21 Şubat 2024
Son Guncelleme Tarihi: 30 Aralık 2023

Konya KOMEK Kayıt Başvuru Formu 2024

Konya Büyükşehir Belediyesi ücretsiz kurslara kayıtlar başladı. online www.komek.org.tr başvuru formu 2024, kayıt tarihleri, KOMEK spor kayıt yap, Beyşehir Bahar Dönemi Kayıtları ne zaman?, Meram ASEM başvurusu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen bahar dönemi ücretsiz eğitimlere başvurular başladı. Kurslara katılmak isteyen kişiler online kayıt formu üzerinden başvuru yapabiliyor.

Konya Meslek Edindirme Kursları ve Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerinde kurs kayıtları başladı. 2024 yılı kurs kayıtları alınacak. Toplumun her yaş grubuna uygun kurslar bulunan KOMEK ve ASEM de ücretsiz kurslar sizleri bekliyor. Kayıtların alınmasından sonra dersler başlayacak.

600’den fazla eğitimi barındıran KOMEK ve ASEM’de kurslar online ve yüz yüze yapılacak. Yoğun talep nedeniyle yüze yüze yapılacak kurslara hemen kayıt yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kontenjanlar dolmaktadır.

7’den 70’e bir çok kişinin faydalandığı kurs merkezlerinden bu zamana kadar 1 milyondan fazla kişi faydalandı. 73 Kurs merkezinde gerçekleşecek ve online olarak verilecek eğitimlere katılmak için siz de hemen başvurunuzu gecikmeden yapın.

Konya KOMEK Kayıt Başvuru Formu

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen ücretsiz kurslara kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, www.komek.org.tr adresine girerek üye olduktan sonra kayıt başvurusu yapabilirler. KOMEK kayıt başvuru ekranının saat 09.00 gibi açılması bekleniyor.

KOMEK Yetişkin Eğitimleri, GENÇ KOMEK Eğitimi, Uzaktan Eğitim Kursları ve ASEM kursları da dahil tüm eğitimlere başvurular buradan yapılacak.

Yeni Başvuruları kaçırmamak için Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin.

Instagramhttps://www.instagram.com/basvuruprofesoru/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir