24 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 13 Ekim 2023

Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası İş Başvurusu 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır?, 2024 Halk Ekmek personel, eleman iş ilanları, Hadımköy ekmek fabrikası ne zaman açılacak?, Ekmek Ustası elemanı, Türkiye’nin en büyük halk ekmek fabrikası nerede? için iş başvuru detayları burada.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası açılıyor. Halk Ekmek Fabrikasında çalışmak isteyen adaylar, başvuruların ne zaman başlayacağını, nasıl yapılacağını merak ediyor.

İBB tarafından Türkiye’nin en büyük Halk Ekmek Fabrikası ünvanına sahip olacak Hadımköy Ekmek Fabrikası Mayıs ayının sonunda açılacak. Fabrika İstanbul’da yaşanacak bir kriz anında bile 24 saat hizmet verecek. Dolayısıyla fabrikada vardiyalı sistem uygulanacak.

Gıda Mühendisinden Fırıncı Ustasına, Şoföründen temizlik görevlisine kadar bir çok alanda personel alımı yapılacak. Fabrika da 100 den fazla kişiye istihdam sağlanması hedefleniyor.

İstanbul Halk Ekmeğin dördüncü ve en büyük fabrikası olacak olan Hadımköy Ekmek Fabrikasına iş başvuruları online olarak yapılacak.

Hadımköy Halk Ekmek Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İBB tarafından açılacak Hadımköy Halk Ekmek Fabrikasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki link üzerinden ve İŞKUR e-şube üzerinden ilanları takip etmesi gerekiyor. Başvurular İstanbul Büyükşehir’in Kariyer sitesi üzerinden alınacak.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir