5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 6 Ekim 2023

Esenyurt Belediyesi Eskart Bakiye Sorgulama 2024

İstanbul Esenyurt Belediyesi Eskart Bakiye sorgulama nasıl yapılır?, Esenyurt Sosyal yardım kartı nasıl alınır? 2023-2024, Para yükleme, para transferi, Eskart kartımda ne kadar kaldı?, Eskart Sorgulama, Esenyurt yardım kartı, Hangi marketlerde geçerli, Kırtasiye para yattı mı? için sorgulama detayları burada.

İstanbul Esenyurt Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını Eskart üzerinden yapıyor. Eskart’a para yatıp yatmadığını merak eden vatandaşlar, sorgulamanın nasıl yapıldığını merak ediyor.

Esenyurt Belediyesi, fakir ve yardıma muhtaç dar gelirli vatandaşlara eğitim bursundan gıdaya, faturalardan bayram yardımına kadar bir çok alanda destek bulunuyor. Eskart’ına para yüklenen vatandaşlar Esenyurt ilçesi sınırlarında yer alan market, kırtasiye gibi yerlerden %20 indirimden faydalanabiliyor. Harcama yapan vatandaşlar kartında ne kadar kaldığını da öğrenebiliyor.

Esenyurt Belediyesi ESKART Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Esenyurt Belediyesi’nin yardım kartı oarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara verdiği ESKART’ına ne kadar para yattığını ve harcama sonrasında ne kadar para kaldığını öğrenmek isteyen bir çok kişi bulunuyor.

Eskart’ında ne kadar kaldığını öğrenmek isteyen vatandaşlar, 444 04 11 numaralı telefonu arayarak kartında ne kadar para kaldığını öğrenebilir.

5/5 - (1 vote)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir