29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 18 Mart 2023

Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Kayıt Formu 2023

Konya Meram Belediyesi Ramazan hediyesi başvuru nasıl yapılır? MEGA ile Ramazan Bereketi nedir, başvuru nasıl yapılır, hediyeler ve görevler 2023, megaileramazan com kayıt ol detayları egeetkinlik.com da bulabilirsiniz.

Konya Meram Belediyesi geleneksel Ramazan etkinliği bu yıl da coşkulu, sevinçli ve özüne yakışır bir şekilde gerçekleşecek.

Meramlı çocuklar dijital ortamda gerçekleşecek etkinliğe katılarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak. MEGA ile Ramazan adı altında startı verilen Ramazan etkinliğe başvuru 18 – 22 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak. Çocuklar verilen görevleri yerine getirerek Ramazan sonunda çekilişe katılacak ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Katılım Şartları

İlkokul öğrencilerine dijital ortamda komşuluk ilişkileri, yardımlaşma, ibadetler ve manevi değerler gibi konularda görevler verilecek. Meram Belediyesi tarafından verilecek Ramazan Hediyesinden almak isteyen çocuklar görevleri yerine getirmesi gerekiyor. Ramazan başlangıcından son gününe kadar görevler yapılmalıdır. Ramazan hediyesi etkinliğine başvuru yapacak kişilerin Meram ilçesine bağlı ilkokullarda okuması gerekiyor.

Görevleri yerine getirenlere verilecek hediyeler;

Ramazan ayı boyunca görevlerin tamamını eksiksiz yerine getirenlerden;

•         5 kişiye Scooter,

•         25 kişiye Bilgisayar,

En fazla 2 eksikle tamamlayanlardan;

•         10 kişiye Bisiklet,

•         50 kişiye Tablet,

Etkinliği en fazla 4 eksikle tamamlamış olanlardan;

•         200 kişiye Bluetooth Kulaklık,

•         150 kişiye Akıllı Saat,

•         200 kişiye Ses Bombası,

Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Başvuru Kayıt Formu

Konya Meram Belediyesi tarafından başlatılan Ramazan etkinliğine katılarak hediyeler kazanmak isteyen öğrenci velileri kayıt yaptıracak. Kayıt başvurusu https://megaileramazan.com/ adresine tıklayarak yapabilirsiniz.

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

4.5/5 - (12 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir