21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 27 Ocak 2024

Midyeci Ahmet İş İlanları Başvuru Formu 2024

Midyeci Ahmet İstanbul ikitelli fabrika iş başvurusu nasıl yapılır, Midyeci Ahmet iş ilanları Başvuru Şartları, Başvuru Formu 2024, dolar maaş, Midyeci Ahmet kimdir maaş açıklaması twitter ekşi yorum detayları burada.

Midye ve Kokoreç denince ilk akla gelen isimlerden Midyeci Ahmet, euro ile maaş vereceğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından Midyeci Ahmet’te çalışmak isteyen kişiler iş başvurusu nasıl yapıldığını araştırmaya başladı.

Midyelerin efendisi olarak bilinen ve Türkiye ve Dünyanın çeşitli yerlerinde 35 şubesi bulunan Midyeci Ahmet, çalışanlarına vereceği maaşı sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Yurtdışı şubelerinde çalışanlar ile yurtiçinde çalışan elemanlarının aynı para biriminden maaş alacağını ve herkese euro üzerinden maaş vereceğini açıkladı. Türk vatandaşları kurdan etkilenmeyecek ve yurtdışında çalışanlarla aynı maaşı alacağını söyledi.

Midyeci Ahmet, Yunanistan da bulunan fabrikadaki işçilerin 712 euro aldığını ve artık İstanbul ikitelli fabrikasında çalışan elemanlarında 712 euro maaş alacağını belirtti.

Midyeci Ahmet İkitelli Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır

Midyeci Ahmet İkitelli Fabrikasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak iş başvuru formunu doldurabilir ve genel başvuru yapabilirsiniz.

https://www.midyeciahmet.com/ik

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak iş ilanlarına ulaşabilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

https://www.eleman.net/firma/midyeci-ahmet-f1054191


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir