29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 10 Ekim 2023

Bağcılar Belediyesi Üniversite Bursu 2023 – 2024

İstanbul Bağcılar Belediyesi üniversite öğrencilerine burs vereceğini açıkladı. Bağcılar Üniversite bursu başvurusu nasıl yapılır, Abdullah Özdemir burs başvuru formu 2023- 2024, Bağcılar Belediyesi 6000 TL yardım başvurusu detaylarına EgeEtkinlik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi üniversite öğrencilerine destek vereceğini duyurdu.

2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılına başlayan üniversite öğrencilerine bir destekte Bağcılar Belediyesinden geldi. Belediye üniversiteyi kazanan ve kayıt yaptıran tüm öğrencilere 6000 TL burs vereceğini açıkladı. Başvurular internet üzerinden alınacak. Burs başvurusu 6 Kasım 2023 tarihine kadar yapılabilecek.

Bağcılar Belediyesi Üniversite Bursu Başvuru Şartları Nelerdir?

İstanbul Bağcılar Belediyesi tarafından verilecek üniversite bursuna Bağcılar ilçesinde ikameti bulunan öğrenciler başvuru yapabilecek. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar burstan faydalanacak. İlk kez ön lisans veya lisans programlarına kayıt yaptırmış olması gerekiyor. Açık öğretim fakültesi öğrencileri yararlanamayacak. Verilecek IBAN numarası öğrenciye ait olacak.

Bağcılar Belediyesi Üniversite Bursu Başvuru Formu

İstanbul Bağcılar Belediyesi üniversite bursu almak isteyen öğrenciler için başvuru formu açıldı. Başvuru yapmak için https://ebelediye.bagcilar.bel.tr/web.talep.doms?knd=kultur&@talepId=1247 linkine tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi Burs Ne Zaman Yatacak?

2023-2024 Eğitim Öğretim döneminde Bağcılar Belediyesi tarafından verilecek burs miktarı 6000 TL olarak belirlendi. Bu miktarı belediye tarafından öğrencilere 3 taksit halinde verilecek. İlk taksit ödemesi Kasım Ayının son haftasında yapılacak. İkincisi ise Ocak ayının son haftasında, son ödeme ise Mart ayının 2.haftasında yapılacak.

1. Taksit Kasım ayı son haftası
2. Taksit Ocak ayı son haftası
3. Taksit mart ayı 2. Haftası

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir