19 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Aralık 2023

Nilüfer Belediyesi Kırtasiye Desteği Başvuru 2024

Bursa Nilüfer Belediyesi öğrencilere kırtasiye desteği başvurusu nasıl yapılır?, Nilüfer okul yardımı başvuru formu 2024, Bursa ilkokul ortaokul nakit yardımı, Bursa öğrenci yardımı bursu nasıl alınır?, Sosyal Destek Hizmetleri nedir?, nerede?, Nilüfer kırtasiye yardımı istenen belgeler için başvuru detayları burada.

Bursa Nilüfer Belediyesi ilkokul ve ortaokula giden öğrencilerine yapacağı kırtasiye desteği başvuruları başladı. Kırtasiye yardımından faydalanmak isteyen öğrenci ve veliler başvurunun nasıl ve nereye yapılacağını merak ediyor.

Nilüfer Belediyesi ihtiyaç sahibi hanelere yönelik, ilk ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilere kırtasiye malzemesi desteğiyle okul öncesi ailelere destek olmayı hedefliyor. 2023 – 2024 Eğitim Öğretim dönemi Kırtasiye yardımı başvuruları 25 Ağustos tarihine kadar alınacak.

Nilüfer Belediyesi Kırtasiye Yardımı Başvuru Şartları

Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından verilecek kırtasiye yardımından sadece Nilüfer ilçesinde yaşayan aileler faydalanacak. İhtiyaç sahibi ailelerin faydalanacağı kırtasiye desteğine ilkokul ve ortaöğretim öğrencileri başvurabilecek.

Kırtasiye Desteği Başvuru için Gerekli Belgeler

  1. Öğrenci Belgesi
  2. Hanede yaşayan 18 yaşından büyük her bir birey için SGK Dökümü (e-devletten alınabilir, barkodlu belge olarak)
  3. Nilüfer ilçesi sınırlarında ikametgah belgesi (e-devletten alınabilir)
  4. Nüfus Kayıt Örneği (aile kayıt örneği seçilerek e-devletten alınabilir)

Nilüfer Kırtasiye Desteği Başvurusu nasıl yapılır?

Nilüfer Belediyesi’nin yapmış olduğu kırtasiye yardımından faydalanmak isteyen aileler başvuru evrakları ile birlikte Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne giderek başvuru yapabilirler. 25 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Kampanyalardan haberdar olmak için Telegram veya Youtube kanalımıza katılın.

1/5 - (1 vote)

One thought on “Nilüfer Belediyesi Kırtasiye Desteği Başvuru 2024

  • Okul kırtasiye yardımı istiyorum 10 yasida kızım var orta okula gitcek 6 yaşında kızım var 1 rinci sınıfa gitcek eylül ayında da

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir