29 Kasım 2023
Son Guncelleme Tarihi: 13 Aralık 2022

Siirt Belediyesi Ücretsiz Tablet Başvurusu 2023

Siirt Valiliği/Belediyesi uzaktan eğitim için tablet dağıtmaya devam ediyor. Peki Siirt ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır? Siirt valiliği ücretsiz yardım nasıl yapılır? Siirt öğrencilere eğitim desteği. Siirt uzaktan eğitim destek kampanyası.

Siirt Valiliği tarafından uzaktan eğitimden mahrum kalan öğrencilere için, 100 öğrenciye bedava tablet dağıtıldı. Siirt Belediye Başkanı ve Valisi Osman Hacıbektaşoğlu tarafından dağıtılan tabletler öğrencilere elden verildi.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu yaptığı açıklamada Belediye’nin ve Valilik’in tüm imkanlarını vatandaşlara hizmet için kullandığı açıklamasını yaptı. Yapılan açıklamada ayrıca muhtaç ailelere yardımların ve tablet desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Sizde yardımlardan faydalanmak için bulunduğunuz bölgenin muhtarlığına, belediye veya Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakıfları’na başvuruda bulunabilirsiniz.


sık arananlar: siirt üniversite öğrenci girişi, siirt belediye yardımları, siirt okullar ne zaman açılacak, aydınlar tablet yardımı, baykan tablet yardımı, eruh tablet yardımı, kurtalan tablet yardımı, pervari tablet yardımı, şirvan belediye yardımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir