14 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 27 Ocak 2024

İŞKUR Paketleme İşi Veriyor mu 2024

İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu sorusunun cevabını herkes merak ediyor. Peki 2024 İŞKUR gerçekten evlere paketleme işi veriyor mu yoksa yalan mı?, İŞKUR kaporasız sabun paketleme başvuru, Türkiye İş Kurumu güvenilir evden para kazanma işleri başvurusu nasıl yapılır detayları burada.

İŞKUR tarafından evde paketleme işi verildiğine dair bir çok haber görmüşsünüzdür ama İŞKUR e-şube sitesi üzerinden baktığımız zaman evde paketleme işiyle ilgili ilanlar bulunmadığı için, vatandaşlar İŞKUR’un paketleme işi verip vermediğini merak etmektedir. Çok merak edilen bu sorunun cevabını araştırdık;

Google üzerinden arama yaptığınızda İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvuru Formu başlığı altında bir çok içerik bulabilirsiniz ama yazıların detaylarına indiğinizde size kesin bir sonuç veya başvuru formu sunulmaz. Peki İŞKUR evlere paketleme işi veriyor mu?

İŞKUR Paketleme işi veriyor mu? İşte cevabı 2024

İŞKUR üzerinden verildiğine dair yayınlanan hiç bir haber gerçeği yansıtmamaktadır. İŞKUR’un web sitesi üzerinden baktığımızda paketleme işi ilanları bulunmaktadır fakat, evlere verilmemektedir. İŞKUR’un bu şekilde bir hizmeti yoktur.

İŞKUR şubesine de gittiğinizde size olmadığını söyleyecekler. İŞKUR’a gidin başvuru yapan diyerek sizleri yanlış yönlendirenlere itibar etmeyiniz ve zamanınız boşa gitmesin.

İş ilanlarından ve başvurulardan haberdar olmak istiyorsanız TELEGRAM ve YOUTUBE kanallarımıza katılın. Size doğru başvurulardan haberdar edelim;

Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram Grubu ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Telegram Başvuru Grubu

https://t.me/egeetkinlik

Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir