29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2023

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başvuru Formu 2023

İstanbul Üsküdar Belediyesi Doğalgaz yardımı öğrenci desteği başvurusu nasıl yapılır?, 2023 – 2024 Üsküdar gaz yardımı nasıl alınır?, 600 TL Üniversite Öğrenci evine doğalgaz faturası desteği, İstanbul ücretsiz doğalgaz başvuru formu, başvuru şartları, Hilmi Türkmen Twitter için başvuru detayları burada.

İstanbul Üsküdar Belediyesi öğrencilere doğalgaz yardımı yapacağını duyurdu. 600 TL öğrenci yardım başvurusu yapmak isteyen öğrenci ve veliler başvurunun nasıl ve nereden yapılacağını araştırıyor.

Üsküdar Belediyesi başkanı Hikmi Türkmen Twitter üzerinden yayınladığı mesaj ile Üsküdar’lı öğrencilere doğalgaz desteği vereceğini söyledi. Büyük ilgi gören yardım için başvuru formu da yayınlandı. Başvuru yapan öğrenciler bu yardımdan faydalanabilecek.

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başvuru Şartları

Üsküdar Belediyesine doğalgaz desteği başvurusu yapmak isteyen öğrenciler, Üsküdar ilçesi sınırlarında oturuyor olmalıdır. İstanbul’da Önlisans, lisans veya yüksek lisans öğrencisi olan ve öğrenimini örgün olarak devam ettiren ve bir evde 3 kişi kalan öğrenciler bu yardımdan faydalanabilecek. Ayrıca öğrencilerin İGDAŞ abonesi olması gerekiyor.

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üsküdar Belediyesine Doğalgaz desteği başvurusu yapmak isteyen öğrenciler aşağıdaki başvuru linkine tıkladıktan sonra başvuru formunu doldurabilir. Başvuru şartlarına uyan her öğrenci evi fatura indiriminden faydalanabilecek.

https://www.uskudar.bel.tr/tr/main/ogrenci_yardim

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Yardımı ne kadar? 2023

İstanbul Üsküdar Belediyesi tarafından doğalgaz yardımı 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılında zamlanacak. Doğalgaz yardımı başvuruları başladığında zam oranı belli olacak. Geçen yıl öğrencilere 600 TL doğalgaz desteği verilmişti.


Başvurulardan haberdar olmak için Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir