23 Temmuz 2024
Son Guncelleme Tarihi: 23 Mart 2023

CS2 BETA Başvuru Nasıl Yapılır 2023

Counter Strike CS2 Beta sürümü sınırlı oyuncu tarafından test edileceği açıklandı. CS2 Beta başvuru nasıl yapılır 2023, Counter Strike 2 sınırlı teste nasıl katılırım, limited test, CS2 beta katılma detayları EgeEtkinlik.com da bulabilirsiniz.

Efsane oyun Counter-Strike yeni sürümü ile video grafik ve oyuncu deneyimini üst seviyeye taşıyacak.

Uzun bir süredir konuşulan CS2 ile ilgili büyük duyuru yayınlandı. CS2 beta sürümü bir çok oyuncu tarafından test edilecek. Valve’nin ilk olarak 2000 yılında çıkardığı Counter Strike, yeni sürümü yayınlanmadan önce pek çok kategori de sınanacak. Oyuncular buldukları hataları ve yaşadıkları sorunları CS2 ekibine iletecek ve oyun ile ilgili eksikler bu şekilde giderilmiş olacak.

CS2 BETA Başvuru Nasıl Yapılır?

Counter Strike CS2 beta sürümüne kayıt olarak deneme yapmak isteyen kullanıcılar başvuru yapabilecekleri sayfayı arıyor. Valve tarafından yapılan açıklamaya göre ise herhangi bir başvuru yapılmasına gerek olmadığı anlaşılıyor. CS:GO üzerinden sürekli olarak oyunu oynuyorsanız, bir güven oluşturduysanız ve belirli kriterlere sahipseniz, oyun ana menüsü üzerinden size bir bildirim gelecek ve o bildirim üzerinden oyunu indirerek oynayabileceksiniz.

CS2 Testi Hata Nasıl Bildirilir?

Counter Strike 2 oyununa test amaçlı seçildiniz ve bir hata ile karşı karşıya kaldıysanız, [email protected] adresine “CS2LT Report” başlığıyla bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir