18 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 17 Mart 2021

Gerçek Aşk Dizisi 2.Sezon ne zaman? 2.Sezon izle

Gerçek Aşk Dizisi 1.Sezonu ile Netflix platformunda yayınlandı. Konusu ile oldukça dikkat çeken Gerçek aşk dizisi 2.sezonu ne zaman yayınlanacak?, Gerçek Aşk dizisi 2.sezon ne zaman çıkacak?, 2.sezon onayı verildi mi?, Gerçek Aşk dizi konusu, Gerçek Aşk oyuncu kadrosunda kimler var?, Gerçek Aşk IMDB puanı yazımızda.

Netflix platformunda yayınlanan Gerçek Aşk bilim kurgu, duygusal ve suç içerikli çöpçatanlık dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin IMDB puanı 6.6’dır.

1.sezonu yayınlandığında bu yana oldukça ilgi gören dizinin şimdiden 2.sezonu merak edilmeye başlandı. +16 yetişkinlik düzeyinde yayınlanan dizi’nin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

Gerçek Aşk Dizisi 2.Sezon ne zaman?

Gerçek Aşk dizisi ile ilgili aramalar gerçekleştiren Netflix takipçileri 2.sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Netflix tarafından yapımı üstlenen dizinin yeni olmasından dolayı şimdilik 2.sezonu ile ilgili bilgiler yer almıyor. İlerleyen günlerde bu sorulara cevap bulacağız.

Gerçek Aşk Dizi Konusu nedir?

Kusursuz bir eş bulmanın yolunu keşfeden ekipte yer alan DNA araştırmacısı, yepyeni ve cüretkar bir çöpçatanlık hizmeti kurduğunda aşk ile yalanlar iç içe geçer.

Gerçek Aşk Oyuncu Kadrosu

Hannah Ware
Zoe Tapper
Dimitri Leonidas
Amir El-Masry
Lois Chimimba
Eric Kofi-Abrefa
Pallavi Sharda
Jana Perez
Diarmaid Murtagh
Gregg Chillin
Wilf Scolding
Stephen Campbell Moore
Simone Kirby
Albano Jeronimo
Eduardo Lloveras
Miguel Amorim

Gerçek Aşk Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir