5 Aralık 2023
Son Guncelleme Tarihi: 13 Aralık 2022

Kocaeli Ücretsiz Tablet Başvurusu Yapma 2023

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi uzaktan eğitim için bedava 8000 tablet için ilk adımı attı. Peki Kocaeli Tablet Yardımı Başvurusu nasıl yapılır? 2023, Gebze, İzmit 2020 tablet kampanyası!, 8 bin tablet için başvuru formu!, Kocaeli Milli Eğitim tablet isteği yapma! işte detaylar!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, pandemi nedeniyle uzaktan eğitimlerini sürdüren öğrencilere destek olmak amacıyla 8000 tablet alımı için Milli Eğitim Bakanlığı ile anlaştı.

Kocaeli’de maddi imkansızlıklardan dolayı uzaktan eğitimlerine devam edemeyen öğrenciler için tablet kampanyası için ilk adım atıldı. Büyükşehir Belediyesi 10 milyon lirayı tablet dağıtımı için Milli Eğitim Bakanlığı’nın hesabına yatırdı.

TABLET’E İHTİYACIM VAR NASIL BAŞVURU YAPARIM?
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yatırdığı para ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği listeler dahilinde dağıtım yapılacak.
Siz de listeye dahil olmak istiyorsanız, okul yönetiminiz ve il ilçe milli eğitim müdürlüklerinize giderek ve aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN!

Açılan sayfa Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bir websitesidir. İletişim formunu doldurarak tablet isteğinizi iletebilirsiniz.

Tablet Dağıtımı Yapılacak Kocaeli ilçesi
Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra, Dilovası ilçelerinde yaşayan vatandaşlar başvuru yapabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Kocaeli Kart Hes Kodu Tanımlama Eşleştirme Kayıt Formu
Hayal Kahvesi Kocaeli Konser Takvimi

One thought on “Kocaeli Ücretsiz Tablet Başvurusu Yapma 2023

  • Hasan

    Lütfen bana da verir misiniz?

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir