14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 5 Ocak 2024

Konya Büyükşehir Belediyesi Kömür Yardımı Başvurusu 2024

Konya Büyükşehir Belediyesi kömür yardımı yapacak. Odun Kömür yakacak yardımı nasıl alınır 2024, Uğur İbrahim Altay başvuru şartları, başvuru formu var mı?, konya ücretsiz bedava kömür dağıtım listesi 2024 detayları burada.

Konya Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür ve odun yardımı yapacak.

2024 Kış aylarında dar gelirli ve henüz doğalgaz ile tanışmamış ailelere sosyal belediyecilik anlayışıyla kömür ve odun desteği verilecek. Konya Büyükşehir Belediye başkanı Uğur İbrahim Altay imzasıyla 826 ton kömür ve 6500 kg parçalanmış odun alımı yaparak ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtacak. Başvuru yapan vatandaşlar kömür yardımından faydalanabilecek.

Konya Kömür Dağıtımı Yapılacak İlçeler Listesi

Belediye, Konya’nın merkez ilçe, diğer ilçeler, mahalle ve köylerinde bulunan ailelere adreslerine kadar dağıtım yapacak. Kömür yardımından faydalanacak ilçeler aşağıdadır;

Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçeleridir.

Konya Kömür Yardımı Nasıl Alınır? Başvuru Koşulları

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek kömür yardımından faydalanmak isteyen aileler aşağıdaki şartlara uygun olmalıdır.

Konya ili sınırlarında ikamet eden, geliri az olan ve ısınma ihtiyacını kömür ve odun ile sağlayacak kişiler bu yardımdan faydalanabilirler.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kömür Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından dağıtımı ücretsiz olarak yapılacak kömür yardımından faydalanmak isteyen vatandaşlar, Mahalle muhtarlığına ve Konya Büyükşehir Belediyesine giderek bizzat başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir