24 Haziran 2024
Son Guncelleme Tarihi: 11 Ekim 2023

AÖF Başvuru Yetkili Onayı Bekliyor ne demek? 2024

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine öğrenci kaydı yaptıranlar AÖF Başvuru Yetkili Onayı Bekliyor uyarısı ile karşı karşıya kalmaktadır. Başvuru Yetkili Onayı Bekliyor ne demek 2024, nedir, ne yapmam gerekiyor detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine kayıt yaptıran öğrenciler yetkili onayı sebebiyle sisteme giriş yapamıyor.

Açıköğretim Fakültesi başvuru sırasında dönem ödemesini yapan yeni öğrenciler, kaydını tamamlamak için onaylama bölümünde takılı kalıyor. Günlerdir yetkili onayı bekleyen öğrenciler duruma isyan etti. Kayıt için başvuru yapan öğrenciler ne zaman onaylanacağını merak ediyor.

AÖF Başvuru Yetkili Onayı Bekliyor ne demek?

Açıköğretim Fakültesi AÖF başvurunuzun son aşamasında Yetkili onayı bekliyor uyarısı almanızın nedeni, yatırdığınız paranın henüz onaylanmadığını gösteriyor. Onaylanmadığı için henüz bir sonraki aşamaya geçemiyorsunuz. Bu yüzden başvurunuz tamamlanmıyor. Açıköğretim Fakültesinde yetkili birisi paranın yatırıldığına dair onay vermesi gerekiyor.

AÖF Başvuru Yetkili Onayı Bekliyor Ne Yapmalıyım?

AÖF tarafından başvuru yetkili onayı 24 saat içerisinde gelmektedir. Bu zaman dilimi içerisinde onay gelmediyse, AÖF Destek İletişim ve Çözüm Masasını arayarak onay verilmesini isteyebilirsiniz.

AÖF Destek Numarası: 0850 200 46 10


Yeni Başvuruları kaçırmamak için Telegram ve Youtube Kanalımıza Katılın.

Youtube Kanalı
https://www.youtube.com/channel/UCK_Ani0ACkUKkkkJeCbwfdQ

Telegram Başvuru Grubu
https://t.me/egeetkinlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir