediyesi yeni yardım paketini açıkladı. Aile Sigortası adı altında verilecek yardım kapsamında 4 bin aileye her ay olmak üzere 2.000 TL yardım desteğinden bulunacak. Tanju Özcan önderliğinde verilecek yardımlar 12 ay boyunca devam edecek.

Aile Sigortası nedir?

Aile Sigortası, Bolu Belediyesi tarafından verilen bir yardım paketidir. Belediye, yardımlara verilen Yoksulluk maaşı ve ihtiyaç maaşı gibi isimleri doğru bulmuyor. Yardım alan kişileri de rencide etmemek için Aile Sigortası adı altında sosyal yardım yapacak.

Bolu Belediyesi Nakdi Destek Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Bolu sınırları içerisinde ikamet etmek,
  • İhtiyaçlarını karşılamada zorluk yaşamak

Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi tarafından verilecek 2000 TL nakdi destek yardım başvurusu Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne giderek bizzat başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmaya giderken yanınızda kimliğinizi götürmeyi unutmayın.

Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak?

Bolu Belediyesine yardım başvurusu yapan vatandaşlar başvuru sonucunu 15 ila 45 gün arasında öğrenebilecek. Başvurusu kabul edilen aileler ile belediye iletişime geçecektir.

Bolu Belediyesi Yardım Parası Ne Zaman Ve Nereye Yatacak?

Bolu Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara vereceği 2000 TL yardım parası başvuru yapan aile bireyinin banka hesabına yatacak. Nakdi destek parasının hangi tarihlerde yatacağı henüz belli olmamıştır.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir