29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 31 Ekim 2023

Çankaya Belediyesi Gıda Kart Başvuru Formu 2024

Ankara Çankaya Belediyesi Gıda Kart dağıtımı yapacak. 2023 – 2024 Çankaya Belediyesi Gıda kart başvurusu nasıl yapılır, gıda yardımı başvuru şartları, gıda erzak kolisi desteği başvuru formu, nakdi destek cankaya.bel.tr/gidakart, Gıda Kart Bakiye Sorgulama detayları burada.

Ankara Çankaya Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara Gıda Kart dağıtımı yapacak. Gıda yardımından faydalanmak isteyen vatandaşlar başvuruların nasıl yapıldığını araştırıyor.

Çankaya Belediyesi ekonomik zorluklar yaşayan ailelere vereceği Gıda Kart ile her ay düzenli olarak para yatıracak. Bu paralar ile aileler istedikleri marketlerden alışveriş yapabilecek. Çankaya Belediyesi 20.000 bin aileye dağıtacağı Gıda Kartlara aylık 300 lira yatıracak.

Gıda Kart Başvuru Şartları

 • TC vatandaşı olmak
 • Çankaya İlçe sınırları içerisinde ikamet etmek
 • Hane geliri kişi başına düşen miktarı, asgari ücretin 2/3 ünü geçmemek

Çankaya Belediyesi Gıda Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Ankara Çankaya Belediyesi tarafından dağıtılacak Gıda Kartlarından almak isteyen vatandaşlar aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilir.

https://iletmer.cankaya.bel.tr/home/basvuru

Başvuru tipi olarak İSTEK seçilmelidir. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Açıklama kısmına gıda yardımı almak istediğinizi belirtmelisiniz.


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

2 thoughts on “Çankaya Belediyesi Gıda Kart Başvuru Formu 2024

 • Gülhan

  Bende bu karttan yararlanmak istiyorum fakat bir turlu basvurumu gerceklestiremiyorum almis olduğum 2393tl yetim aylığı 3000tl kira yardima cok ihtiyacim var

  Yanıtla
 • baysal dogan

  tamaile genel ihtaycımızdan dolayı daha öncede gıda kartı desteği alıştım bu hakın birdaya güncelenmesi sözkonusum yoksa daha önce ki kart baş vurumuz geçelimi

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir